LAJMI I FUNDIT:

Deportivo La Coruna

106 Artikuj

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më të gjatë në La Liga (Foto)

La Liga
Njihuni me futbollistin e “çmendur” Abreu, thyen rekordin Guinness për ndryshime të klubeve

Njihuni me futbollistin e “çmendur” Abreu, thyen rekordin Guinness për ndryshime të klubeve

Ndërkombëtare
Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

La Liga
Barca poker ndaj Deportivos, gati për ‘El Clasico’ (Video)

Barca poker ndaj Deportivos, gati për ‘El Clasico’ (Video)

La Liga
Rasti i Suarezit ndaj Deportivos, një tjetër tregues se La Liga po vuan për teknologjinë (Foto/Video)

Rasti i Suarezit ndaj Deportivos, një tjetër tregues se La Liga po vuan për teknologjinë (Foto/Video)

La Liga
Dy minuta në pjesë e dytë dhe Suarez i shënon Deportivos (Video)

Dy minuta në pjesë e dytë dhe Suarez i shënon Deportivos (Video)

La Liga
Suarez e tepron – provon të shënojë me stil, por portieri i Deportivos ia mohon golin (Video)

Suarez e tepron – provon të shënojë me stil, por portieri i Deportivos ia mohon golin (Video)

La Liga
Messi zemërgjerë, ia pasion topin Suarezit edhe pse kishte mundësi t’i shënonte Deportivos (Video)

Messi zemërgjerë, ia pasion topin Suarezit edhe pse kishte mundësi t’i shënonte Deportivos (Video)

La Liga
Barça – Deportivo, formacionet zyrtare

Barça – Deportivo, formacionet zyrtare

La Liga
Casillas mund të kthehet në Spanjë, Deportivo e kërkon

Casillas mund të kthehet në Spanjë, Deportivo e kërkon

La Liga
Januzaj debuton në La Liga me një driblim të bukur (Video)

Januzaj debuton në La Liga me një driblim të bukur (Video)

La Liga
Sot tetë vite më parë Ronaldo shënoi golin e parë me Realin (Video)

Sot tetë vite më parë Ronaldo shënoi golin e parë me Realin (Video)

La Liga
Deportivo 0-3 Real, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 0-3 Real, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Reali e nis mbarë mbrojtjen e titullit të La Ligas (Video)

Reali e nis mbarë mbrojtjen e titullit të La Ligas (Video)

La Liga
Goli i tretë i Realit mban firmën e Kroos  (Video)

Goli i tretë i Realit mban firmën e Kroos (Video)

La Liga
Formacionet startuese: Reali dëshiron të vazhdojë me frymën triumfuese edhe ndaj La Corunas

Formacionet startuese: Reali dëshiron të vazhdojë me frymën triumfuese edhe ndaj La Corunas

La Liga
Perez rikthehet në La Liga

Perez rikthehet në La Liga

Premier League
Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Premier League
Trajneri i Deportivos pyet Iscon: Do të luash 20 minuta për ne? (Video)

Trajneri i Deportivos pyet Iscon: Do të luash 20 minuta për ne? (Video)

La Liga
Isco i jashtëzakonshëm, shikoni momentin kur i turpëroi futbollistët e Deportivos (Video)

Isco i jashtëzakonshëm, shikoni momentin kur i turpëroi futbollistët e Deportivos (Video)

La Liga
Deportivo 2-6 Real Madrid, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 2-6 Real Madrid, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Reali fiton me lehtësi ndaj Derpotivos (Video)

Reali fiton me lehtësi ndaj Derpotivos (Video)

La Liga
Edhe James i shënon Deportivos (Video)

Edhe James i shënon Deportivos (Video)

La Liga
Morata i jep Realit epërsinë ndaj Deportivos (Video)

Morata i jep Realit epërsinë ndaj Deportivos (Video)

La Liga