LAJMI I FUNDIT:

Corriere della Sera

19 Artikuj

Reagime në Itali për pezullimin e paktit, mediat raportojnë vendimin e Kushtetueses

Reagime në Itali për pezullimin e paktit, mediat raportojnë vendimin e Kushtetueses

Shqipëri
Kaosi në parlamentin shqiptar, jehonë në mediat e huaja

Kaosi në parlamentin shqiptar, jehonë në mediat e huaja

Shqipëri
Kina dhe profecia e tejkaluar oruelliane

Kina dhe profecia e tejkaluar oruelliane

Cult+
Shqiptari i dhuron një pjesë të mushkërisë djalit të tij 5-vjeçar, operacion i rrallë në Itali

Shqiptari i dhuron një pjesë të mushkërisë djalit të tij 5-vjeçar, operacion i rrallë në Itali

Shqipëri
Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Shqipëri
Ulem dhe asgjë nuk ndodh

Ulem dhe asgjë nuk ndodh

Cult+
Udhëtim me biçikletë në Shqipëri mes detit, qyteteve historike dhe vendeve të pashkelura

Udhëtim me biçikletë në Shqipëri mes detit, qyteteve historike dhe vendeve të pashkelura

Shqipëri
Kazakistani, Irani e Kina shkaktare të rënies së vlerës së Bitcoinit – preket edhe Kosova

Kazakistani, Irani e Kina shkaktare të rënies së vlerës së Bitcoinit – preket edhe Kosova

Energjetika
Gjendje kaotike në Itali për shkak të coronavirusit, kolona të gjata para marketeve – raftet tashmë janë zbrazur nëpër shumë qytete

Gjendje kaotike në Itali për shkak të coronavirusit, kolona të gjata para marketeve – raftet tashmë janë zbrazur nëpër shumë qytete

Nga Bota
Pse po zgjerohet aq shpejtë nëpër Itali coronavirusi, për vetëm 48 orë humbin jetën 5 persona – dy rajone të vendit bllokohen totalisht

Pse po zgjerohet aq shpejtë nëpër Itali coronavirusi, për vetëm 48 orë humbin jetën 5 persona – dy rajone të vendit bllokohen totalisht

Nga Bota
E vetmja jetë me të vërtetë e lumtur, është një jetë studimesh

E vetmja jetë me të vërtetë e lumtur, është një jetë studimesh

Cult+
“Corriere della Sera”: Në zbulim të Shqipërisë së re

“Corriere della Sera”: Në zbulim të Shqipërisë së re

Shqipëri
Corriere della Sera: Saranda, ndër 12 destinacionet europiane për 2019

Corriere della Sera: Saranda, ndër 12 destinacionet europiane për 2019

Shqipëri
Gazeta italiane: Tirana, destinacioni për të mos u humbur në festat e fundvitit

Gazeta italiane: Tirana, destinacioni për të mos u humbur në festat e fundvitit

Shqipëri
Reportazh nga Zadrima: Zonja hijerëndë, krenare dhe qëndrestare

Reportazh nga Zadrima: Zonja hijerëndë, krenare dhe qëndrestare

Agron Shala
“Corriere della Sera”: Plazhet e Shqipërisë, destinacioni i ri i turizmit evropian

“Corriere della Sera”: Plazhet e Shqipërisë, destinacioni i ri i turizmit evropian

Shqipëri
“Corriere Della Sera”: Shqiptarët, mbretërit e drogës në Milano

“Corriere Della Sera”: Shqiptarët, mbretërit e drogës në Milano

Shqipëri
“Corriere della Sera”: Gjermanët e dinin, pritej vetëm të shpërthente

“Corriere della Sera”: Gjermanët e dinin, pritej vetëm të shpërthente

Nga Bota
Gazetari italian: Gjithçka ishte inskenim, grusht shteti nuk zgjat katër orë as në Banana Republikë

Gazetari italian: Gjithçka ishte inskenim, grusht shteti nuk zgjat katër orë as në Banana Republikë

Nga Bota