LAJMI I FUNDIT:

Bursaspor

14 Artikuj

Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Ligat tjera
Fantastik Arb Manaj – realizon dy gola në fitoren bindëse të Balikesirspor

Fantastik Arb Manaj – realizon dy gola në fitoren bindëse të Balikesirspor

Ndërkombëtare
Zyrtare: Gjilani transferon ish-lojtarin e Bursasporit dhe Fenerbahces, Fatlind Azizi

Zyrtare: Gjilani transferon ish-lojtarin e Bursasporit dhe Fenerbahces, Fatlind Azizi

Superliga
Ndaloni së kërkuari për fituesin e ri të ‘Puskas Award’ – goli u shënua mbrëmë

Ndaloni së kërkuari për fituesin e ri të ‘Puskas Award’ – goli u shënua mbrëmë

Ndërkombëtare
Gjyqtari fton policin të hedh shortin (Video)

Gjyqtari fton policin të hedh shortin (Video)

Ndërkombëtare
UEFA dënon sulmin në Stamboll, i shpreh ngushëllime familjeve të viktimave (Foto)

UEFA dënon sulmin në Stamboll, i shpreh ngushëllime familjeve të viktimave (Foto)

Ndërkombëtare
Ramos i prekur me sulmet në Stamboll (Foto)

Ramos i prekur me sulmet në Stamboll (Foto)

La Liga
Tifozët e Besiktasit lënë anash hasmërinë shumë vjeçare, i ofrojnë ndihmë në mënyra të ndryshme tifozëve të Bursasporit

Tifozët e Besiktasit lënë anash hasmërinë shumë vjeçare, i ofrojnë ndihmë në mënyra të ndryshme tifozëve të Bursasporit

Ligat tjera
Besiktasi reagon ashpër pas sulmeve jashtë stadiumit Vodafone Arena, zbulon se ka të lënduar (Foto)

Besiktasi reagon ashpër pas sulmeve jashtë stadiumit Vodafone Arena, zbulon se ka të lënduar (Foto)

Ligat tjera
Momenti i shpërthimit në Stamboll ndodhi teksa gazetarët e Besiktasit ishin në transmetim të drejtpërdrejtë (Video)

Momenti i shpërthimit në Stamboll ndodhi teksa gazetarët e Besiktasit ishin në transmetim të drejtpërdrejtë (Video)

Ndërkombëtare
Bursaspor reagon pas sulmit: Nuk ka lojtarë dhe tifozë të lënduar (Foto/Video)

Bursaspor reagon pas sulmit: Nuk ka lojtarë dhe tifozë të lënduar (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Gjashtë klubet që u shpallën kampion dhe befasuan botën po aq sa Trump (Foto)

Gjashtë klubet që u shpallën kampion dhe befasuan botën po aq sa Trump (Foto)

Arbios Kryeziu
Flamuri i Bursasporit do të valëvitet në Preshevë

Flamuri i Bursasporit do të valëvitet në Preshevë

Ndërkombëtare
Ekipi i madh turk, ofertë zyrtare Mavrajt!

Ekipi i madh turk, ofertë zyrtare Mavrajt!

Bundesliga