LAJMI I FUNDIT:

Dorëheqja

34 Artikuj

Jep dorëheqje drejtoresha e Spitalit të Mitrovicës, Luljeta Buçinca – Zhubi

Jep dorëheqje drejtoresha e Spitalit të Mitrovicës, Luljeta Buçinca – Zhubi

Kosovë
Shefi i PlayStation Jim Ryan do të pensionohet nga Sony vitin e ardhshëm

Shefi i PlayStation Jim Ryan do të pensionohet nga Sony vitin e ardhshëm

Lajme Teknologji
Jep dorëheqje nga pozita e tij në njësinë cloud ish-drejtori ekzekutiv i kompanisë Alibaba

Jep dorëheqje nga pozita e tij në njësinë cloud ish-drejtori ekzekutiv i kompanisë Alibaba

Lajme Teknologji
Dorëheqja e tre policëve serbë, reagon ambasadori amerikan: Policët duhet të jenë në gjendje të punojnë pa frikësime

Dorëheqja e tre policëve serbë, reagon ambasadori amerikan: Policët duhet të jenë në gjendje të punojnë pa frikësime

Kosovë
Sëmundja e gruas, arsyeja e dorëheqjes së Mehajt nga pozita e ministrit

Sëmundja e gruas, arsyeja e dorëheqjes së Mehajt nga pozita e ministrit

Kosovë
Vërejtjet me shkrim, që ia dorëzoi Kurtit bashkë me dorëheqjen ministri Latifi

Vërejtjet me shkrim, që ia dorëzoi Kurtit bashkë me dorëheqjen ministri Latifi

Shëndetësi
Kica – Xhelili: Gërvalla dhe Peci ishin të njoftuar muaj më parë për largimin tim nga Guxo

Kica – Xhelili: Gërvalla dhe Peci ishin të njoftuar muaj më parë për largimin tim nga Guxo

Politikë
Lexojini dhe qeshni – koleksioni qesharak me letrat dhe shënimet ‘agresive’

Lexojini dhe qeshni – koleksioni qesharak me letrat dhe shënimet ‘agresive’

Fun
Dorëheqjet masive të italianëve, pandemia ua “hapi sytë”: Jeta nuk është vetëm punë

Dorëheqjet masive të italianëve, pandemia ua “hapi sytë”: Jeta nuk është vetëm punë

Evropa
Jep dorëheqje bordi i Telekomit

Jep dorëheqje bordi i Telekomit

Të Tjera
Haradinaj para një viti dha dorëheqje nga posti i kryeministrit

Haradinaj para një viti dha dorëheqje nga posti i kryeministrit

Kosovë
“Bashkëfajtor për ‘mbulimin’ e rasteve të coronavirusit në Kinë” – Bolton dhe zyrtarë të tjerë amerikanë kërkojnë dorëheqjen e shefit të OBSH-së

“Bashkëfajtor për ‘mbulimin’ e rasteve të coronavirusit në Kinë” – Bolton dhe zyrtarë të tjerë amerikanë kërkojnë dorëheqjen e shefit të OBSH-së

Nga Bota
Kosova pa kryeministër, ministritë vazhdojnë punën

Kosova pa kryeministër, ministritë vazhdojnë punën

Kosovë
Jep dorëheqje themeluesi i degës së Vetëvendosjes në Obiliq

Jep dorëheqje themeluesi i degës së Vetëvendosjes në Obiliq

Politikë
Pas dorëheqjes së Haradinajt, Ramiz Kelmendi tregon çfarë kryeministri i duhet Kosovës

Pas dorëheqjes së Haradinajt, Ramiz Kelmendi tregon çfarë kryeministri i duhet Kosovës

Kosovë
Dorëheqja e Haradinajt, ambasada britanike po i ndjek nga afër zhvillimet politike në Kosovë

Dorëheqja e Haradinajt, ambasada britanike po i ndjek nga afër zhvillimet politike në Kosovë

Kosovë
Ambasada e Zvicrës: Përfaqësuesit e institucioneve të veprojnë në përputhje me Kushtetutën

Ambasada e Zvicrës: Përfaqësuesit e institucioneve të veprojnë në përputhje me Kushtetutën

Kosovë
Lekaj: Haradinaj do të rikthehet fuqishëm si Kryeministër

Lekaj: Haradinaj do të rikthehet fuqishëm si Kryeministër

Kosovë
Zhvillime të bujshme në Kosovë

Zhvillime të bujshme në Kosovë

Opinione
Këto janë dy opsionet politike e kushtetuese pas dorëheqjes së Haradinajt

Këto janë dy opsionet politike e kushtetuese pas dorëheqjes së Haradinajt

Kosovë
Vendimi që i zuri në befasi të gjithë: Dorëheqja e Haradinajt, fjalimi i tij dhe reagimet brenda e jashtë vendit

Vendimi që i zuri në befasi të gjithë: Dorëheqja e Haradinajt, fjalimi i tij dhe reagimet brenda e jashtë vendit

Kosovë
Zëvendëskancelari austriak jep dorëheqje pas publikimit të incizimit sekret

Zëvendëskancelari austriak jep dorëheqje pas publikimit të incizimit sekret

Nga Bota
AKR nuk ishte në dijeni për dorëheqjen e Rrahim Pacollit

AKR nuk ishte në dijeni për dorëheqjen e Rrahim Pacollit

Kosovë
Jep dorëheqje ushtruesi i detyrës së drejtorit të Trepçës

Jep dorëheqje ushtruesi i detyrës së drejtorit të Trepçës

Të Tjera