LAJMI I FUNDIT:

Dacia Duster

43 Artikuj

Dacia i ri Duster i vitit 2024 është parë duke u testuar për herë të parë

Dacia i ri Duster i vitit 2024 është parë duke u testuar për herë të parë

Auto Lajme
Auto Mita rikthen “5shen perfekte” – pesë arsye më shumë për t’u bërë me veturë të re

Auto Mita rikthen “5shen perfekte” – pesë arsye më shumë për t’u bërë me veturë të re

Auto Mita
Lansohet Dacia Duster Extreme SE, vetura më e re në gamën Duster

Lansohet Dacia Duster Extreme SE, vetura më e re në gamën Duster

Auto Lajme
Dacia Manifesto – ‘buggy’ më i mirë elektrik për terren malor ndonjëherë

Dacia Manifesto – ‘buggy’ më i mirë elektrik për terren malor ndonjëherë

Prototipe
Top dhjetëshja, veturat më të shitura në Evropë gjatë korrikut

Top dhjetëshja, veturat më të shitura në Evropë gjatë korrikut

Auto Lajme
Me shumë ngjyra çel Pranvera!

Me shumë ngjyra çel Pranvera!

Auto Mita
Dacia Duster – Vetura ikonike që ka mbi 2 milionë njësi të shitura!

Dacia Duster – Vetura ikonike që ka mbi 2 milionë njësi të shitura!

Auto Mita
Senet e mira për fund – SUV Coupe me super çmim për fundvit!

Senet e mira për fund – SUV Coupe me super çmim për fundvit!

Auto Mita
A mund të jetë Dacia më e shpejtë se Audi?

A mund të jetë Dacia më e shpejtë se Audi?

Auto Lajme
Zgjedhjet s’janë monoton me Auto Mitën – blej veturë dhe ZGJEDH çka dush FALAS!

Zgjedhjet s’janë monoton me Auto Mitën – blej veturë dhe ZGJEDH çka dush FALAS!

Marketing
Dacia më e shitura në Evropë, veturat elektrike më të kërkuara se ato me naftë

Dacia më e shitura në Evropë, veturat elektrike më të kërkuara se ato me naftë

Auto Lajme
Dacia Sandero – vetura më e shitur në Evropë

Dacia Sandero – vetura më e shitur në Evropë

Auto Lajme
Kështu duket Dacia Duster pas transformimit nga dizajni i mëparshëm

Kështu duket Dacia Duster pas transformimit nga dizajni i mëparshëm

Auto Lajme
Vetura ideale për çdo familje, Dacia Duster vjen me çmim prej vetëm 14,990 eurove!

Vetura ideale për çdo familje, Dacia Duster vjen me çmim prej vetëm 14,990 eurove!

Marketing
Policia e Kosovës bëhet me vetura të reja – Dacia Duster vazhdon të jetë përzgjedhja e policisë kufitare

Policia e Kosovës bëhet me vetura të reja – Dacia Duster vazhdon të jetë përzgjedhja e policisë kufitare

Kosovë
Dacia Duster e kalon çdo pritje, tanimë mbi 2 milionë vetura të tilla në rrugë!

Dacia Duster e kalon çdo pritje, tanimë mbi 2 milionë vetura të tilla në rrugë!

Marketing
UNCHR me 13 mars bën shitjen e veturave të veta përmes ankandit publik

UNCHR me 13 mars bën shitjen e veturave të veta përmes ankandit publik

Marketing
Dacia Duster është një klasë bestseller, dhe nuk ka konkurrencë në motorët me gaz

Dacia Duster është një klasë bestseller, dhe nuk ka konkurrencë në motorët me gaz

Auto Lajme
Auto Mita sjell kampanjën NR. 1 në vend – vetura juaj e ëndrrave vjen me ofertë marramendëse!

Auto Mita sjell kampanjën NR. 1 në vend – vetura juaj e ëndrrave vjen me ofertë marramendëse!

Marketing
Dacia – 15 vjet të një historie suksesi në Evropë

Dacia – 15 vjet të një historie suksesi në Evropë

Auto Lajme
Pranvera çel me ofertën më të mirë nga Dacia – për 92 euro në muaj bëhuni me veturë të re

Pranvera çel me ofertën më të mirë nga Dacia – për 92 euro në muaj bëhuni me veturë të re

Sallonet
Të gjithë të çmendur pas kampanjës së suksesshme – çoje veturën e vjetër e merre një të re në Auto Mita

Të gjithë të çmendur pas kampanjës së suksesshme – çoje veturën e vjetër e merre një të re në Auto Mita

Auto Lajme
Blej Dacia Duster të ri me çmimin e një pice në ditë

Blej Dacia Duster të ri me çmimin e një pice në ditë

Auto
Renault me dominim të plotë e fillon 2020: Pasi u shpall vetura më e sigurt, shpallet edhe vetura e vitit me 4 modele

Renault me dominim të plotë e fillon 2020: Pasi u shpall vetura më e sigurt, shpallet edhe vetura e vitit me 4 modele

Auto Lajme