LAJMI I FUNDIT:
Daniel Sturridge

Daniel Sturridge

114 Artikuj

Info

Daniel Andre Sturridge është futbollist anglez i lindur më 1 shtator1989.

Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Premier League
Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Premier League
‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

Ndërkombëtare
Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Premier League
Nga Hazard te Firmino dhe Pjanic – nëntë lojtarët e mëdhenj që ‘ishin në parajsë dhe tani janë në ferr’

Nga Hazard te Firmino dhe Pjanic – nëntë lojtarët e mëdhenj që ‘ishin në parajsë dhe tani janë në ferr’

Ndërkombëtare
Nga parajsa në ferr- disa nga yjet që po kalojnë momente të vështira në karrierën e tyre

Nga parajsa në ferr- disa nga yjet që po kalojnë momente të vështira në karrierën e tyre

Ligat tjera
Pesë transferimet e lira që mund t’i realizojë Barcelona për të zëvendësuar Ansu Fatin e lënduar – përfshirë ish-yjet e Ligës Premier

Pesë transferimet e lira që mund t’i realizojë Barcelona për të zëvendësuar Ansu Fatin e lënduar – përfshirë ish-yjet e Ligës Premier

La Liga
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Formacioni i mundshëm i Interi Miamit të David Beckhamit – një skuadër me shumë yje

Formacioni i mundshëm i Interi Miamit të David Beckhamit – një skuadër me shumë yje

Ndërkombëtare
Sportistët që kanë krijuar pasuri nën moshën 30-vjeçare

Sportistët që kanë krijuar pasuri nën moshën 30-vjeçare

Ndërkombëtare
Daniel Sturridge suspendohet për katër muaj nga futbolli

Daniel Sturridge suspendohet për katër muaj nga futbolli

Ndërkombëtare
Këto janë 15 transferimet më të mira në afatin kalimtar të janarit në Ligën Premier – Coutinho, Laporte e Aubameynag, por vendi i parë për “mbretin” e ri

Këto janë 15 transferimet më të mira në afatin kalimtar të janarit në Ligën Premier – Coutinho, Laporte e Aubameynag, por vendi i parë për “mbretin” e ri

Premier League
Zyrtare: Sturridge nënshkruan për Trabzonsporin, ku do të luajë me Donis Avdijajn

Zyrtare: Sturridge nënshkruan për Trabzonsporin, ku do të luajë me Donis Avdijajn

Ligat tjera
Sturridge arrin në Turqi për ta kompletuar kalimin te Trabzonspori

Sturridge arrin në Turqi për ta kompletuar kalimin te Trabzonspori

Ndërkombëtare
Monaco tenton transferimin e Sturridges

Monaco tenton transferimin e Sturridges

Ligue 1
Sturridge drejt Italisë, Atalanta i bën ofertë

Sturridge drejt Italisë, Atalanta i bën ofertë

Serie A
Sturridge pritet të transferohet te Fenerbahçe si zëvendësues i Muriqit

Sturridge pritet të transferohet te Fenerbahçe si zëvendësues i Muriqit

Ndërkombëtare
Këta janë 12 yjet që janë të lirë dhe në pritje të një kontrate të re

Këta janë 12 yjet që janë të lirë dhe në pritje të një kontrate të re

Ndërkombëtare
Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Premier League
Tridhjetetre futbollistë janë ende të lirë për t’u transferuar falas këtë verë – një formacion yjesh dhe shumë tjerë në pritje    

Tridhjetetre futbollistë janë ende të lirë për t’u transferuar falas këtë verë – një formacion yjesh dhe shumë tjerë në pritje    

Ndërkombëtare
Sturridge në bisedime me Trabzonsporin

Sturridge në bisedime me Trabzonsporin

Ndërkombëtare
Zyrtare: Sturridge dënohet pas akuzave për vënie të basteve

Zyrtare: Sturridge dënohet pas akuzave për vënie të basteve

Ndërkombëtare