LAJMI I FUNDIT:

Çokollatë

37 Artikuj

Bukë nga çokollata dhe banania: Kësaj ëmbëlsire askush nuk mund t’i rezistojë!

Bukë nga çokollata dhe banania: Kësaj ëmbëlsire askush nuk mund t’i rezistojë!

Ëmbëlsirë
Biskota të buta me shije intensive, provoni këtë recetë gjatë festave

Biskota të buta me shije intensive, provoni këtë recetë gjatë festave

Ëmbëlsirë
Tortë me dredhëza dhe kremin më të bukur me çokollatë

Tortë me dredhëza dhe kremin më të bukur me çokollatë

Ëmbëlsirë
Bakllava e errët: Ëmbëlsira më e bukur dhe e ëmbël me arra, çokollatë dhe biskota!

Bakllava e errët: Ëmbëlsira më e bukur dhe e ëmbël me arra, çokollatë dhe biskota!

Ëmbëlsirë
Hurma të mbushura në çokollatë. Kënaquni me shijen e magjishme

Hurma të mbushura në çokollatë. Kënaquni me shijen e magjishme

Ëmbëlsirë
Puding çokollate me banane për fëmijë

Puding çokollate me banane për fëmijë

Për fëmijë
Topa me kafe dhe çokollatë: Ëmbëlsirë që hahen me një kafshatë

Topa me kafe dhe çokollatë: Ëmbëlsirë që hahen me një kafshatë

Ëmbëlsirë
Çokollatë shtëpiake për lyerje buke e gatshme për pesë minua

Çokollatë shtëpiake për lyerje buke e gatshme për pesë minua

Ëmbëlsirë
Tortë “sherbet” kreshmore

Tortë “sherbet” kreshmore

Ëmbëlsirë
Përgatitni çokollata ‘Bounty’ në shtëpinë tuaj

Përgatitni çokollata ‘Bounty’ në shtëpinë tuaj

Ëmbëlsirë
Me dy përbërës dhe 30 minuta përgatitje: Receta më e lehtë për një desert me çokollatë që të gjithë e adhurojnë!

Me dy përbërës dhe 30 minuta përgatitje: Receta më e lehtë për një desert me çokollatë që të gjithë e adhurojnë!

Desert
Desert me çokollatë, pa vezë, margarinë dhe pa asnjë gram miell!

Desert me çokollatë, pa vezë, margarinë dhe pa asnjë gram miell!

Desert
Ëmbëlsirë me tre veprime: Çokollatë e cila nuk mund të refuzohet!

Ëmbëlsirë me tre veprime: Çokollatë e cila nuk mund të refuzohet!

Ëmbëlsirë
Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

Ëmbëlsirë
Sytliaç me çokollatë dhe banane

Sytliaç me çokollatë dhe banane

Ëmbëlsirë
Tortë e mrekullueshme nga çokollata, e cila përgatitet shpejt

Tortë e mrekullueshme nga çokollata, e cila përgatitet shpejt

Ëmbëlsirë
Tortë me çokollatë dhe fiq

Tortë me çokollatë dhe fiq

Ëmbëlsirë
Shtatzënë dhe ha çokollatë?

Shtatzënë dhe ha çokollatë?

Shtatzëna
Role me banane e gatshme për dhjetë minuta

Role me banane e gatshme për dhjetë minuta

Ëmbëlsirë
Qull tërshëre me çokollatë dhe banane: Kafjall që do ta mbani gjatë në mend!

Qull tërshëre me çokollatë dhe banane: Kafjall që do ta mbani gjatë në mend!

Oreksndjellëse
Tortë e shijshme me banane dhe brumë të thjeshtë çokollate

Tortë e shijshme me banane dhe brumë të thjeshtë çokollate

Ëmbëlsirë
Kombinimi i vishnjave dhe çokollatës: Akullore gati për pesë minuta!

Kombinimi i vishnjave dhe çokollatës: Akullore gati për pesë minuta!

Deserte
Gjermania prodhuesi më i madh i çokollatës në BE, zviceranët konsumatorët më të mëdhenj në botë (Dokument)

Gjermania prodhuesi më i madh i çokollatës në BE, zviceranët konsumatorët më të mëdhenj në botë (Dokument)

Të Tjera
Ëmbëlsirë më verë të kuqe

Ëmbëlsirë më verë të kuqe

Ëmbëlsirë