LAJMI I FUNDIT:
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

5828 Artikuj

Info

Cristiano Ronaldo është futbollist portugez i lindur më 5 shkurt 1985.

Çmenduria nga Arabia Saudite: Miliarda euro në vitet e ardhshme për të tërhequr emrat më të mëdhenj të futbollit

Çmenduria nga Arabia Saudite: Miliarda euro në vitet e ardhshme për të tërhequr emrat më të mëdhenj të futbollit

Ligat tjera
Zaha në radhë për Superligën saudite, klubi i Ronaldos ka gati ofertën për ish-sulmuesin e Unitedit

Zaha në radhë për Superligën saudite, klubi i Ronaldos ka gati ofertën për ish-sulmuesin e Unitedit

Ligat tjera
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri – afruan 8 yje

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri – afruan 8 yje

La Liga
Ronaldo teston vetën në një sport të ri dhe tifozët e quajnë si më të mirin në të

Ronaldo teston vetën në një sport të ri dhe tifozët e quajnë si më të mirin në të

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo zbulon ndryshimin kryesor me të cilin duhej të mësohej në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo zbulon ndryshimin kryesor me të cilin duhej të mësohej në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Ronaldo mirëpret Benzeman dhe Messin në Arabinë Saudite pas spekulimeve të transferimit të tyre

Ronaldo mirëpret Benzeman dhe Messin në Arabinë Saudite pas spekulimeve të transferimit të tyre

Ligat tjera
“Jam i lumtur këtu, dua të vazhdoj” – Ronaldo i premton besnikëri Al Nassrit

“Jam i lumtur këtu, dua të vazhdoj” – Ronaldo i premton besnikëri Al Nassrit

Ndërkombëtare
Njeriu që vlen një miliard euro – Haaland shet një fanellë çdo 12 sekonda, zëvendësoi Messin dhe Ronaldon

Njeriu që vlen një miliard euro – Haaland shet një fanellë çdo 12 sekonda, zëvendësoi Messin dhe Ronaldon

Premier League
Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
‘Super ushqimi’ që po i mban në formë Ronaldon, Messin dhe Benzeman

‘Super ushqimi’ që po i mban në formë Ronaldon, Messin dhe Benzeman

Ndërkombëtare
Christian Eriksen zbulon se çfarë bëri për ta nervozuar Cristiano Ronaldon: Nuk ishte aspak i qetë

Christian Eriksen zbulon se çfarë bëri për ta nervozuar Cristiano Ronaldon: Nuk ishte aspak i qetë

Premier League
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Premier League
Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Al Nassr do ribashkimin e Ronaldos me Zidane, i ofron francezit pagë marramendëse

Al Nassr do ribashkimin e Ronaldos me Zidane, i ofron francezit pagë marramendëse

Ligat tjera
Ronaldo: Superliga e Arabisë Saudite do të jetë një nga pesë kampionatet më të mira në botë

Ronaldo: Superliga e Arabisë Saudite do të jetë një nga pesë kampionatet më të mira në botë

Ligat tjera
Ronaldo shënoi supergol dhe ia siguroi fitoren Al-Nassr, pas golit festoi duke u ulur në ‘sexhde’

Ronaldo shënoi supergol dhe ia siguroi fitoren Al-Nassr, pas golit festoi duke u ulur në ‘sexhde’

Ligat tjera
Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Thiago Silva mund t’i ndjekë hapat e Ronaldos drejt Arabisë Saudite

Ndërkombëtare
Ronaldo shpenzon pakëz nga pasuria e tij e majme, ekspozon orën jashtëzakonisht të shtrenjtë

Ronaldo shpenzon pakëz nga pasuria e tij e majme, ekspozon orën jashtëzakonisht të shtrenjtë

Yjet
Përveç futbollit, tifozët mbetën të mahnitur nga një tjetër aftësi e Ronaldos jashtë fushës

Përveç futbollit, tifozët mbetën të mahnitur nga një tjetër aftësi e Ronaldos jashtë fushës

Ndërkombëtare
Tifozi i Cristiano Ronaldos dëshiron të financojë transferimin e tij te Bayern Munichu

Tifozi i Cristiano Ronaldos dëshiron të financojë transferimin e tij te Bayern Munichu

Bundesliga
Dalin detajet e tjera rreth të ardhurave të Ronaldos – sportisti më i paguar në botë

Dalin detajet e tjera rreth të ardhurave të Ronaldos – sportisti më i paguar në botë

Ligat tjera