LAJMI I FUNDIT:

Durrës

617 Artikuj

I vuri tritol banesës së Ilir Koçiljas në Durrës, policia identifikon autorin

I vuri tritol banesës së Ilir Koçiljas në Durrës, policia identifikon autorin

Shqipëri
“Endacaku vrasës”, filmohet momenti kur autori vendos tritolin në shtëpinë e Ilir Koçiles

“Endacaku vrasës”, filmohet momenti kur autori vendos tritolin në shtëpinë e Ilir Koçiles

Shqipëri
Zjarr në një fabrikë në Durrës, flakët përfshijnë cisternën e gazit

Zjarr në një fabrikë në Durrës, flakët përfshijnë cisternën e gazit

Shqipëri
Vrasja që tronditi Shqipërinë, Duma pyet për sjelljen e fëmijëve: U çudita kur i pashë të qeshur

Vrasja që tronditi Shqipërinë, Duma pyet për sjelljen e fëmijëve: U çudita kur i pashë të qeshur

Shqipëri
Lihen në burg tre fëmijët që vranë dhe groposën babanë, ndryshohet përsëri dëshmia para Gjykatës së Durrësit

Lihen në burg tre fëmijët që vranë dhe groposën babanë, ndryshohet përsëri dëshmia para Gjykatës së Durrësit

Shqipëri
Ra në det teksa peshkonte, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 40-vjeçarit në Durrës

Ra në det teksa peshkonte, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 40-vjeçarit në Durrës

Shqipëri
Shkoi për peshkim, mbytet 40-vjeçari në Durrës

Shkoi për peshkim, mbytet 40-vjeçari në Durrës

Shqipëri
“Na thoshte do t’ju djeg me benzinë”, flet gruaja e Pëllumb Metës që u vra nga djali i tij: I kam larë muret me gjakun tim

“Na thoshte do t’ju djeg me benzinë”, flet gruaja e Pëllumb Metës që u vra nga djali i tij: I kam larë muret me gjakun tim

Shqipëri
Përse pranoi Hygerta ta merrte përsipër fajin? Zbardhet dosja e vrasjes në Durrës

Përse pranoi Hygerta ta merrte përsipër fajin? Zbardhet dosja e vrasjes në Durrës

Shqipëri
“Nuk u përmbajta më, qëllova mbi të disa herë”, rasti i vrasjes së Pëllumb Meta – zbardhet dëshmia e djalit

“Nuk u përmbajta më, qëllova mbi të disa herë”, rasti i vrasjes së Pëllumb Meta – zbardhet dëshmia e djalit

Shqipëri
“Krimi i mirëmenduar pas konflikteve të vazhdueshme në familje”, policia për vrasjen e 50-vjeçarit : Ndodhi më 10 shkurt

“Krimi i mirëmenduar pas konflikteve të vazhdueshme në familje”, policia për vrasjen e 50-vjeçarit : Ndodhi më 10 shkurt

Shqipëri
Vrasja e 50-vjeçarit në Durrës, policia: Arrestohen tre fëmijët, armën e shkrepi djali 24-vjeçar

Vrasja e 50-vjeçarit në Durrës, policia: Arrestohen tre fëmijët, armën e shkrepi djali 24-vjeçar

Shqipëri
Gjendet arma e krimit me të cilën 19-vjeçarja vrau babanë në Durrës

Gjendet arma e krimit me të cilën 19-vjeçarja vrau babanë në Durrës

Shqipëri
Zbardhet dëshmia e 19-vjeçares që vrau të atin: Ose do të arratisesha, ose do të vrisja babain

Zbardhet dëshmia e 19-vjeçares që vrau të atin: Ose do të arratisesha, ose do të vrisja babain

Shqipëri
Vrasja brenda familjes në Durrës, 19-vjeçarja kthehet në vendin ku groposi të atin, tregon ku hodhi armën

Vrasja brenda familjes në Durrës, 19-vjeçarja kthehet në vendin ku groposi të atin, tregon ku hodhi armën

Shqipëri
Vrau të atin në Durrës, e reja ka përdorur armën pa leje, dyshime se vajza është ndihmuar

Vrau të atin në Durrës, e reja ka përdorur armën pa leje, dyshime se vajza është ndihmuar

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Durrës, vajza vret dhe gropos të atin: Më detyroi të fejohesha pa dëshirë

Ngjarje e rëndë në Durrës, vajza vret dhe gropos të atin: Më detyroi të fejohesha pa dëshirë

Shqipëri
Erdhën si turistë, qëndrojnë si sipërmarrës, italianë e bjellorusë hapin biznese në Durrës

Erdhën si turistë, qëndrojnë si sipërmarrës, italianë e bjellorusë hapin biznese në Durrës

Shqipëri
Dikur ishin shokë burgu, por e vrau për një vend parkimi – arrestohet autori në Durrës

Dikur ishin shokë burgu, por e vrau për një vend parkimi – arrestohet autori në Durrës

Shqipëri
Vrau fqinjin për parkimin në Durrës, kush është autori që u largua nga vendngjarja

Vrau fqinjin për parkimin në Durrës, kush është autori që u largua nga vendngjarja

Shqipëri
E goditën me thikë, humb jetën një person në Durrës

E goditën me thikë, humb jetën një person në Durrës

Shqipëri
Pensionistët italianë i sjellin Shqipërisë 3 milionë euro në muaj

Pensionistët italianë i sjellin Shqipërisë 3 milionë euro në muaj

Shqipëri
Në Durrës pritet fluks turistësh, propozim që universiteti të mbyllet që në qershor

Në Durrës pritet fluks turistësh, propozim që universiteti të mbyllet që në qershor

Shqipëri
Arrestohet një punonjës policie në Durrës, i biri në kërkim, qëlluan me armë ndaj një automjeti

Arrestohet një punonjës policie në Durrës, i biri në kërkim, qëlluan me armë ndaj një automjeti

Shqipëri