LAJMI I FUNDIT:

Claudio Ranieri

206 Artikuj

Cagliari e riktheu Claudio Ranierin në skuadër pas më shumë se tri dekadash – ai ua siguron rikthimin në Serie A

Cagliari e riktheu Claudio Ranierin në skuadër pas më shumë se tri dekadash – ai ua siguron rikthimin në Serie A

Serie A
Zyrtare: Ranieri nënshkruan për skuadrën e 18-të në karrierën e tij si trajner

Zyrtare: Ranieri nënshkruan për skuadrën e 18-të në karrierën e tij si trajner

Serie A
Watfordi shkarkon Ranierin nga posti i trajnerit

Watfordi shkarkon Ranierin nga posti i trajnerit

Premier League
Ranieri afër shkarkimit nga Watfordi

Ranieri afër shkarkimit nga Watfordi

Premier League
Bëhet virale videoja që shfaq reagimin e Contes kur e kupton se është duke festuar para Ranierit

Bëhet virale videoja që shfaq reagimin e Contes kur e kupton se është duke festuar para Ranierit

Premier League
Formacionet zyrtare: Chelsea synon të ruajë pozitën e parë në sfidën ndaj Watfordit

Formacionet zyrtare: Chelsea synon të ruajë pozitën e parë në sfidën ndaj Watfordit

Premier League
Ranieri akuzon Arsenalin se nuk tregoi respekt ndaj Watfordit

Ranieri akuzon Arsenalin se nuk tregoi respekt ndaj Watfordit

Premier League
Top 10 trajnerët që kanë arkëtuar më së shumti pikë në shekullin 21

Top 10 trajnerët që kanë arkëtuar më së shumti pikë në shekullin 21

Ndërkombëtare
Claudio Ranieri zyrtarizohet si trajner i Watfordit

Claudio Ranieri zyrtarizohet si trajner i Watfordit

Premier League
Ranieri po rikthehet në Ligën Premier

Ranieri po rikthehet në Ligën Premier

Premier League
Sampdoria ia bëri ‘korridorin e nderit’ Interit, Ranieri zbulon se e kujt ishte ideja për ta nderuar kampionin e ri të Serie A

Sampdoria ia bëri ‘korridorin e nderit’ Interit, Ranieri zbulon se e kujt ishte ideja për ta nderuar kampionin e ri të Serie A

Serie A
Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Ndërkombëtare
Klima ‘Derby d’Italia’- pesë trajnerët më të suksesshëm që drejtuan dy ekipet, Interin dhe Juventusin

Klima ‘Derby d’Italia’- pesë trajnerët më të suksesshëm që drejtuan dy ekipet, Interin dhe Juventusin

Serie A
Formacionet startuese: Milani shpreson të vazhdojë me rrjedhën pozitive ndaj Sampdorias

Formacionet startuese: Milani shpreson të vazhdojë me rrjedhën pozitive ndaj Sampdorias

Serie A
Pagat e të gjithë trajnerëve në Serie A, Conte dukshëm më i paguari

Pagat e të gjithë trajnerëve në Serie A, Conte dukshëm më i paguari

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve e nis sezonin me ndeshjen ndaj Sampdorias

Formacionet zyrtare: Juve e nis sezonin me ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventusi mund ta festojë titullin ndaj Sampdorias

Formacionet zyrtare: Juventusi mund ta festojë titullin ndaj Sampdorias

Serie A
Formacionet startuese: Interi sfidohet nga Sampdoria

Formacionet startuese: Interi sfidohet nga Sampdoria

Serie A
Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Ndërkombëtare
Tifozët rendisin 20 trajnerët më të mirë aktualisht në futboll

Tifozët rendisin 20 trajnerët më të mirë aktualisht në futboll

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: Milani është nikoqir i Sampdorias

Formacionet startuese: Milani është nikoqir i Sampdorias

Serie A
Ranieri: Ronaldo dukej si lojtar i NBA

Ranieri: Ronaldo dukej si lojtar i NBA

Serie A
Angazhimi i Ranierit te Sampdoria: Klubi e pyeti Tottin për të, ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Romës që e do dhe në ditëlindjen e tij

Angazhimi i Ranierit te Sampdoria: Klubi e pyeti Tottin për të, ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Romës që e do dhe në ditëlindjen e tij

Serie A
Zyrtare: Ranieri emërohet trajner i Sampdorias

Zyrtare: Ranieri emërohet trajner i Sampdorias

Serie A