LAJMI I FUNDIT:

Deportivo La Coruna

106 Artikuj

La Coruna – Real Madrid, formacionet zyrtare – mungesa të mëdha te Los Blancos

La Coruna – Real Madrid, formacionet zyrtare – mungesa të mëdha te Los Blancos

La Liga
Reali pa Ronaldon e Balen kundër Deportivo La Corunas (Foto)

Reali pa Ronaldon e Balen kundër Deportivo La Corunas (Foto)

La Liga
Formacionet e mundshme: Barcelona-Osasuna dhe Deportivo-Real (Foto)

Formacionet e mundshme: Barcelona-Osasuna dhe Deportivo-Real (Foto)

La Liga
Trajneri i Deportivos: Barca ia ka frikën Higuainit

Trajneri i Deportivos: Barca ia ka frikën Higuainit

Liga e Kampionëve
Pique: Lodhja dhe paraqitja ndaj PSG-së nuk duhet merren si arsyetim për humbjen ndaj Deportivos

Pique: Lodhja dhe paraqitja ndaj PSG-së nuk duhet merren si arsyetim për humbjen ndaj Deportivos

La Liga
Suarez: Do vazhdojmë të luftojmë deri në fund

Suarez: Do vazhdojmë të luftojmë deri në fund

La Liga
Enrique: Ka shumë ndeshje deri në fund, e dinim se do ishte e vështirë

Enrique: Ka shumë ndeshje deri në fund, e dinim se do ishte e vështirë

La Liga
Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Barcelona befasohet nga Deportivo, por mbetet në pozitën e parë në La Liga (Video)

Barcelona befasohet nga Deportivo, por mbetet në pozitën e parë në La Liga (Video)

La Liga
Deportivo kalon për të dytën herë në epërsi ndaj Barçës (Video)

Deportivo kalon për të dytën herë në epërsi ndaj Barçës (Video)

La Liga
Barça barazon rezultatin ndaj Deportivos, shënon Suarez (Video)

Barça barazon rezultatin ndaj Deportivos, shënon Suarez (Video)

La Liga
Deportivo kalon në epërsi ndaj Barcelonës (Video)

Deportivo kalon në epërsi ndaj Barcelonës (Video)

La Liga
Formacionet zyrtare, La Coruna – Barcelona

Formacionet zyrtare, La Coruna – Barcelona

La Liga
Parashikim: La Coruna – Barcelona

Parashikim: La Coruna – Barcelona

La Liga
UEFA tregon se cilat janë 10 rikthimet më të mëdha në histori të Ligës së Kampionëve (Video)

UEFA tregon se cilat janë 10 rikthimet më të mëdha në histori të Ligës së Kampionëve (Video)

Liga e Kampionëve
Torres del prej spitalit: Shpresoj të kthehem sa më shpejt (Foto)

Torres del prej spitalit: Shpresoj të kthehem sa më shpejt (Foto)

La Liga
E vizitoi në spital, mësoni çfarë i tha Torresi lojtarit që e lëndoi

E vizitoi në spital, mësoni çfarë i tha Torresi lojtarit që e lëndoi

La Liga
Torres pëson lëndim të rëndë dhe mbet pa ndjenja, largohet me urgjencë nga fusha (Foto/Video)

Torres pëson lëndim të rëndë dhe mbet pa ndjenja, largohet me urgjencë nga fusha (Foto/Video)

La Liga
Zyrtare: Anulohet një ndeshje në La Liga, era e fortë shkatërron stadiumin (Foto/Video)

Zyrtare: Anulohet një ndeshje në La Liga, era e fortë shkatërron stadiumin (Foto/Video)

La Liga
Real Madridi refuzoi 20 klube për yllin e tyre të ri

Real Madridi refuzoi 20 klube për yllin e tyre të ri

La Liga
Tri skuadra spanjolle pas yllit të ri të Realit

Tri skuadra spanjolle pas yllit të ri të Realit

La Liga
Hidhet shorti i Copa del Rey: Ndeshja kryesore Real Madrid – Sevilla

Hidhet shorti i Copa del Rey: Ndeshja kryesore Real Madrid – Sevilla

La Liga
Emocionet e CR7 ndaj Deportivos, feston si i çmendur te goli i Ramos (Video)

Emocionet e CR7 ndaj Deportivos, feston si i çmendur te goli i Ramos (Video)

La Liga
Ramos: Duhet të luftoni deri në fund, me besim dhe me entuziazëm

Ramos: Duhet të luftoni deri në fund, me besim dhe me entuziazëm

La Liga