LAJMI I FUNDIT:
Corentin Tolisso

Corentin Tolisso

90 Artikuj

Info

Tolisso është futbollist francez që luan si mesfushor. Ai ka lindur më 3 gusht 1994. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Lyonin.

Ligue 1 ka bërë një ndryshim të madh këtë sezon në rregullin e vjetër të numrave të fanellave

Ligue 1 ka bërë një ndryshim të madh këtë sezon në rregullin e vjetër të numrave të fanellave

Ligue 1
Lyon po e shet fanellën me numrin 5 të Tolissos për 112 euro – lojtari thotë se nuk do të luajë me atë numër

Lyon po e shet fanellën me numrin 5 të Tolissos për 112 euro – lojtari thotë se nuk do të luajë me atë numër

Ligue 1
Pasi riktheu dy yje në skuadër, Lyoni po tenton që ta rikthej pas shumë vitesh edhe Pjanicin

Pasi riktheu dy yje në skuadër, Lyoni po tenton që ta rikthej pas shumë vitesh edhe Pjanicin

Ligue 1
Bayern konfirmon largimin e Tolissos

Bayern konfirmon largimin e Tolissos

Bundesliga
Bayerni i ofron kontratë të re Tolissos, por francezi në tavolinë ka gjashtë oferta të tjera

Bayerni i ofron kontratë të re Tolissos, por francezi në tavolinë ka gjashtë oferta të tjera

Bundesliga
Bayerni nëpërkëmb Herthan për një tjetër fitore në Bundesliga

Bayerni nëpërkëmb Herthan për një tjetër fitore në Bundesliga

Bundesliga
Reali i bashkohet garës për transferimin e Tolissos

Reali i bashkohet garës për transferimin e Tolissos

Bundesliga
E ardhmja e Tolissos në Serie A, tri skuadrat e mëdha italiane pas tij

E ardhmja e Tolissos në Serie A, tri skuadrat e mëdha italiane pas tij

Serie A
Roma synon transferimin e një mesfushorit nga Bayerni në janar

Roma synon transferimin e një mesfushorit nga Bayerni në janar

Serie A
Tolisso në janar do të largohet nga Bayerni, kontaktohet nga tri top klube evropiane

Tolisso në janar do të largohet nga Bayerni, kontaktohet nga tri top klube evropiane

Bundesliga
Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Serie A
Salihamidzic ironizon me disa futbollistë të Bayernit: Janë te ne, por nuk kanë lidhje me sezonin e ri

Salihamidzic ironizon me disa futbollistë të Bayernit: Janë te ne, por nuk kanë lidhje me sezonin e ri

Bundesliga
Bayerni ofron para dhe një lojtar për Ndombelen, por Tottenhami e refuzon ofertën

Bayerni ofron para dhe një lojtar për Ndombelen, por Tottenhami e refuzon ofertën

Bundesliga
Tolisso mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit

Tolisso mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit

Bundesliga
Juventusi po mendon transferimin e Tolissos

Juventusi po mendon transferimin e Tolissos

Bundesliga
Juventusi projekton transferimin e Tolissos

Juventusi projekton transferimin e Tolissos

Serie A
Bayern Munichu i hapur për shitjen e Tolissos, shtatë klube evropiane e duan francezin

Bayern Munichu i hapur për shitjen e Tolissos, shtatë klube evropiane e duan francezin

Bundesliga
Flick e konfirmon: Tolisso ka pësuar dëmtim të rëndë dhe është operuar

Flick e konfirmon: Tolisso ka pësuar dëmtim të rëndë dhe është operuar

Bundesliga
Juventusi synon transferimin e dy yjeve të Bayernit

Juventusi synon transferimin e dy yjeve të Bayernit

Serie A
PSG po konsideron transferimin e Tolissos

PSG po konsideron transferimin e Tolissos

Bundesliga
PSG, Bayern Munich dhe Arsenal në ‘luftë’ për Eriksenin, tri skuadrat janë gati edhe për shkëmbim lojtarësh

PSG, Bayern Munich dhe Arsenal në ‘luftë’ për Eriksenin, tri skuadrat janë gati edhe për shkëmbim lojtarësh

Serie A
Bayerni këmbëngul për transferimin e Christian Eriksen

Bayerni këmbëngul për transferimin e Christian Eriksen

Bundesliga
Bayerni kërkon talentin e Interit, klubi italian mendon ta shkëmbejë me Corentin Tolisson

Bayerni kërkon talentin e Interit, klubi italian mendon ta shkëmbejë me Corentin Tolisson

Serie A
Interi ka tri opsione për ta shkëmbyer Eriksenin

Interi ka tri opsione për ta shkëmbyer Eriksenin

Serie A