LAJMI I FUNDIT:

Dunkirk

12 Artikuj

Franca mund ta subvencionojë me miliarda euro fabrikën e baterive Prologium

Franca mund ta subvencionojë me miliarda euro fabrikën e baterive Prologium

EVs
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1920, 1930, 1940… 2020!?

Agron Shala
Viti 1940: Gjak dhe lot

Viti 1940: Gjak dhe lot

Agron Shala
Gjatë udhëtimit nëpër Francë, gjetën të fshehur në bagazhin e furgonit dy refugjatë afganë

Gjatë udhëtimit nëpër Francë, gjetën të fshehur në bagazhin e furgonit dy refugjatë afganë

Nga Bota
Lista me të gjithë fituesit në ‘Oscars 2018’

Lista me të gjithë fituesit në ‘Oscars 2018’

TV / Film
“Blade Runner 2049” fiton Oscar për Efektet speciale, “Dunkirk” fiton edhe në editimin filmik

“Blade Runner 2049” fiton Oscar për Efektet speciale, “Dunkirk” fiton edhe në editimin filmik

TV / Film
“Dunkirk” vlerësohet për Editimin dhe Miksimin e zërit

“Dunkirk” vlerësohet për Editimin dhe Miksimin e zërit

TV / Film
Performancat e shkurtra dhe favoritët në gjashtë kategoritë kryesore të ‘Oscars 2018’

Performancat e shkurtra dhe favoritët në gjashtë kategoritë kryesore të ‘Oscars 2018’

TV / Film
Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Internet
Christopher Nolan zbulon se pse fytyra e Tom Hardyt është e mbuluar në filmat e tij (Foto)

Christopher Nolan zbulon se pse fytyra e Tom Hardyt është e mbuluar në filmat e tij (Foto)

TV / Film
Veterani i Luftës së Dytë Botërore flet për filmin “Dunkirk” (Foto/Video)

Veterani i Luftës së Dytë Botërore flet për filmin “Dunkirk” (Foto/Video)

Cineplexx
Top 5 arsyet pse duhet ta shikoni premierën e Dunkirk në Cineplexx!

Top 5 arsyet pse duhet ta shikoni premierën e Dunkirk në Cineplexx!

Cineplexx