LAJMI I FUNDIT:
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

6254 Artikuj

Info

Cristiano Ronaldo është futbollist portugez i lindur më 5 shkurt 1985.

Toni Kroos nuk kishte asnjë dyshim kur tregoi katër bashkëlojtarët e tij më të mirë në karrierë

Toni Kroos nuk kishte asnjë dyshim kur tregoi katër bashkëlojtarët e tij më të mirë në karrierë

La Liga
Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Boks
Portugalia publikon listën me 26 lojtarë të ftuar, Roberto Martinez iu beson veteranëve

Portugalia publikon listën me 26 lojtarë të ftuar, Roberto Martinez iu beson veteranëve

Përfaqësueset
“Për dashurinë e jetës sime” – mesazhi prekës i Ronaldos në fustanin që veshi Georgina Rodriguez

“Për dashurinë e jetës sime” – mesazhi prekës i Ronaldos në fustanin që veshi Georgina Rodriguez

Yjet
Cristiano Ronaldo tregohet dinak kur parashikon fituesin e Ligës Premier këtë sezon

Cristiano Ronaldo tregohet dinak kur parashikon fituesin e Ligës Premier këtë sezon

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo dhe Anthony Joshua prezent në meçin e shumëpritur mes Fury dhe Usyk

Cristiano Ronaldo dhe Anthony Joshua prezent në meçin e shumëpritur mes Fury dhe Usyk

Boks
Dhjetë sportistët më të paguar në botë 2024 – veteranët ende mbajnë fronin

Dhjetë sportistët më të paguar në botë 2024 – veteranët ende mbajnë fronin

Sport
Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Ligat tjera
Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Bundesliga
Ish-ylli i Man United rrëfen se si Ronaldo e bindi të qëndrojë edhe pse nuk luajti pothuajse asnjëherë

Ish-ylli i Man United rrëfen se si Ronaldo e bindi të qëndrojë edhe pse nuk luajti pothuajse asnjëherë

Premier League
Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Bundesliga
Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Ndërkombëtare
Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ligat tjera
Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ligat tjera
“Personaliteti i tij në ndeshjet e mëdha më bëri përshtypje, nuk dështonte kurrë kur duhej” – Chiellini me fjalë të mëdha për Ronaldon

“Personaliteti i tij në ndeshjet e mëdha më bëri përshtypje, nuk dështonte kurrë kur duhej” – Chiellini me fjalë të mëdha për Ronaldon

Serie A
A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

Ligat tjera
Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Ndërkombëtare
Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Bundesliga
Zbulohet ‘mesazhi kërcënues’ që Ronaldo i kishte bërë Rangnickut gjatë kohës sa ishte lojtar i Man United

Zbulohet ‘mesazhi kërcënues’ që Ronaldo i kishte bërë Rangnickut gjatë kohës sa ishte lojtar i Man United

Premier League
Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Ndërkombëtare
Bellingham rrit gjasat për të fituar Topin e Artë pasi barazoi rekordin e madh të Ronaldos

Bellingham rrit gjasat për të fituar Topin e Artë pasi barazoi rekordin e madh të Ronaldos

La Liga
Phil Foden përfshin dy legjenda të Man United në formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Ligës Premier

Phil Foden përfshin dy legjenda të Man United në formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Ligës Premier

Premier League
Jo vetëm mes Gundogan dhe Araujos – zënkat e mëdha mes shokëve të skuadrës në futboll

Jo vetëm mes Gundogan dhe Araujos – zënkat e mëdha mes shokëve të skuadrës në futboll

Ndërkombëtare
Si mund të ndikojë vendimi i gjykatës pro Cristiano Ronaldos në të ardhmen e Max Allegrit në Juventus

Si mund të ndikojë vendimi i gjykatës pro Cristiano Ronaldos në të ardhmen e Max Allegrit në Juventus

Serie A