LAJMI I FUNDIT:

David Villa

37 Artikuj

David Villa u vu para një zgjedhje të vështirë: Ronaldo apo Messi dhe Haaland apo Mbappe

David Villa u vu para një zgjedhje të vështirë: Ronaldo apo Messi dhe Haaland apo Mbappe

Ndërkombëtare
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Luis Enrique e cilëson David Villan si lojtarin më të madh në histori të Spanjës

Luis Enrique e cilëson David Villan si lojtarin më të madh në histori të Spanjës

Përfaqësueset
Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

La Liga
Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Nga Insigne te Shaqiri, brahimovic, Kaka dhe Gerrard – lojtarët më të paguar në histori të MLS

Ligat tjera
Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

La Liga
Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Ndërkombëtare
Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Emrat e mëdhenj të futbollit zgjedhin formacionet ideale, nuk mungojnë befasi

Emrat e mëdhenj të futbollit zgjedhin formacionet ideale, nuk mungojnë befasi

Ndërkombëtare
David Villa zbulon prapaskena nga e kaluara: 90 për qind isha lojtar i Arsenalit

David Villa zbulon prapaskena nga e kaluara: 90 për qind isha lojtar i Arsenalit

Premier League
Zyrtare: David Villa pensionohet nga futbolli

Zyrtare: David Villa pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
David Villa lajmëron pensionimin nga futbolli

David Villa lajmëron pensionimin nga futbolli

Ndërkombëtare
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar mbetet jashtë

Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar mbetet jashtë

La Liga
Sergio Ramos ka shënuar më shumë gola ndërkombëtarë se disa nga lojtarët më të mëdhenjtë në histori të futbollit  

Sergio Ramos ka shënuar më shumë gola ndërkombëtarë se disa nga lojtarët më të mëdhenjtë në histori të futbollit  

Përfaqësueset
Betejat e transferimeve mes Real Madridit dhe Barcelonës: Nga Beckham e Villa deri te Neymar

Betejat e transferimeve mes Real Madridit dhe Barcelonës: Nga Beckham e Villa deri te Neymar

La Liga
Vissel Kobe në Japoni bëhet ‘Mini Barcelonë’, Vermaelen afër të kompletojë transferimin tek kjo skuadër

Vissel Kobe në Japoni bëhet ‘Mini Barcelonë’, Vermaelen afër të kompletojë transferimin tek kjo skuadër

La Liga
Eden Hazard nuk arrin ta tejkalojë Ronaldon për numër të tifozëve në prezantim – zë vendin e gjashtë, pas Maradonas e Neymarit

Eden Hazard nuk arrin ta tejkalojë Ronaldon për numër të tifozëve në prezantim – zë vendin e gjashtë, pas Maradonas e Neymarit

La Liga
Top 10 blerjet më të bujshme të Barcelonës – De Jong futet në mesin e yjeve si Ibrahimovic, Suarez e Neymar   

Top 10 blerjet më të bujshme të Barcelonës – De Jong futet në mesin e yjeve si Ibrahimovic, Suarez e Neymar   

La Liga
Zyrtare: David Villa transferohet në kampionatin japonez tek Vissel Kobe

Zyrtare: David Villa transferohet në kampionatin japonez tek Vissel Kobe

Ndërkombëtare
Nga Giovinco te Schweinsteiger e Rooney, 10 lojtarët më të paguar në MLS

Nga Giovinco te Schweinsteiger e Rooney, 10 lojtarët më të paguar në MLS

Ndërkombëtare
Pesë sulmuesit që janë ende aktiv dhe kanë shënuar mbi 400 gola – Prijnë Ronaldo e Messi

Pesë sulmuesit që janë ende aktiv dhe kanë shënuar mbi 400 gola – Prijnë Ronaldo e Messi

Ndërkombëtare
Schuster: Sa isha te Reali provova transferimin e Alvesit, Villas, Fabregasit dhe Iniestas, por të gjithë dështuan

Schuster: Sa isha te Reali provova transferimin e Alvesit, Villas, Fabregasit dhe Iniestas, por të gjithë dështuan

La Liga
Dhjetë treshet sulmuese më të mira në shekullin 21 (Foto)

Dhjetë treshet sulmuese më të mira në shekullin 21 (Foto)

Shkumbin Pireva