LAJMI I FUNDIT:

Dejan Kulusevski

75 Artikuj

Bentacur dhe Kulusevski ‘çelësat’ e Juvenusit për afrimin e Zakaria

Bentacur dhe Kulusevski ‘çelësat’ e Juvenusit për afrimin e Zakaria

Serie A
Arsyeja pse Kulusevski është zgjidhja për dy pozita problematike të Milanit

Arsyeja pse Kulusevski është zgjidhja për dy pozita problematike të Milanit

Serie A
Refuzoi Evertonin, Juventusi mund ta huazojë Kulusevskin te Milani

Refuzoi Evertonin, Juventusi mund ta huazojë Kulusevskin te Milani

Serie A
Lëndimi i Chiesas ndryshon strategjinë transferuese të Juventusit

Lëndimi i Chiesas ndryshon strategjinë transferuese të Juventusit

Serie A
Juventusi i vendos çmimin Kulusesvkit, klube si Tottenham, Arsenal dhe Bayern  Munich pas tij

Juventusi i vendos çmimin Kulusesvkit, klube si Tottenham, Arsenal dhe Bayern Munich pas tij

Serie A
Juventusit i kthehen nga lëndimi Kulusevski dhe McKennie, gati për ndeshjen me Bolognan

Juventusit i kthehen nga lëndimi Kulusevski dhe McKennie, gati për ndeshjen me Bolognan

Serie A
Kulusevski do të mungojë një javë pas ndërhyrjes kirurgjike për sinusit

Kulusevski do të mungojë një javë pas ndërhyrjes kirurgjike për sinusit

Serie A
Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Serie A
Arsenali fillon bisedimet me Juventusin për Dejan Kulusevskin

Arsenali fillon bisedimet me Juventusin për Dejan Kulusevskin

Premier League
Juventusi po mendon shitjen e Kulusevskit

Juventusi po mendon shitjen e Kulusevskit

Serie A
Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Serie A
Juve vazhdon serinë e fitoreve me një gol të vonshëm ndaj Zenitit

Juve vazhdon serinë e fitoreve me një gol të vonshëm ndaj Zenitit

Liga e Kampionëve
Juventusi ende po paguan për gabimet e Fabio Paraticit: Dështime si Ramsey e Rabiot, futbollistët rezervistë si Kulusevski dhe McKennie – mos arritja e marrëveshjes për Haaland!

Juventusi ende po paguan për gabimet e Fabio Paraticit: Dështime si Ramsey e Rabiot, futbollistët rezervistë si Kulusevski dhe McKennie – mos arritja e marrëveshjes për Haaland!

Serie A
Barcelona i propozon Juventusit shkëmbimin Dembele-Kulusevski

Barcelona i propozon Juventusit shkëmbimin Dembele-Kulusevski

Ndërkombëtare
Kulusevski: Po mësoj shumë nga Allegri, çdo ditë mësoj diçka të re

Kulusevski: Po mësoj shumë nga Allegri, çdo ditë mësoj diçka të re

Serie A
Kulusevski dhe Svanberg janë rikuperuar nga COVID-19, Suedia i ka gati për ndeshjen e ardhshme

Kulusevski dhe Svanberg janë rikuperuar nga COVID-19, Suedia i ka gati për ndeshjen e ardhshme

Përfaqësueset
Suedia preket nga COVID-19, Kulusevski dhe Svanberg rezultojnë pozitiv

Suedia preket nga COVID-19, Kulusevski dhe Svanberg rezultojnë pozitiv

Përfaqësueset
Kulusevski më i miri në ndeshje: Notat e lojtarëve, Atalanta 1-2 Juventus

Kulusevski më i miri në ndeshje: Notat e lojtarëve, Atalanta 1-2 Juventus

Serie A
Finalja e Kupës së Italisë, Atalanta 1-1 Juventus: Dy gola të bukur në pjesën e parë

Finalja e Kupës së Italisë, Atalanta 1-1 Juventus: Dy gola të bukur në pjesën e parë

Serie A
Triumf komod i Juventusit ndaj Genoas

Triumf komod i Juventusit ndaj Genoas

Serie A
Vetëm pesë lojtarë të Juves janë të paprekshëm, në këtë listë nuk bëjnë pjesë Ronaldo dhe Dybala

Vetëm pesë lojtarë të Juves janë të paprekshëm, në këtë listë nuk bëjnë pjesë Ronaldo dhe Dybala

Serie A
Kulusevski thërret Ibrën për t’iu bashkuar Suedisë për Euro 2021

Kulusevski thërret Ibrën për t’iu bashkuar Suedisë për Euro 2021

Serie A
Dhjetë lojtarët më të shtrenjtë në Serie A – Achraf Hakim i pari, Cristiano Ronaldo as në listë

Dhjetë lojtarët më të shtrenjtë në Serie A – Achraf Hakim i pari, Cristiano Ronaldo as në listë

Serie A
Smalling zgjedh kundërshtarin më të papërshtatshëm në Serie A

Smalling zgjedh kundërshtarin më të papërshtatshëm në Serie A

Serie A