LAJMI I FUNDIT:

Dejan Kulusevski

75 Artikuj

Lista me talentët më të shtrenjtë në botë që kanë lindur pas vitit 2000

Lista me talentët më të shtrenjtë në botë që kanë lindur pas vitit 2000

Ndërkombëtare
Formacioni më i shtrenjtë në Serie A me 21 vjeçar – Kumbulla në krahë të De Ligt e Hakimi

Formacioni më i shtrenjtë në Serie A me 21 vjeçar – Kumbulla në krahë të De Ligt e Hakimi

Serie A
Verona befason Juventusin në shtëpi – ia merr një pikë të artë

Verona befason Juventusin në shtëpi – ia merr një pikë të artë

Serie A
Kulusevski: Pirlo trajner perfekt për lojtarët e rinj

Kulusevski: Pirlo trajner perfekt për lojtarët e rinj

Serie A
Kulusevski: Në një ditë të mirë, askush nuk mund ta ndalë Ronaldon

Kulusevski: Në një ditë të mirë, askush nuk mund ta ndalë Ronaldon

Përfaqësueset
Juve triumfon ndaj Sampdorias, Pirlo e nis me fitore bindëse

Juve triumfon ndaj Sampdorias, Pirlo e nis me fitore bindëse

Serie A
Kulusevski debuton me gol te Juventusi

Kulusevski debuton me gol te Juventusi

Serie A
Kulusevski: Jam i lumtur që luaj me Ronaldon, më ka telefonuar Ibrahimovic për të më uruar për kalimin te Juve

Kulusevski: Jam i lumtur që luaj me Ronaldon, më ka telefonuar Ibrahimovic për të më uruar për kalimin te Juve

Serie A
Ronaldo tregon klasin e tij në miqësoren e parë, shënon gol të bukur pas bashkëveprimit me Kulusevskin

Ronaldo tregon klasin e tij në miqësoren e parë, shënon gol të bukur pas bashkëveprimit me Kulusevskin

Serie A
Ronaldo mezi pret të luajë me Kulusevskin: Talent i madh, do na ndihmojë të fitojë trofe

Ronaldo mezi pret të luajë me Kulusevskin: Talent i madh, do na ndihmojë të fitojë trofe

Serie A
Më të mirët e sezonit 2019/20 në Serie A – Cristiano Ronaldo mungon në listë

Më të mirët e sezonit 2019/20 në Serie A – Cristiano Ronaldo mungon në listë

Serie A
Kulusevski i Juventusit: Numri 44 e mbaj shkaku i Adnan Januzajt

Kulusevski i Juventusit: Numri 44 e mbaj shkaku i Adnan Januzajt

Serie A
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Kulusevski ‘detyron’ Bernardeschin të largohet nga Juventusi

Kulusevski ‘detyron’ Bernardeschin të largohet nga Juventusi

Serie A
Haaland, Lukaku, Icardi  – 15 transferimet më të mira të sezonit  2019-20

Haaland, Lukaku, Icardi – 15 transferimet më të mira të sezonit 2019-20

Ndërkombëtare
“Qëndro në shtëpi” është sfidë e re për futbollistët e izoluar, nga Mustafi te De Ligt shfaqen duke larë duart dhe duke zhongluar me top

“Qëndro në shtëpi” është sfidë e re për futbollistët e izoluar, nga Mustafi te De Ligt shfaqen duke larë duart dhe duke zhongluar me top

Premier League
Top 15 blerjet në afatin kalimtar të janarit në pesë kampionatet më të forta në Evropë

Top 15 blerjet në afatin kalimtar të janarit në pesë kampionatet më të forta në Evropë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Juventusi nënshkruan me Kulusevskin

Zyrtare: Juventusi nënshkruan me Kulusevskin

Serie A
Kulusevski arrin në Torino, nesër për teste mjekësore te Juventusi

Kulusevski arrin në Torino, nesër për teste mjekësore te Juventusi

Serie A
Kulusevski këtë javë për teste mjekësore te Juventusi

Kulusevski këtë javë për teste mjekësore te Juventusi

Serie A
Juventusi thuhet se ka arritur marrëveshje me Kulusevskin

Juventusi thuhet se ka arritur marrëveshje me Kulusevskin

Serie A
Kulusevski: Nuk largohem në janar

Kulusevski: Nuk largohem në janar

Serie A
Rivaliteti Juventus-Inter nuk mbaron kurrë, dy klubet në luftë për tre lojtarë

Rivaliteti Juventus-Inter nuk mbaron kurrë, dy klubet në luftë për tre lojtarë

Serie A
Interi pajtohet me Atalantan për Kulusevskin, mbetet vetëm Parma për t’u bindur

Interi pajtohet me Atalantan për Kulusevskin, mbetet vetëm Parma për t’u bindur

Serie A