LAJMI I FUNDIT:
Cengiz Under

Cengiz Under

83 Artikuj

Info

Cengiz Under, është sulmues turk i lindur më 14 korrik 1997.

Cengiz i gatshëm të vazhdojë kontratën me Romën, por pa klauzolë të lartë

Cengiz i gatshëm të vazhdojë kontratën me Romën, por pa klauzolë të lartë

Serie A
Under mund ta thyej rekordin e Bundesligas, presidenti i klubit turk thotë se Bayerni do ta transferojë yllin e Romës

Under mund ta thyej rekordin e Bundesligas, presidenti i klubit turk thotë se Bayerni do ta transferojë yllin e Romës

Serie A
Roma gati t’i blindojë Dzekon dhe Underin

Roma gati t’i blindojë Dzekon dhe Underin

Serie A
Bayern Munich vihet pas Cengiz Underit, gati oferta prej 60 milionë euro

Bayern Munich vihet pas Cengiz Underit, gati oferta prej 60 milionë euro

Bundesliga
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë futbollistët e Romës

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë futbollistët e Romës

Liga e Kampionëve
Roma shkatërron Plzenin në ‘Olympico’, Dzeko shënon tri herë

Roma shkatërron Plzenin në ‘Olympico’, Dzeko shënon tri herë

Liga e Kampionëve
Roma dhe Di Francesco gjejnë qetësinë, fitore bindëse në shtëpi ndaj Frosinones

Roma dhe Di Francesco gjejnë qetësinë, fitore bindëse në shtëpi ndaj Frosinones

Serie A
Roma refuzon Monacon dhe Arsenalin për Cengiz Underin

Roma refuzon Monacon dhe Arsenalin për Cengiz Underin

Serie A
Roma refuzon skuadrat e mëdha për Cengiz Underin

Roma refuzon skuadrat e mëdha për Cengiz Underin

Serie A
Roma mbyllë dyert për Underin

Roma mbyllë dyert për Underin

Serie A
Roma kryen detyrën, merr tri pikët ndaj Cagliarit

Roma kryen detyrën, merr tri pikët ndaj Cagliarit

Serie A
Liverpool – Roma: Formacionet e mundshme, Under nga fillimi

Liverpool – Roma: Formacionet e mundshme, Under nga fillimi

Liga e Kampionëve
Under: Jam rritur duke e shikuar Messin

Under: Jam rritur duke e shikuar Messin

Liga e Kampionëve
Under: Refuzova Cityn për Romën, Messi më i mirë se Ronaldo

Under: Refuzova Cityn për Romën, Messi më i mirë se Ronaldo

Serie A
Barça rivalizon skuadrat e mëdha angleze për Under

Barça rivalizon skuadrat e mëdha angleze për Under

La Liga
Under: Tre muajt e parë ishin të komplikuar, tani jam përmirësuar

Under: Tre muajt e parë ishin të komplikuar, tani jam përmirësuar

Serie A
Cengiz Under lëndon gjurin  

Cengiz Under lëndon gjurin  

Serie A
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Dominojnë lojtarët e Bayernit, aty edhe Messi (Foto)

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Dominojnë lojtarët e Bayernit, aty edhe Messi (Foto)

Liga e Kampionëve
Shakhtar 2-1 Roma, notat e lojtarëve

Shakhtar 2-1 Roma, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Roma humb nga Shakhtari, kualifikimin në fazën tjetër të LK-së e kërkon në Olimpico

Roma humb nga Shakhtari, kualifikimin në fazën tjetër të LK-së e kërkon në Olimpico

Liga e Kampionëve
Di Francesco i lumtur me fitoren dhe paraqitjet e Underit

Di Francesco i lumtur me fitoren dhe paraqitjet e Underit

Serie A
Di Francesco: Fillim i ri për Romën, Cengiz mund të bëhet lider në fushë

Di Francesco: Fillim i ri për Romën, Cengiz mund të bëhet lider në fushë

Serie A
Roma 5-2 Benevento: Notat e lojtarëve, Under më i miri

Roma 5-2 Benevento: Notat e lojtarëve, Under më i miri

Serie A
Fitorja ndaj Beneventos e pozicionon Romën në vendin e katër, mbi Lazion

Fitorja ndaj Beneventos e pozicionon Romën në vendin e katër, mbi Lazion

Serie A