LAJMI I FUNDIT:

e mitura

86 Artikuj

Shantazhoi të miturën me publikim të fotove intime, kërkohet paraburgim

Shantazhoi të miturën me publikim të fotove intime, kërkohet paraburgim

Kronika e Zezë
Gjendet e shtrirë në rrugë një 14 vjeçare në Prishtinë

Gjendet e shtrirë në rrugë një 14 vjeçare në Prishtinë

Kronika e Zezë
Lind fëmijë një 14 vjeçare në Gjilan, dyshohet për incest

Lind fëmijë një 14 vjeçare në Gjilan, dyshohet për incest

Kosovë
Nga vizatimet e vajzës 5-vjeçare zbulohet abuzimi seksual i priftit

Nga vizatimet e vajzës 5-vjeçare zbulohet abuzimi seksual i priftit

Nga Bota
E mitura rrëfen tmerrin që përjetoi për pesë vjet rresht si viktimë e përdhunimit

E mitura rrëfen tmerrin që përjetoi për pesë vjet rresht si viktimë e përdhunimit

Kosovë
Kreu marrëdhënie me të miturën, 22 vjeçari: Jemi të dashuruar

Kreu marrëdhënie me të miturën, 22 vjeçari: Jemi të dashuruar

Shqipëri
Rrëfimi tronditës i të miturës: Xhaxhai më përdhunoi për shtatë vite rresht

Rrëfimi tronditës i të miturës: Xhaxhai më përdhunoi për shtatë vite rresht

Kronika e Zezë
Nëna e të miturës së përdhunuar: Ia lashë vajzën me kusht të mos e prekte derisa të rritej (Video)

Nëna e të miturës së përdhunuar: Ia lashë vajzën me kusht të mos e prekte derisa të rritej (Video)

Kronika e Zezë
Flasin familjarët, për vetëvrasjen e 16-vjeçares nga Klina (Video)

Flasin familjarët, për vetëvrasjen e 16-vjeçares nga Klina (Video)

Kronika e Zezë
Pogradec, arrestohet 55-vjeçari që përdhunoi të miturën dhe e la shtatzënë

Pogradec, arrestohet 55-vjeçari që përdhunoi të miturën dhe e la shtatzënë

Kronika e Zezë
Morbide: Shqiptari bën seks me 12-vjeçaren që iki nga shtëpia, thotë se nuk e dinte që e kap ligji!

Morbide: Shqiptari bën seks me 12-vjeçaren që iki nga shtëpia, thotë se nuk e dinte që e kap ligji!

Kronika e Zezë
Policia e Prizrenit, në kërkim të një vajze të mitur

Policia e Prizrenit, në kërkim të një vajze të mitur

Kronika e Zezë
Arrestohet gjilanasi që bashkëjetonte me të miturën

Arrestohet gjilanasi që bashkëjetonte me të miturën

Kronika e Zezë
Tiranë, e mitura lind fëmijën dhe e braktis në maternitet

Tiranë, e mitura lind fëmijën dhe e braktis në maternitet

Kronika e Zezë