LAJMI I FUNDIT:

Eddie Hearn

100 Artikuj

Promoteri Heran: Fury po largohet nga boksi për t’u fokusuar në WWE

Promoteri Heran: Fury po largohet nga boksi për t’u fokusuar në WWE

Boks
Hearn: Joshua ende është boksieri më i mirë në botë

Hearn: Joshua ende është boksieri më i mirë në botë

Boks
Promovuesi i Joshuas, Eddie Hearn e quan të turpshëm duelin mes Furyt dhe Wallin

Promovuesi i Joshuas, Eddie Hearn e quan të turpshëm duelin mes Furyt dhe Wallin

Boks
Andy Ruiz Jr flet për rimeçin me Anthony Joshuan:  Nuk do të jetë në Arabinë Saudite, por në SHBA

Andy Ruiz Jr flet për rimeçin me Anthony Joshuan: Nuk do të jetë në Arabinë Saudite, por në SHBA

Boks
Në dy ditët e ardhshme, Ruiz do të njoftohet se ku do ta zhvillojë rimeçin ndaj Joshuas

Në dy ditët e ardhshme, Ruiz do të njoftohet se ku do ta zhvillojë rimeçin ndaj Joshuas

Boks
Hearn nuk beson që Whyte ka mashtruar, por nëse është fajtor duhet të suspendohet

Hearn nuk beson që Whyte ka mashtruar, por nëse është fajtor duhet të suspendohet

Boks
Hearn thotë se rimeçi Wilder-Fury mund të mos ndodhë, duke i dhënë shans Dillian Whyte të luftojë për titull

Hearn thotë se rimeçi Wilder-Fury mund të mos ndodhë, duke i dhënë shans Dillian Whyte të luftojë për titull

Boks
Hearn: Joshua është dashur të zhvillonte një duel për të ngritur vetëbesimin dhe jo të përballej menjëherë me Andy Ruizin

Hearn: Joshua është dashur të zhvillonte një duel për të ngritur vetëbesimin dhe jo të përballej menjëherë me Andy Ruizin

Boks
Whyte: As promovuesi im nuk besonte te fitorja

Whyte: As promovuesi im nuk besonte te fitorja

Boks
Dillian Whyte mëson datën për titullin e kampionit të botës – mund të përballet me Furyn

Dillian Whyte mëson datën për titullin e kampionit të botës – mund të përballet me Furyn

Boks
Rimeçi ndërmjet Joshuas dhe Ruizit pritet të zhvillohet në Britani të Madhe

Rimeçi ndërmjet Joshuas dhe Ruizit pritet të zhvillohet në Britani të Madhe

Boks
Hearn: Fitorja e Furyt ishte e parëndësishme, ai është i mirë për t’i argëtuar njerëzit

Hearn: Fitorja e Furyt ishte e parëndësishme, ai është i mirë për t’i argëtuar njerëzit

Boks
Promoteri i Joshuas, Hearn konfirmon rimeçin me Ruiz Jr – zbulon edhe datat dhe vendet e mundshme

Promoteri i Joshuas, Hearn konfirmon rimeçin me Ruiz Jr – zbulon edhe datat dhe vendet e mundshme

Boks
Joshua reagon në lidhje me teoritë konspirative për humbjen e papritur nga Ruiz

Joshua reagon në lidhje me teoritë konspirative për humbjen e papritur nga Ruiz

Boks
Promoteri Eddie Hearn tregon tri stadiumet ku mund të zhvillohet rimeçi Joshua – Ruiz

Promoteri Eddie Hearn tregon tri stadiumet ku mund të zhvillohet rimeçi Joshua – Ruiz

Boks
Konfirmohet: Rimeçi ndërmjet Joshuas dhe Ruizit do të ndodhë gjatë këtij viti

Konfirmohet: Rimeçi ndërmjet Joshuas dhe Ruizit do të ndodhë gjatë këtij viti

Boks
Joshua sqaron reagimin e babait të tij kundrejt Eddie Hearn, pas humbjes shokuese nga Ruiz

Joshua sqaron reagimin e babait të tij kundrejt Eddie Hearn, pas humbjes shokuese nga Ruiz

Boks
Ruiz mund ta humbë njërin nga titujt, nëse vendos për rimeç me Joshuan

Ruiz mund ta humbë njërin nga titujt, nëse vendos për rimeç me Joshuan

Boks
Promoteri Hearn: Joshua është i shkatërruar, mund të mos kthehet i njëjti

Promoteri Hearn: Joshua është i shkatërruar, mund të mos kthehet i njëjti

Boks
Hearn: Wilder nuk do ta shikojë Joshuan në New York, pasi nuk e dëshiron përballjen

Hearn: Wilder nuk do ta shikojë Joshuan në New York, pasi nuk e dëshiron përballjen

Boks
Promoteri i Joshuas i frikësuar nga përballja me Ruiz

Promoteri i Joshuas i frikësuar nga përballja me Ruiz

Boks
Andy Ruiz pritet të konfirmohet si kundërshtar i Joshuas, Eddie Hearn e paralajmëron kampionin

Andy Ruiz pritet të konfirmohet si kundërshtar i Joshuas, Eddie Hearn e paralajmëron kampionin

Boks
Joshua: Brenda tri ditësh do të mësohet emri i kundërshtarit të ri

Joshua: Brenda tri ditësh do të mësohet emri i kundërshtarit të ri

Boks
Jarrell Miller dështoi në testin anti-doping, Luis Ortiz favorit për t’u ndeshur me Joshuan

Jarrell Miller dështoi në testin anti-doping, Luis Ortiz favorit për t’u ndeshur me Joshuan

Boks