LAJMI I FUNDIT:
Douglas Maicon

Douglas Maicon

17 Artikuj

Info

Douglas Maicon është futbollist brazilian i lindur më 26 korrik 1981.

Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Ndërkombëtare
Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Serie A
Mbrojtësit e Interit me më së shumti gola nga tripleta, Hakimi si Maicon

Mbrojtësit e Interit me më së shumti gola nga tripleta, Hakimi si Maicon

Serie A
Legjenda e Interit, Maicon bashkohet me ekipin nga Serie D

Legjenda e Interit, Maicon bashkohet me ekipin nga Serie D

Ligat tjera
Shifra mbresëlënëse të Ashraf Hakimit këtë sezon – lë pas vetës me statistika emra si Marcelo, Alba, Carvajal dhe Kimmich

Shifra mbresëlënëse të Ashraf Hakimit këtë sezon – lë pas vetës me statistika emra si Marcelo, Alba, Carvajal dhe Kimmich

Bundesliga
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A
Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Nga mrekullia e Maicon ndaj Juventusit tek çmenduritë e Pogbas, Ibras, Higuainit dhe Osvaldos, këta janë golat e dekadës në Serie A

Nga mrekullia e Maicon ndaj Juventusit tek çmenduritë e Pogbas, Ibras, Higuainit dhe Osvaldos, këta janë golat e dekadës në Serie A

Serie A
Reagon Maicon: Nuk e njoh atë futbollist që po shpif për mua, do ta padisë

Reagon Maicon: Nuk e njoh atë futbollist që po shpif për mua, do ta padisë

Ndërkombëtare
“Maicon vinte i dehur në stërvitje te Interi, Mourinho rregulloi gjithçka”

“Maicon vinte i dehur në stërvitje te Interi, Mourinho rregulloi gjithçka”

Serie A
Maradona e quan Alvesin “idiot”, pasi braziliani tha se ai nuk bën të krahasohet me Messin

Maradona e quan Alvesin “idiot”, pasi braziliani tha se ai nuk bën të krahasohet me Messin

Ndërkombëtare
Zyrtare: Maicon transferohet te skuadra braziliane

Zyrtare: Maicon transferohet te skuadra braziliane

Ligat tjera
Roma planifikon ta kthejë Maiconin

Roma planifikon ta kthejë Maiconin

Serie A
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Shkumbin Pireva
Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Arbios Kryeziu
Maicon: Ndeshje speciale ndaj Interit

Maicon: Ndeshje speciale ndaj Interit

Serie A
Lojtarët më të dobët një sezonal në Ligën Premier (Foto)

Lojtarët më të dobët një sezonal në Ligën Premier (Foto)

Premier League