LAJMI I FUNDIT:
Cindy Crawford

Cindy Crawford

59 Artikuj

Kaia është shëmbëlltyra e nënës së saj, trashëgimtarja e Cindyt po ndërton rrugën e vet drejt suksesit

Kaia është shëmbëlltyra e nënës së saj, trashëgimtarja e Cindyt po ndërton rrugën e vet drejt suksesit

Karriera
Sekretet e dukjes së mrekullueshme të Cindy Crawford: Çfarë përmban dieta e modeles 57 vjeçare

Sekretet e dukjes së mrekullueshme të Cindy Crawford: Çfarë përmban dieta e modeles 57 vjeçare

Ushqim i shëndetshëm
Sqarimi i trajnerit të Blake Lively për formën e shkëlqyer pas shtatzënisë: Nuk po bëjmë asgjë të pashëndetshme

Sqarimi i trajnerit të Blake Lively për formën e shkëlqyer pas shtatzënisë: Nuk po bëjmë asgjë të pashëndetshme

Për nënat
Austin Butler dhe Kaia Gerber nxisin dyshimet për një fejesë të mundshme

Austin Butler dhe Kaia Gerber nxisin dyshimet për një fejesë të mundshme

Yjet
Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Yjet
Cindy a je ti? Kaia Gerber ngjan shumë me nënën e saj të famshme në edicionin e fundit

Cindy a je ti? Kaia Gerber ngjan shumë me nënën e saj të famshme në edicionin e fundit

Modë
56-vjeçarja Cindy Crawford ndan një foto me bikini ku duket po aq në formë sa në vitet ’90

56-vjeçarja Cindy Crawford ndan një foto me bikini ku duket po aq në formë sa në vitet ’90

Moda
Kaia Gerber duket si binjake e nënës së saj kur ishte e re, e veshur me një pulovër të ngjashme

Kaia Gerber duket si binjake e nënës së saj kur ishte e re, e veshur me një pulovër të ngjashme

Modë
Cindy Crawford dhe Kaia Gerber vishen me xhaketa lëkure dhe xhinse

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber vishen me xhaketa lëkure dhe xhinse

Modë
Cindy Crawford rikrijon reklamën ikonike të vitit 1992

Cindy Crawford rikrijon reklamën ikonike të vitit 1992

Moda
Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Modë
Vajza e Cindy Crawford, Kaia Gerber do të luajë në serialin “American Horror Story”

Vajza e Cindy Crawford, Kaia Gerber do të luajë në serialin “American Horror Story”

TV / Film
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Yjet që shpërndanë fotografi të rralla nën shoqërinë e Princeshës Diana

Yjet që shpërndanë fotografi të rralla nën shoqërinë e Princeshës Diana

Yjet
Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Yjet
Nuk do ta besoni moshën reale të këtyre personazheve

Nuk do ta besoni moshën reale të këtyre personazheve

Trend
Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Yjet
Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Yjet
Njëzet fëmijët e të famshmëve që janë kopje e prindërve të tyre

Njëzet fëmijët e të famshmëve që janë kopje e prindërve të tyre

Yjet
Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Prindër dhe fëmijë
Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Yjet
Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Yjet
Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Yjet
Dukja e 20 yjeve të famshmëve në fëmijërinë e tyre të hershme

Dukja e 20 yjeve të famshmëve në fëmijërinë e tyre të hershme

Yjet