LAJMI I FUNDIT:

e mitura

86 Artikuj

Rrëfimi i 13 vjeçares që ishte viktimë e dhunës seksuale

Rrëfimi i 13 vjeçares që ishte viktimë e dhunës seksuale

Kronika e Zezë
Kërkesë për paraburgim ndaj personit që dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Rahovec

Kërkesë për paraburgim ndaj personit që dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Rahovec

Kronika e Zezë
Arrestohet pasi ishte martuar me të miturën

Arrestohet pasi ishte martuar me të miturën

Kronika e Zezë
Dy muaj arrest shtëpiak për policin dhe mësuesin në rastin e të miturës nga Drenasi

Dy muaj arrest shtëpiak për policin dhe mësuesin në rastin e të miturës nga Drenasi

Kosovë
E mitura njoftohet përmes Instagramit me një mashkull që i prezantohet rrejshëm

E mitura njoftohet përmes Instagramit me një mashkull që i prezantohet rrejshëm

Kronika e Zezë
Kërkohet paraburgim për personin i cili abuzoi seksualisht me të miturën

Kërkohet paraburgim për personin i cili abuzoi seksualisht me të miturën

Kronika e Zezë
E mitura shkon të lind fëmijën në Spitalin e Prizrenit

E mitura shkon të lind fëmijën në Spitalin e Prizrenit

Kronika e Zezë
Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)

Shqipëri
Abuzimi me të miturën në Drenas, të hënën organizohet marsh protestues në Ferizaj

Abuzimi me të miturën në Drenas, të hënën organizohet marsh protestues në Ferizaj

Kosovë
Dy të mitura tentojnë ta kalojnë kufirin pa dokumente dhe përcjellje

Dy të mitura tentojnë ta kalojnë kufirin pa dokumente dhe përcjellje

Kronika e Zezë
Arrest shtëpiak për gjinekologun që ndërpreu jashtëligjshëm shtatzëninë e vajzës nga Drenasi

Arrest shtëpiak për gjinekologun që ndërpreu jashtëligjshëm shtatzëninë e vajzës nga Drenasi

Kosovë
Një muaj paraburgim për mësimdhënësin që abuzoi seksualisht me të miturën nga Drenasi

Një muaj paraburgim për mësimdhënësin që abuzoi seksualisht me të miturën nga Drenasi

Kosovë
AGK reagon ndaj mediumit që publikoi fotografinë e të miturës nga Drenasi

AGK reagon ndaj mediumit që publikoi fotografinë e të miturës nga Drenasi

Kosovë
Nagavci: Krimi mbi vajzat në vendin tonë është bërë e zakonshme

Nagavci: Krimi mbi vajzat në vendin tonë është bërë e zakonshme

Kosovë
Izmaku del kundër mbajtjes së seancës për rastin e të miturës që dyshohet se u abuzua seksualisht

Izmaku del kundër mbajtjes së seancës për rastin e të miturës që dyshohet se u abuzua seksualisht

Kosovë
Përdhunimi i 13-vjeçares, vëllai i të arrestuarit: Mu shtri para këmbëve, u betua që s’ka bërë gjë (Video)

Përdhunimi i 13-vjeçares, vëllai i të arrestuarit: Mu shtri para këmbëve, u betua që s’ka bërë gjë (Video)

Shqipëri
KMSHK iu bën thirrje medieve të kenë kujdes gjatë raportimit me rastet e ndjeshme

KMSHK iu bën thirrje medieve të kenë kujdes gjatë raportimit me rastet e ndjeshme

Kosovë
Kurti: Rasti i abuzimit, tregues i shtetit që krimin e ka kthyer në rutinë të përditshme

Kurti: Rasti i abuzimit, tregues i shtetit që krimin e ka kthyer në rutinë të përditshme

Kosovë
Rasti i të miturës në Drenas, një muaj paraburgim për policin

Rasti i të miturës në Drenas, një muaj paraburgim për policin

Kosovë
Përfundon seanca dëgjimore e policit të dyshuar për abuzim, flet avokati i tij

Përfundon seanca dëgjimore e policit të dyshuar për abuzim, flet avokati i tij

Kosovë
Aktakuzë ndaj 26 vjeçarit nga Gjilani, i kërkoi të miturës 14 vjeçare të kryente marrëdhënie me të ose do t’i publikonte  disa fotografi

Aktakuzë ndaj 26 vjeçarit nga Gjilani, i kërkoi të miturës 14 vjeçare të kryente marrëdhënie me të ose do t’i publikonte disa fotografi

Kosovë
Jahjaga: Abuzuesit e vajzës në Drenas të marrin dënimin e merituar

Jahjaga: Abuzuesit e vajzës në Drenas të marrin dënimin e merituar

Kosovë
Përdhunimi i 13 vjeçares nga shokët e klasës dhe i dashuri në Shqipëri, pastruesja zbuloi sms-in në telefonin e të birit

Përdhunimi i 13 vjeçares nga shokët e klasës dhe i dashuri në Shqipëri, pastruesja zbuloi sms-in në telefonin e të birit

Shqipëri
Familja do kthimin e 16 vjeçares, që shkoi te burri (Video)

Familja do kthimin e 16 vjeçares, që shkoi te burri (Video)

Sociale