LAJMI I FUNDIT:
Cengiz Under

Cengiz Under

83 Artikuj

Info

Cengiz Under, është sulmues turk i lindur më 14 korrik 1997.

Roma dhe Milani fillojnë bisedimet për shkëmbimin e lojtarëve

Roma dhe Milani fillojnë bisedimet për shkëmbimin e lojtarëve

Serie A
Roma e gatshme ta shesë Underin – Tottenhami dhe Evertoni në garë

Roma e gatshme ta shesë Underin – Tottenhami dhe Evertoni në garë

Premier League
Roma ia cakton çmimin Underit – turku pritet të largohet në janar

Roma ia cakton çmimin Underit – turku pritet të largohet në janar

Serie A
Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Romën për Cengiz Underin

Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Romën për Cengiz Underin

Serie A
Roma do ta nxjerr në shitje Cengiz Underin

Roma do ta nxjerr në shitje Cengiz Underin

Serie A
Bayerni do të tentoj transferimin e Cengiz Underit në janar

Bayerni do të tentoj transferimin e Cengiz Underit në janar

Serie A
Dramë në Olimpico, Roma dhe Genoa ndajnë pikët me gjashtë gola të shënuar

Dramë në Olimpico, Roma dhe Genoa ndajnë pikët me gjashtë gola të shënuar

Serie A
Pas Cengiz Underit, edhe një turk te Roma

Pas Cengiz Underit, edhe një turk te Roma

Serie A
Zyrtare: Cengiz Under blindohet nga Roma me kontratë të re

Zyrtare: Cengiz Under blindohet nga Roma me kontratë të re

Serie A
Bayerni rikthen interesimin për Cengiz Under

Bayerni rikthen interesimin për Cengiz Under

Serie A
Roma pritet ta shes Underin, shumë skuadra pas sulmuesit turk

Roma pritet ta shes Underin, shumë skuadra pas sulmuesit turk

Serie A
Real Madridi dëshiron Cengiz Underin

Real Madridi dëshiron Cengiz Underin

La Liga
Arsenalit i refuzohet oferta e parë për Underin

Arsenalit i refuzohet oferta e parë për Underin

Premier League
Plzen 2-1 Roma: Notat e lojtarëve, Underi më i miri te romakët

Plzen 2-1 Roma: Notat e lojtarëve, Underi më i miri te romakët

Liga e Kampionëve
Bayerni e dëshiron me çdo kusht, gati oferta për Underin

Bayerni e dëshiron me çdo kusht, gati oferta për Underin

Serie A
Man City ka gati 55 milionë euro për Cengiz Underin

Man City ka gati 55 milionë euro për Cengiz Underin

Premier League
Arsenali vëzhgoi nga afër Underin ndaj Interit

Arsenali vëzhgoi nga afër Underin ndaj Interit

Premier League
Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Serie A
Chelsea seriozisht pas Cengiz Under, ofron para dhe shërbime e Christensen

Chelsea seriozisht pas Cengiz Under, ofron para dhe shërbime e Christensen

Premier League
Arsenali shfaq interesim serioz për Cengiz Under

Arsenali shfaq interesim serioz për Cengiz Under

Premier League
Under gjithnjë e më larg Romës, shtohet numri i skuadrave të mëdha që e duan turkun

Under gjithnjë e më larg Romës, shtohet numri i skuadrave të mëdha që e duan turkun

Serie A
Roma e shet Underin në janar?

Roma e shet Underin në janar?

Serie A
Roma nënshtron CSKA Moskën

Roma nënshtron CSKA Moskën

Liga e Kampionëve
Arsenali ndan 60 milionë euro për Underin e Romës

Arsenali ndan 60 milionë euro për Underin e Romës

Premier League