LAJMI I FUNDIT:
Drake

Drake

288 Artikuj

Info

Drake është një reper i njohur kanadez, i lindur më 24 tetor të vitit 1986.

Përkundër spekulimeve, Drake nuk u arrestua në Suedi

Përkundër spekulimeve, Drake nuk u arrestua në Suedi

Yjet
Drake ‘martohet’ me 23 vajza për klipin e “Falling Back”

Drake ‘martohet’ me 23 vajza për klipin e “Falling Back”

Muzikë
Drake publikon albumin e ri “Honestly, Nevermind”

Drake publikon albumin e ri “Honestly, Nevermind”

Muzikë
Qëllohet për vdekje reperi Trouble, i njohur për bashkëpunimet me Drake e The Weeknd

Qëllohet për vdekje reperi Trouble, i njohur për bashkëpunimet me Drake e The Weeknd

Yjet
‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

Ndërkombëtare
Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet se dyshja po vijnë me një bashkëpunim

Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet se dyshja po vijnë me një bashkëpunim

Yjet
Konfirmohet veprimi bizar i Drake për të mos i lejuar femrat të përfitojnë nga marrëdhënia me të dhe të mbeten shtatzënë

Konfirmohet veprimi bizar i Drake për të mos i lejuar femrat të përfitojnë nga marrëdhënia me të dhe të mbeten shtatzënë

Po Flitet
Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Yjet
Drake blen rezidencën luksoze nga Robbie Williams për afro 68 milionë euro, në Beverly Hills

Drake blen rezidencën luksoze nga Robbie Williams për afro 68 milionë euro, në Beverly Hills

Yjet
Drake ndryshon pamjen, prezanton stilin e ri të flokëve

Drake ndryshon pamjen, prezanton stilin e ri të flokëve

Yjet
Drake humb 275 mijë dollarë, vuri bast për fitoren e Jorge Masvidal ndaj Colby Covington në UFC 272

Drake humb 275 mijë dollarë, vuri bast për fitoren e Jorge Masvidal ndaj Colby Covington në UFC 272

Yjet
Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi ndaj një 29-vjeçare e cila e ka ngacmuar dhe shqetësuar për rreth pesë vite

Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi ndaj një 29-vjeçare e cila e ka ngacmuar dhe shqetësuar për rreth pesë vite

Yjet
Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Yjet
Julia Fox thyen heshtjen për thashethemet e romancës me Drake dhe konfliktin e tij me Kanye West

Julia Fox thyen heshtjen për thashethemet e romancës me Drake dhe konfliktin e tij me Kanye West

Yjet
Adoleshenti që monitoron aeroplanin e Elon Muskut – tani ndjek edhe fluturaket e Gates, Bezos dhe Drake

Adoleshenti që monitoron aeroplanin e Elon Muskut – tani ndjek edhe fluturaket e Gates, Bezos dhe Drake

Interesante
Julia Fox kishte një romancë me Drake përpara se të lidhej me rivalin e tij të dikurshëm, Kanye West

Julia Fox kishte një romancë me Drake përpara se të lidhej me rivalin e tij të dikurshëm, Kanye West

Yjet
Drake thuhet se hodhi salcë të nxehtë në prezervativ për ta ‘mbytur’ spermën pasi kishte kryer marrëdhënie me një modele

Drake thuhet se hodhi salcë të nxehtë në prezervativ për ta ‘mbytur’ spermën pasi kishte kryer marrëdhënie me një modele

Po Flitet
Për shumë vite e pafat në dashuri, lidhjet e dështuara të Rita Orës ndër vite dhe gjetja e dashurisë së vërtetë – regjisorin Taika Waititi

Për shumë vite e pafat në dashuri, lidhjet e dështuara të Rita Orës ndër vite dhe gjetja e dashurisë së vërtetë – regjisorin Taika Waititi

Po Flitet
Drake tërhiqet nga gara për çmimet e “Grammy Awards 2022”

Drake tërhiqet nga gara për çmimet e “Grammy Awards 2022”

Yjet
Tragjedia në festivalin “Astroworld” – ngritet padi në vlerë prej 750 milionë dollarësh ndaj Travis Scott dhe Drake

Tragjedia në festivalin “Astroworld” – ngritet padi në vlerë prej 750 milionë dollarësh ndaj Travis Scott dhe Drake

Yjet
Kanye West dhe Drake i japin fund armiqësisë, pajtohen pas 12 vitesh

Kanye West dhe Drake i japin fund armiqësisë, pajtohen pas 12 vitesh

Yjet
Drake la një milion dollarë në një klub ‘striptizi’ pas tragjedisë së “Astroworld”

Drake la një milion dollarë në një klub ‘striptizi’ pas tragjedisë së “Astroworld”

Yjet
Travis Scott dhe Drake paditen pas tragjedisë në koncertin “Astroworld”, ku mbetën të vdekur tetë persona

Travis Scott dhe Drake paditen pas tragjedisë në koncertin “Astroworld”, ku mbetën të vdekur tetë persona

Yjet
Adele zbulon se mori miratimin e mikut të saj të ngushtë Drake për albumin para publikimit të tij

Adele zbulon se mori miratimin e mikut të saj të ngushtë Drake për albumin para publikimit të tij

Yjet