LAJMI I FUNDIT:

Duda

39 Artikuj

Historia mbi fantazmën e Orriols ose legjendën e ‘Zonjës së Bardhë’ – Nga Duda te Correa, në portën e Levantes nuk shënohet as kur është bosh

Historia mbi fantazmën e Orriols ose legjendën e ‘Zonjës së Bardhë’ – Nga Duda te Correa, në portën e Levantes nuk shënohet as kur është bosh

La Liga
Noizy paralajmëron këngë të re në bashkëpunim me Dudën

Noizy paralajmëron këngë të re në bashkëpunim me Dudën

Muzikë
Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Yjet
Ardian Xhaferi pranon para gjykatës fajësinë se tentoi ta vriste reperin Duda, aktgjykimi më 7 shtator

Ardian Xhaferi pranon para gjykatës fajësinë se tentoi ta vriste reperin Duda, aktgjykimi më 7 shtator

Yjet
Duda ‘thumbon’ Getin dhe Majkun për këngën e re: Na thonë babë qysh fëmijë

Duda ‘thumbon’ Getin dhe Majkun për këngën e re: Na thonë babë qysh fëmijë

Yjet
Fero paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin Duda

Fero paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin Duda

Muzikë
Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Yjet
Duda përqesh koncertin e Unikkatilit në Gjilan, e krahason me një performancë të tij

Duda përqesh koncertin e Unikkatilit në Gjilan, e krahason me një performancë të tij

Yjet
Pos “dissit”, Unikkatil midis Gjilanit ka edhe dy fjalë për Dudën

Pos “dissit”, Unikkatil midis Gjilanit ka edhe dy fjalë për Dudën

Yjet
Pas kërcënimeve të vazhdueshme nga Duda, reagon vëllai i Unikkatilit, Mentor Palokaj

Pas kërcënimeve të vazhdueshme nga Duda, reagon vëllai i Unikkatilit, Mentor Palokaj

Yjet
Policia jep detaje për arrestimin e DJ Wrondon: Kanosi pronarët e diskotekës ku do të performojë Unikkatili

Policia jep detaje për arrestimin e DJ Wrondon: Kanosi pronarët e diskotekës ku do të performojë Unikkatili

Po Flitet
Arrestohet DJ Wrondon, Duda kërkon lirimin e tij dhe vazhdon kërcënimet për koncertin e Unikkatilit

Arrestohet DJ Wrondon, Duda kërkon lirimin e tij dhe vazhdon kërcënimet për koncertin e Unikkatilit

Po Flitet
Duda kërcënon me jetë ish-burrin e ‘Sasës’ së “O Sa Mirë”, për sjelljen e Unikkatilit në Gjilan

Duda kërcënon me jetë ish-burrin e ‘Sasës’ së “O Sa Mirë”, për sjelljen e Unikkatilit në Gjilan

Yjet
Unikkatil paralajmëron koncert në Gjilan, reagon Duda

Unikkatil paralajmëron koncert në Gjilan, reagon Duda

Po Flitet
Duda lanson këngën e re “S’ki sen”

Duda lanson këngën e re “S’ki sen”

Muzikë
Duda paralajmëron projektin e ri, është diss për Feron

Duda paralajmëron projektin e ri, është diss për Feron

Po Flitet
Skena të nxehta në klipin e ri të Dudës (Video)

Skena të nxehta në klipin e ri të Dudës (Video)

Muzikë
Kush ishin dëshmitarët në kurorëzimin e Dudës?! (Foto)

Kush ishin dëshmitarët në kurorëzimin e Dudës?! (Foto)

Yjet
Duda kurorëzohet pas shumë vitesh martesë (Foto)

Duda kurorëzohet pas shumë vitesh martesë (Foto)

Yjet
Duda e Noizy publikojnë këngën e re (Video)

Duda e Noizy publikojnë këngën e re (Video)

Muzikë
Duda dhe Noizy po vijnë me ‘bombën’ për fundvit, këto janë pamjet nga klipi (Foto)

Duda dhe Noizy po vijnë me ‘bombën’ për fundvit, këto janë pamjet nga klipi (Foto)

Muzikë
Paralajmërohet dueti i Dudës me Noizyn (Foto)

Paralajmërohet dueti i Dudës me Noizyn (Foto)

Muzikë
Duda do të vijë me këngë të re (Foto/Video)

Duda do të vijë me këngë të re (Foto/Video)

Muzikë
Këta janë 10 ‘pleqtë’ e La Ligas (Foto)

Këta janë 10 ‘pleqtë’ e La Ligas (Foto)

La Liga