LAJMI I FUNDIT:
Dimitri Payet

Dimitri Payet

151 Artikuj

Dimitri Payet u largua nga Evropa këtë vit – shikoni super golin që realizoi në Brazil

Dimitri Payet u largua nga Evropa këtë vit – shikoni super golin që realizoi në Brazil

Ndërkombëtare
Dimitri Payet shpërthen në lot pasi kontrata me Marseillen u shkëput

Dimitri Payet shpërthen në lot pasi kontrata me Marseillen u shkëput

Ligue 1
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Goli i Zhegrovës në mesin e 10 më të mirëve në edicionin e parë të Ligës së Konferencës

Goli i Zhegrovës në mesin e 10 më të mirëve në edicionin e parë të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Dimitri Payet ka shënuar një nga golat më të bukur të këtij sezoni – aksioni ishte i bukur –  goditja e tij e jashtëzakonshme

Dimitri Payet ka shënuar një nga golat më të bukur të këtij sezoni – aksioni ishte i bukur – goditja e tij e jashtëzakonshme

Ligat tjera
CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
Arrestohet tifozi që e goditi me shishe në kokë Dimtri Payetin – nuk dihet ende për fatin e ndeshjes

Arrestohet tifozi që e goditi me shishe në kokë Dimtri Payetin – nuk dihet ende për fatin e ndeshjes

Ligue 1
Lojtarët më të mirë deri tani në Ligue 1 në sezonin 2021/22 – Mbappe i dyti, Shaqiri i 94-ti dhe Messi i 126-ti

Lojtarët më të mirë deri tani në Ligue 1 në sezonin 2021/22 – Mbappe i dyti, Shaqiri i 94-ti dhe Messi i 126-ti

Ligue 1
Dimitri Payet e bëri Lionel Messin të trullosej në klasiken franceze

Dimitri Payet e bëri Lionel Messin të trullosej në klasiken franceze

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Marseille 0-0 PSG, zhgënjen sulmi i parisienëve

Notat e lojtarëve: Marseille 0-0 PSG, zhgënjen sulmi i parisienëve

Ligue 1
Kush është lojtari më i mirë aktual në Evropë – zbulohet renditja

Kush është lojtari më i mirë aktual në Evropë – zbulohet renditja

Ndërkombëtare
Federata Franceze shqipton shumë dënime pas përleshjeve në ndeshjen mes Nice dhe Marseille në Ligue 1

Federata Franceze shqipton shumë dënime pas përleshjeve në ndeshjen mes Nice dhe Marseille në Ligue 1

Ligue 1
Skena të rralla: Shpërthen dhuna në takimin mes Nices dhe Marseilles – Payet konfrontohet me tifozët kundërshtarë

Skena të rralla: Shpërthen dhuna në takimin mes Nices dhe Marseilles – Payet konfrontohet me tifozët kundërshtarë

Ligue 1
Payet hedh kandidaturën për ‘golin e vitit’, trondit Ligue 1 me një ‘predhë’ më vole nga distanca ndaj Lorient

Payet hedh kandidaturën për ‘golin e vitit’, trondit Ligue 1 me një ‘predhë’ më vole nga distanca ndaj Lorient

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Marseille 0-2 PSG, Mbappe lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Marseille 0-2 PSG, Mbappe lojtar i ndeshjes

Ligue 1
Dimitri Payet e ngacmon Neymarin me një fotografi duke e paraqitur si një këlysh që qan

Dimitri Payet e ngacmon Neymarin me një fotografi duke e paraqitur si një këlysh që qan

Ligue 1
Dimitri Payet thumboi ashpër PSG-në pas dështimit në Ligën e Kampionëve

Dimitri Payet thumboi ashpër PSG-në pas dështimit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Ndërkombëtare
Payet shënon gol nga një kënd pothuajse i pamundur në ndeshjen Saint Etienne – Marseille

Payet shënon gol nga një kënd pothuajse i pamundur në ndeshjen Saint Etienne – Marseille

Ligue 1
Le Havre, skuadër e ligës së dytë franceze, por dikur kishte futbollistë që sot janë yje: Mahrez e Payet deri tek Pogba

Le Havre, skuadër e ligës së dytë franceze, por dikur kishte futbollistë që sot janë yje: Mahrez e Payet deri tek Pogba

Ligue 1
Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Ligue 1
Payet rikthehet me mrekullinë e radhës, shënon gol të jashtëzakonshëm

Payet rikthehet me mrekullinë e radhës, shënon gol të jashtëzakonshëm

Ligue 1
Ronaldo në garë për golin më të bukur të vitit

Ronaldo në garë për golin më të bukur të vitit

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që nuk janë ftuar në Botërorin ‘Rusia 2018’

Formacioni me lojtarët që nuk janë ftuar në Botërorin ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset