LAJMI I FUNDIT:

Daniel Craig

109 Artikuj

Fansat befasohen nga pamjet e reja të Daniel Craig, aktori që dikur ishte seks-simbol i filmave tani duket shumë më i plakur

Fansat befasohen nga pamjet e reja të Daniel Craig, aktori që dikur ishte seks-simbol i filmave tani duket shumë më i plakur

Yjet
Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve

Yjet
Nga Brad Pitt te Daniel Craig – finalja e Wimbeldon bëri bashkë yjet e njohur të Hollywoodit

Nga Brad Pitt te Daniel Craig – finalja e Wimbeldon bëri bashkë yjet e njohur të Hollywoodit

Yjet
Tom Hanks tregon filmin që e konsideron si një nga më të rëndësishmit në karrierë, edhe pse shumë pak flitet për të

Tom Hanks tregon filmin që e konsideron si një nga më të rëndësishmit në karrierë, edhe pse shumë pak flitet për të

TV / Film
Daniel Craig, sërish mosmarrëveshje me fqinjët

Daniel Craig, sërish mosmarrëveshje me fqinjët

Po Flitet
Daniel Craig pranon se e urrente vëmendjen që i dha personazhi James Bond: Të jesh i famshëm është ende një gjë e panjohur për mua

Daniel Craig pranon se e urrente vëmendjen që i dha personazhi James Bond: Të jesh i famshëm është ende një gjë e panjohur për mua

Yjet
Daniel Craig nderohet nga familja mbretërore me të njëjtin titull si personazhi i tij ikonik James Bond

Daniel Craig nderohet nga familja mbretërore me të njëjtin titull si personazhi i tij ikonik James Bond

Yjet
Vajza e Daniel Craig u shfaq me të atin në publik, fansat të mahnitur me bukurinë e saj

Vajza e Daniel Craig u shfaq me të atin në publik, fansat të mahnitur me bukurinë e saj

Yjet
Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale

Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale

Modë
Komenti që i kushtoi Brosnanit me mosfitimin e rolit të Batmanit

Komenti që i kushtoi Brosnanit me mosfitimin e rolit të Batmanit

Po Flitet
KUIZ: 60 vjet pas filmit të parë për James Bondin, sa keni njohuri për agjentin më të famshëm sekret

KUIZ: 60 vjet pas filmit të parë për James Bondin, sa keni njohuri për agjentin më të famshëm sekret

TV / Film
Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Po Flitet
Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët e qeverisë skeçin me James Bondin

Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët e qeverisë skeçin me James Bondin

Po Flitet
Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Yjet
Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

TV / Film
“No Time To Die” shënon hapjen më të madhe në arkën e filmit në Mbretërinë e Bashkuar që nga pandemia COVID-19, me pesë milionë funta të fituara në ditën e parë të shfaqjes

“No Time To Die” shënon hapjen më të madhe në arkën e filmit në Mbretërinë e Bashkuar që nga pandemia COVID-19, me pesë milionë funta të fituara në ditën e parë të shfaqjes

TV / Film
Konfirmoi largimin nga roli i Bondit – Daniel Craig do të luajë Macbeth në Broadway

Konfirmoi largimin nga roli i Bondit – Daniel Craig do të luajë Macbeth në Broadway

TV / Film
Daniel Craig tregon nëse James Bond mund të portretizohet nga një femër

Daniel Craig tregon nëse James Bond mund të portretizohet nga një femër

TV / Film
Daniel Craig nuk do t’ua lërë pasurinë fëmijëve të tij

Daniel Craig nuk do t’ua lërë pasurinë fëmijëve të tij

Po Flitet
Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

TV / Film
Filmi i James Bond “No Time To Die” do të ketë premierën më të madhe në botë me një buxhet prej dhjetë milionë funtesh

Filmi i James Bond “No Time To Die” do të ketë premierën më të madhe në botë me një buxhet prej dhjetë milionë funtesh

TV / Film
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Shtyhet sërish “No Time To Die”, premiera e filmit paralajmërohet për në vjeshtë

Shtyhet sërish “No Time To Die”, premiera e filmit paralajmërohet për në vjeshtë

Yjet
Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

TV / Film