LAJMI I FUNDIT:

Dwayne Johnson

166 Artikuj

Pesë minutat që u futën në histori të WWE: Legjendat e SmackDown shfaqen në ring në WrestleMania

Pesë minutat që u futën në histori të WWE: Legjendat e SmackDown shfaqen në ring në WrestleMania

Sportet Luftarake
Cilët janë 10 të famshmit më të ndjekur në Instagram në vitin 2023? Nga Kim Kardashian deri te legjendat e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi

Cilët janë 10 të famshmit më të ndjekur në Instagram në vitin 2023? Nga Kim Kardashian deri te legjendat e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi

Egzona Shigjeqi
Dwayne ‘The Rock’ Johnson bën për të qeshur fansat ndërsa shfaqet “me flokë” në videon e fundit satirike në rrjetet sociale

Dwayne ‘The Rock’ Johnson bën për të qeshur fansat ndërsa shfaqet “me flokë” në videon e fundit satirike në rrjetet sociale

Yjet
Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

TV / Film
Dwayne Johnson ndan pikëpamjet e tij për luftën Izrael-Palestinë: Lutem për të gjitha jetët e pafajshme

Dwayne Johnson ndan pikëpamjet e tij për luftën Izrael-Palestinë: Lutem për të gjitha jetët e pafajshme

Yjet
Oprah Winfrey dhe The Rock kritikohen ashpër nga fansat, pasi u kërkuan atyre të dhurojnë para për zjarret e Hawaiit – ndërsa vet janë miliarderë

Oprah Winfrey dhe The Rock kritikohen ashpër nga fansat, pasi u kërkuan atyre të dhurojnë para për zjarret e Hawaiit – ndërsa vet janë miliarderë

Yjet
Dwayne Johnson tregohet xhentëlmen duke mbajtur çantën e gruas, ndërsa ajo ecën me paterica shkaku i lëndimit

Dwayne Johnson tregohet xhentëlmen duke mbajtur çantën e gruas, ndërsa ajo ecën me paterica shkaku i lëndimit

Yjet
Dwayne Johnson thuhet se është paguar mbi 40 milionë euro për filmin “Red One”

Dwayne Johnson thuhet se është paguar mbi 40 milionë euro për filmin “Red One”

TV / Film
Dwayne Johnson i gatshëm ta blejë klubin anglez – synon suksesin e Wrexham

Dwayne Johnson i gatshëm ta blejë klubin anglez – synon suksesin e Wrexham

Ligat tjera
Dwayne ‘The Rock’ Johnson flet për problemet me shëndetin mendor

Dwayne ‘The Rock’ Johnson flet për problemet me shëndetin mendor

Yjet
Realizon 50 tatuazhe vetëm për t’u dukur si The Rock, italiani Antonio Muratore thotë se njerëzit e ndalin në rrugë për t’i kërkuar fotografi

Realizon 50 tatuazhe vetëm për t’u dukur si The Rock, italiani Antonio Muratore thotë se njerëzit e ndalin në rrugë për t’i kërkuar fotografi

Yjet
Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Yjet
Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Yjet
Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Egzona Shigjeqi
Transformimi gazmor i Dwayne Johnson: Vajzat i ofruan një ‘trajtim të veçantë bukurie’

Transformimi gazmor i Dwayne Johnson: Vajzat i ofruan një ‘trajtim të veçantë bukurie’

Yjet
Duket sikur “Black Adam” vdiq në fund të filmit të parë, pasi Dwayne Johnson dyshohet se nuk do të luajë në pjesën e dytë

Duket sikur “Black Adam” vdiq në fund të filmit të parë, pasi Dwayne Johnson dyshohet se nuk do të luajë në pjesën e dytë

TV / Film
Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo është arsyeja

Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo është arsyeja

Yjet
Dwayne Johnson ka zbuluar sekretin e dukjes së tij të përkryer… Ja se çfarë ha aktori më i fuqishëm!

Dwayne Johnson ka zbuluar sekretin e dukjes së tij të përkryer… Ja se çfarë ha aktori më i fuqishëm!

Ndërtim i muskujve
Dwayne Johnson thotë se nuk do të kandidojë për president të Amerikës

Dwayne Johnson thotë se nuk do të kandidojë për president të Amerikës

Yjet
Dwayne Johnson tregon bicepsin e tij masiv rrugëve të Hollywoodit

Dwayne Johnson tregon bicepsin e tij masiv rrugëve të Hollywoodit

Yjet
Ishin shumë miq të mirë – por një video i shkatërroi raportet mes Logan Paul dhe The Rock

Ishin shumë miq të mirë – por një video i shkatërroi raportet mes Logan Paul dhe The Rock

Sporte tjera
Chris Rock dhe Dwayne Johnson nuk do të jenë nikoqirë të “Emmy Awards 2022”

Chris Rock dhe Dwayne Johnson nuk do të jenë nikoqirë të “Emmy Awards 2022”

Yjet
Dwayne Johnson befason nënën e tij me një shtëpi të re luksoze

Dwayne Johnson befason nënën e tij me një shtëpi të re luksoze

Yjet
Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Yjet