LAJMI I FUNDIT:

e mitura

86 Artikuj

E mitura nga Lipjani mbetet shtatzënë

E mitura nga Lipjani mbetet shtatzënë

Kronika e Zezë
Një e mitur lind fëmijë në QKUK

Një e mitur lind fëmijë në QKUK

Kronika e Zezë
Keqpërdori seksualisht të miturën nën 14 vjeç, paraburgim për të dyshuarin nga Ferizaj

Keqpërdori seksualisht të miturën nën 14 vjeç, paraburgim për të dyshuarin nga Ferizaj

Kronika e Zezë
E mitura në Ferizaj largohet nga shtëpia

E mitura në Ferizaj largohet nga shtëpia

Kronika e Zezë
Zhduket një e mitur në Podujevë

Zhduket një e mitur në Podujevë

Kronika e Zezë
Një person ngacmoi dhe dhunoi të miturën në Mitrovicë

Një person ngacmoi dhe dhunoi të miturën në Mitrovicë

Kronika e Zezë
E mitura sulmon fizikisht një femër në Obiliq

E mitura sulmon fizikisht një femër në Obiliq

Kronika e Zezë
E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

Shqipëri
E mitura nga Skenderaj shtatzënë, dërgohet në QKUK për të lindur

E mitura nga Skenderaj shtatzënë, dërgohet në QKUK për të lindur

Kronika e Zezë
Bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
E mitura largohet nga shtëpia në Gjakovë, ikën me një person tjetër

E mitura largohet nga shtëpia në Gjakovë, ikën me një person tjetër

Kronika e Zezë
Lipjan, policia kthen në familje të miturën që u martua me një të mitur

Lipjan, policia kthen në familje të miturën që u martua me një të mitur

Kronika e Zezë
E mitura largohet nga shtëpia në Suharekë, ikën me një person tjetër

E mitura largohet nga shtëpia në Suharekë, ikën me një person tjetër

Kronika e Zezë
E mitura nga Rahoveci lind një foshnje në Spitalin e Gjakovës

E mitura nga Rahoveci lind një foshnje në Spitalin e Gjakovës

Kronika e Zezë
Kërkohet paraburgim ndaj mjekut për ndërprerje të palejuar të shtatzënisë dhe moslajmërim të veprës penale

Kërkohet paraburgim ndaj mjekut për ndërprerje të palejuar të shtatzënisë dhe moslajmërim të veprës penale

Kosovë
Rasti i 14 vjeçarës që u bë nënë, policia jep detaje shtesë

Rasti i 14 vjeçarës që u bë nënë, policia jep detaje shtesë

Kronika e Zezë
Policia interviston tre dëshmitarë për rastin e vdekjes së të miturës në Prishtinë

Policia interviston tre dëshmitarë për rastin e vdekjes së të miturës në Prishtinë

Kosovë
Policia nis hetimet për vdekjen e një të miture në një klinikë private

Policia nis hetimet për vdekjen e një të miture në një klinikë private

Kronika e Zezë
Trafikohet një e mitur në Prishtinë

Trafikohet një e mitur në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Ozdrim të Pejës, humb jetën 7-vjeçarja

Aksident i rëndë në Ozdrim të Pejës, humb jetën 7-vjeçarja

Kronika e Zezë
Obiliq, e mitura mbetet shtatzënë

Obiliq, e mitura mbetet shtatzënë

Kronika e Zezë
Gjilan, arrestohet i dyshuari për dhunimin e një të miture

Gjilan, arrestohet i dyshuari për dhunimin e një të miture

Kronika e Zezë
Mbetet shtatzënë 15 vjeçarja, Policia nisë hetimet ndaj saj

Mbetet shtatzënë 15 vjeçarja, Policia nisë hetimet ndaj saj

Kosovë
E mitura nga Ferizaj rrëfen për përdhunimin që përjetoi kur ishte vetëm 13-vjeçare

E mitura nga Ferizaj rrëfen për përdhunimin që përjetoi kur ishte vetëm 13-vjeçare

Kosovë