LAJMI I FUNDIT:

Cher

42 Artikuj

Mikesha të ngushta – Cher kujton takimin e fundit dhe dhuratën e veçantë të Tina Turner

Mikesha të ngushta – Cher kujton takimin e fundit dhe dhuratën e veçantë të Tina Turner

Yjet
Cher ndahet nga i dashuri i saj 40 vjet më i ri në moshë, Alexander Edwards

Cher ndahet nga i dashuri i saj 40 vjet më i ri në moshë, Alexander Edwards

Po Flitet
Fotografohet me unazë diamanti – Cher ndez thashethemet se është fejuar me Alexander Edwardsin

Fotografohet me unazë diamanti – Cher ndez thashethemet se është fejuar me Alexander Edwardsin

Yjet
Është 40 vjet më i ri, Cher debuton në tapetin e kuq me të dashurin Alexander Edwards

Është 40 vjet më i ri, Cher debuton në tapetin e kuq me të dashurin Alexander Edwards

Yjet
Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Yjet
Cher njofton vdekjen e nënës së saj, Georgia Holt në moshën 96-vjeçare

Cher njofton vdekjen e nënës së saj, Georgia Holt në moshën 96-vjeçare

Yjet
Cher flet për lidhjen me të dashurin 40 vite më të ri: Ne puthemi si adoleshentë dhe e duam njëri-tjetrin

Cher flet për lidhjen me të dashurin 40 vite më të ri: Ne puthemi si adoleshentë dhe e duam njëri-tjetrin

Yjet
Cher flet më në fund për lidhjen e saj me të dashurin 40 vite më të ri në moshë: Dashuria nuk është matematikë

Cher flet më në fund për lidhjen e saj me të dashurin 40 vite më të ri në moshë: Dashuria nuk është matematikë

Yjet
Cher nuk e fsheh lidhjen me partnerin 40 vjet më të ri – fotografohet në darkë romantike me Alexander Edwards

Cher nuk e fsheh lidhjen me partnerin 40 vjet më të ri – fotografohet në darkë romantike me Alexander Edwards

Yjet
Cher konfirmon lidhjen me producentin 40 vjet më të ri, Alexander Edwards: Dashuria nuk e njeh matematikën

Cher konfirmon lidhjen me producentin 40 vjet më të ri, Alexander Edwards: Dashuria nuk e njeh matematikën

Yjet
Cher thuhet se është në lidhje me Alexander Edwards, i cili është 40 vjet më i ri se ajo

Cher thuhet se është në lidhje me Alexander Edwards, i cili është 40 vjet më i ri se ajo

Yjet
Cher ndez thashethemet për një lidhje dashurie me Alexander Edwards, reperin 40 vjet më të ri

Cher ndez thashethemet për një lidhje dashurie me Alexander Edwards, reperin 40 vjet më të ri

Po Flitet
Cher mahniti me dukjen në Javën e Modës në Paris

Cher mahniti me dukjen në Javën e Modës në Paris

Modë
Cher reagon ndaj një postimi që e quan Dua Lipën ‘Cher i gjeneratës tonë’

Cher reagon ndaj një postimi që e quan Dua Lipën ‘Cher i gjeneratës tonë’

Yjet
Bob Mackie për fustanin ikonik ‘të zhveshur’ të Cher: Ajo nuk u frikësua kurrë

Bob Mackie për fustanin ikonik ‘të zhveshur’ të Cher: Ajo nuk u frikësua kurrë

Moda
Maya Jama u shfaq në një pamje të guximshme me prerje të shumta në Brit Awards 2022

Maya Jama u shfaq në një pamje të guximshme me prerje të shumta në Brit Awards 2022

Modë
Cher me këshilla bukurie: Drenazhi limfatik i fytyrës dhe një peshqir të njomur në ujë shumë të ftohtë

Cher me këshilla bukurie: Drenazhi limfatik i fytyrës dhe një peshqir të njomur në ujë shumë të ftohtë

Këshilla Estetike
Cher refuzon t’i lërë flokët e saj të thinjura të shihen

Cher refuzon t’i lërë flokët e saj të thinjura të shihen

Flokë dhe stil
Në përgatitje filmi për jetën dhe karrierën e Cher

Në përgatitje filmi për jetën dhe karrierën e Cher

TV / Film
Nga Cher, Irina, J.Lo e Dua: Damat e famshme kanë një zgjidhje të modës për të thyer zymtësinë dimërore

Nga Cher, Irina, J.Lo e Dua: Damat e famshme kanë një zgjidhje të modës për të thyer zymtësinë dimërore

Modë
Cher zbulon se një person tentoi ta vriste gjatë performances në vitin 1982

Cher zbulon se një person tentoi ta vriste gjatë performances në vitin 1982

Yjet
Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Yjet
Patjetër shmangni: Tetë frizurat që po vjetrohen

Patjetër shmangni: Tetë frizurat që po vjetrohen

Flokë dhe stil
Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Yjet