LAJMI I FUNDIT:
Dani Carvajal

Dani Carvajal

161 Artikuj

Info

Dani Carvajal ka lindur më 11 janar 1992 në Spanjë

Ancelotti tregon se cilët lojtarë aktualë të Real Madridit mund të bëhen trajnerë në të ardhmen

Ancelotti tregon se cilët lojtarë aktualë të Real Madridit mund të bëhen trajnerë në të ardhmen

La Liga
Veterani i Real Madridit i shpëton largimit – Perez thyen ‘rregullin e artë’ dhe i dhuron kontratë të re

Veterani i Real Madridit i shpëton largimit – Perez thyen ‘rregullin e artë’ dhe i dhuron kontratë të re

La Liga
Dani Carvajal i çon një mesazh të fortë gjeneratës së re të Real Madridit para ndeshjes me Bayernin

Dani Carvajal i çon një mesazh të fortë gjeneratës së re të Real Madridit para ndeshjes me Bayernin

Liga e Kampionëve
Tri befasi të mëdha te Real Madridi para duelit me Bayernin në Champions

Tri befasi të mëdha te Real Madridi para duelit me Bayernin në Champions

Liga e Kampionëve
Ylli i Real Madridit mungon në stërvitje, 24 orë para El Clasicos – por ka një rikthim befasues

Ylli i Real Madridit mungon në stërvitje, 24 orë para El Clasicos – por ka një rikthim befasues

La Liga
Nacho do të largohet nga Real Madridi – pesë kandidatët për kapitenin e ardhshëm te Los Blancos

Nacho do të largohet nga Real Madridi – pesë kandidatët për kapitenin e ardhshëm te Los Blancos

La Liga
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
Real Madridi identifikon pasardhësin afatgjatë të Carvajalit, por nuk e kanë me nxitim për ta transferuar

Real Madridi identifikon pasardhësin afatgjatë të Carvajalit, por nuk e kanë me nxitim për ta transferuar

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
“Kur dikush del nga shinat, kapeni për vesh” – Carvajal me mesazh direkt për Mbappen

“Kur dikush del nga shinat, kapeni për vesh” – Carvajal me mesazh direkt për Mbappen

La Liga
Real Madridi ‘blindon’ krahun e djathtë – rinovon kontratën me lojtarin që po cilësohet pasues i Carvajalit

Real Madridi ‘blindon’ krahun e djathtë – rinovon kontratën me lojtarin që po cilësohet pasues i Carvajalit

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

La Liga
Dani Carvajal i jep fund debatit Messi-Ronaldo me një përgjigje brilante

Dani Carvajal i jep fund debatit Messi-Ronaldo me një përgjigje brilante

Ndërkombëtare
Po shkëlqen këtë sezon, Real Madridi gati ta shpërblej me kontratë të re yllin e ekipit

Po shkëlqen këtë sezon, Real Madridi gati ta shpërblej me kontratë të re yllin e ekipit

La Liga
Ancelotti dhe Carvajal njëzëri: Iu lumtë gjyqtarëve, të gjitha ishin vendime të drejta

Ancelotti dhe Carvajal njëzëri: Iu lumtë gjyqtarëve, të gjitha ishin vendime të drejta

La Liga
Buzëqesh Ancelotti, Real Madridit i kthehet ylli i madh për finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Barcelonës

Buzëqesh Ancelotti, Real Madridit i kthehet ylli i madh për finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Barcelonës

Ndërkombëtare
Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

La Liga
Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

La Liga
Carvajal ka pësuar lëndim të rëndë, zgjerohet lista e lojtarëve që mungojnë te Real Madridi

Carvajal ka pësuar lëndim të rëndë, zgjerohet lista e lojtarëve që mungojnë te Real Madridi

La Liga
Dani Carvajal mohon të ketë thënë se duhet t’i shënonin tetë gola Valencias

Dani Carvajal mohon të ketë thënë se duhet t’i shënonin tetë gola Valencias

La Liga
“Duhet të shënojmë tetë gola”, ylli i Real Madridit kërkoi më shumë nga skuadra ndaj Valencias

“Duhet të shënojmë tetë gola”, ylli i Real Madridit kërkoi më shumë nga skuadra ndaj Valencias

La Liga
Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

La Liga