LAJMI I FUNDIT:

Christian Panucci

168 Artikuj

Strakosha zbulon diferencën e Panuccit e Rejës me Sylvinhon

Strakosha zbulon diferencën e Panuccit e Rejës me Sylvinhon

Kombëtarja e Shqipërisë
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Situata e krijuar me Panuccin në kombëtare, Ermir Lenjani: Ishim si nën regjim, nuk kishte probleme vetëm me mua – por me të gjithë

Situata e krijuar me Panuccin në kombëtare, Ermir Lenjani: Ishim si nën regjim, nuk kishte probleme vetëm me mua – por me të gjithë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Shumë lojtarë nuk vijnë në Kombëtare, kanë probleme me FSHF-në

Panucci: Shumë lojtarë nuk vijnë në Kombëtare, kanë probleme me FSHF-në

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka pranon se kishte gabuar me Panuccin: Pas çdo ndeshjeje pati tensione

Duka pranon se kishte gabuar me Panuccin: Pas çdo ndeshjeje pati tensione

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja për stadiumin e ri të Shqipërisë: E kam ftuar familjen, De Biasi e Panucci do të jenë xhelozë

Reja për stadiumin e ri të Shqipërisë: E kam ftuar familjen, De Biasi e Panucci do të jenë xhelozë

Kombëtarja e Shqipërisë
Christian Panucci i jep fund romancës trevjeçare me balerinën italiane

Christian Panucci i jep fund romancës trevjeçare me balerinën italiane

Yjet
Alexander-Arnold rrugës për të shkruar histori në Ligën e Kampionëve

Alexander-Arnold rrugës për të shkruar histori në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Lenjani përgatit rikthimin te Kombëtarja dhe nuk flet për Panuccin: Jam krenar që luaj për vendin tim

Lenjani përgatit rikthimin te Kombëtarja dhe nuk flet për Panuccin: Jam krenar që luaj për vendin tim

Ndërkombëtare
Duka thotë se trajneri i ri i Kombëtares mund të jetë shqiptar

Duka thotë se trajneri i ri i Kombëtares mund të jetë shqiptar

Kombëtarja e Shqipërisë
Ish-trajneri i Bosnje e Hercegovinës, Susic: Jam gati të bisedoj me FSHF-në

Ish-trajneri i Bosnje e Hercegovinës, Susic: Jam gati të bisedoj me FSHF-në

Kombëtarja e Shqipërisë
Kandidatët që mund të marrin drejtimin e Shqipërisë

Kandidatët që mund të marrin drejtimin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj: Është e vërtetë që këta janë lojtarët, por janë të njëjtët që çuan skuadrën në Francë

Hysaj: Është e vërtetë që këta janë lojtarët, por janë të njëjtët që çuan skuadrën në Francë

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka: Shkarkimi i Panuccit ishte domosdoshmëri, pas Andorrës mendojmë për trajnerin e ri

Duka: Shkarkimi i Panuccit ishte domosdoshmëri, pas Andorrës mendojmë për trajnerin e ri

Ndërkombëtare
Epoka e Panuccit dhe problemet e vazhdueshme me lojtarët e Kombëtares

Epoka e Panuccit dhe problemet e vazhdueshme me lojtarët e Kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci në momentin e largimit: Do të jem gjithmonë tifoz i Shqipërisë

Panucci në momentin e largimit: Do të jem gjithmonë tifoz i Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja sqaron arsyen e qëndrimit në Shkodër, ndërsa refuzon të flasë lidhur me postin e trajnerit të Shqipërisë

Edy Reja sqaron arsyen e qëndrimit në Shkodër, ndërsa refuzon të flasë lidhur me postin e trajnerit të Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci pas shkarkimit: Uroj të jetë vendimi i duhur

Panucci pas shkarkimit: Uroj të jetë vendimi i duhur

Kombëtarja e Shqipërisë
Zyrtare: Shkarkohet Christian Panucci, kombëtarja drejtohet nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema

Zyrtare: Shkarkohet Christian Panucci, kombëtarja drejtohet nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema

Kombëtarja e Shqipërisë
Tifozët e ofenduan, Panucci: I kuptoj, por këta lojtarë i kemi

Tifozët e ofenduan, Panucci: I kuptoj, por këta lojtarë i kemi

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria mban stërvitjen e fundit para përballjes me Turqinë, Panucci gati formacionin

Shqipëria mban stërvitjen e fundit para përballjes me Turqinë, Panucci gati formacionin

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Dua fitore, Lenjani ka treguar mungesë respekti ndaj Shqipërisë

Panucci: Dua fitore, Lenjani ka treguar mungesë respekti ndaj Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë