LAJMI I FUNDIT:

Diego Lopez

21 Artikuj

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Enis Bardhi pjesë e yjeve në La Liga, shqiptari zë vend në formacionin e muajit qershor së bashku me Messin dhe Benzeman

Enis Bardhi pjesë e yjeve në La Liga, shqiptari zë vend në formacionin e muajit qershor së bashku me Messin dhe Benzeman

La Liga
Real Madridi dëshiron një Diego Lopez të ri

Real Madridi dëshiron një Diego Lopez të ri

La Liga
Asnjë ditë pushim për Lopez dhe Oblak, ata i zhvilluan të gjitha ndeshjet në La Liga

Asnjë ditë pushim për Lopez dhe Oblak, ata i zhvilluan të gjitha ndeshjet në La Liga

La Liga
Vendimi i madh i Lopetegiut për portën – Si u zgjidhën katër dilema të mëdha të njëjta nga trajnerët tjerë

Vendimi i madh i Lopetegiut për portën – Si u zgjidhën katër dilema të mëdha të njëjta nga trajnerët tjerë

La Liga
Formacionet startuese: Roma dëshiron LK-në, ndërsa Cagliari mbijetesën

Formacionet startuese: Roma dëshiron LK-në, ndërsa Cagliari mbijetesën

Serie A
Formacionet startuese: Interi i do tri pikët ndaj Cagliarit

Formacionet startuese: Interi i do tri pikët ndaj Cagliarit

Serie A
Sadiku përplaset kokë më kokë me Diego Lopezin, portieri lë ndeshjen në gjysmë shkaku i lëndimit (Video)

Sadiku përplaset kokë më kokë me Diego Lopezin, portieri lë ndeshjen në gjysmë shkaku i lëndimit (Video)

La Liga
Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

La Liga
Ku janë ata tani? Lojtarët që startuan në fitoren e BVB-së 4-1 ndaj Realit (Foto/Video)

Ku janë ata tani? Lojtarët që startuan në fitoren e BVB-së 4-1 ndaj Realit (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Zyrtare: Diego Lopez edhe zyrtarisht i Espanyolit

Zyrtare: Diego Lopez edhe zyrtarisht i Espanyolit

La Liga
CR7 skuqet nga turpi kur e kuptoi se kamerat kishin regjistruar shakanë e tij ndaj Diego Lopezit (Foto/Video)

CR7 skuqet nga turpi kur e kuptoi se kamerat kishin regjistruar shakanë e tij ndaj Diego Lopezit (Foto/Video)

La Liga
Zyrtare: Vazhdon çmenduria e Zamparinit, Palermo emëron trajnerin e katërt në këtë sezon (Foto)

Zyrtare: Vazhdon çmenduria e Zamparinit, Palermo emëron trajnerin e katërt në këtë sezon (Foto)

Serie A
Formacioni i vitit në La Liga, mungon Ronaldo

Formacioni i vitit në La Liga, mungon Ronaldo

La Liga
Zyrtare: Diego Lopez kalon te Espanyol

Zyrtare: Diego Lopez kalon te Espanyol

La Liga
Lojtarët që dëshpërimisht janë në kërkim të një skuadre (Foto)

Lojtarët që dëshpërimisht janë në kërkim të një skuadre (Foto)

Lavdim Pireva
Marchetti dhe Diego Lopez në radarin e Contes

Marchetti dhe Diego Lopez në radarin e Contes

Premier League
Diego Lopez ka ofertë nga Chelsea

Diego Lopez ka ofertë nga Chelsea

Premier League
Diego Lopez te skuadra e madhe angleze

Diego Lopez te skuadra e madhe angleze

Premier League
Diego Lopez kthehet në Spanjë?

Diego Lopez kthehet në Spanjë?

La Liga
Milani përdorë fshesën, shumë largime në verë

Milani përdorë fshesën, shumë largime në verë

Serie A