LAJMI I FUNDIT:

Christian Bale

31 Artikuj

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

TV / Film
Filmat më të pritur të vitit 2023

Filmat më të pritur të vitit 2023

TV / Film
Christian Bale: Çdo rol kryesor në Hollywood, fillimisht i ofrohet DiCaprios

Christian Bale: Çdo rol kryesor në Hollywood, fillimisht i ofrohet DiCaprios

Yjet
Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Yjet
Rita Ora, Sacha Baron Cohen dhe Russell Crowe darkojnë së bashku Sydney

Rita Ora, Sacha Baron Cohen dhe Russell Crowe darkojnë së bashku Sydney

Yjet
Tjetër transformim i pabesueshëm i Christian Bale

Tjetër transformim i pabesueshëm i Christian Bale

TV / Film
Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Yjet
Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Yjet
Totali i kilogramëve që i ka humbur dhe shtuar Christian Bale për nevojat filmike

Totali i kilogramëve që i ka humbur dhe shtuar Christian Bale për nevojat filmike

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Yjet
Christian Bale e bën sërish, humb 35 kilogramë për një rol filmik

Christian Bale e bën sërish, humb 35 kilogramë për një rol filmik

TV / Film
“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

Yjet
Matt Damon e Christian Bale, dyshja që rivalizon Ferrarin në filmin e ri

Matt Damon e Christian Bale, dyshja që rivalizon Ferrarin në filmin e ri

TV / Film
Kritikë filmi: “VICE”

Kritikë filmi: “VICE”

Filmi
Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

TV / Film
Katërmbëdhjetë aktorët që ndryshuan drastikisht vetëm për një rol

Katërmbëdhjetë aktorët që ndryshuan drastikisht vetëm për një rol

TV / Film
Tjetër transformim i Christian Bale

Tjetër transformim i Christian Bale

Yjet
Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)

Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)

Yjet
Yjet e futbollit, para dhe pas vizitës tek dentisti (Foto)

Yjet e futbollit, para dhe pas vizitës tek dentisti (Foto)

Yjet
Njëzet aktorët të cilët u trukuan dhe ndryshuan tërësisht për rolet e tyre (Foto)

Njëzet aktorët të cilët u trukuan dhe ndryshuan tërësisht për rolet e tyre (Foto)

TV / Film
Katërmbëdhjetë aktorët që u shkarkuan drejtpërsëdrejti nga filmat që po xhironin, dhe u zëvendësuan nga aktorë të tjerë (Foto)

Katërmbëdhjetë aktorët që u shkarkuan drejtpërsëdrejti nga filmat që po xhironin, dhe u zëvendësuan nga aktorë të tjerë (Foto)

TV / Film
Mbreti i transformimeve, Christian Bale me një tjetër ndryshim drastik në dukje (Foto)

Mbreti i transformimeve, Christian Bale me një tjetër ndryshim drastik në dukje (Foto)

Yjet
Yjet botërore që kanë ngjashmëri befasuese mes vete (Foto)

Yjet botërore që kanë ngjashmëri befasuese mes vete (Foto)

Yjet