LAJMI I FUNDIT:

Bujar Selimaj

29 Artikuj

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

Superliga
Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Kosovë
Genc Nuza do të gjykojë në ndeshjen Benfica U19 – Juventus U19

Genc Nuza do të gjykojë në ndeshjen Benfica U19 – Juventus U19

Superliga
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Ligat tjera
Gjyqtarët nga Kosova do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen Ruzomberok – Riga

Gjyqtarët nga Kosova do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen Ruzomberok – Riga

Ndërkombëtare
Katërshja e gjyqtarëve nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Danimarkë U21 – Kazakistan U21

Katërshja e gjyqtarëve nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Danimarkë U21 – Kazakistan U21

Ndërkombëtare
Genc Nuzës i besohet ndeshja mes Danimarkës U21 dhe Kazakistanit U21

Genc Nuzës i besohet ndeshja mes Danimarkës U21 dhe Kazakistanit U21

Përfaqësueset
Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në “Elite Round” për Kombëtaret U-17

Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në “Elite Round” për Kombëtaret U-17

Sport vendor
Genc Nuza me shokë do të gjykojnë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, hera e parë në histori për gjyqtarët tanë

Genc Nuza me shokë do të gjykojnë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, hera e parë në histori për gjyqtarët tanë

Liga e Kampionëve
Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në miqësoren Turqi – Azerbajxhan

Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në miqësoren Turqi – Azerbajxhan

Përfaqësueset
FFK zbulon emrat e gjyqtarëve që do ta drejtojnë finalen e Kupës së Kosovës

FFK zbulon emrat e gjyqtarëve që do ta drejtojnë finalen e Kupës së Kosovës

Sport vendor
FFK u dorëzon stemat e FIFA-s 13 gjyqtarëve

FFK u dorëzon stemat e FIFA-s 13 gjyqtarëve

Sport vendor
Genc Nuza caktohet nga UEFA për ta drejtuar ndeshjen e Ligës së Kampionëve për të rinj

Genc Nuza caktohet nga UEFA për ta drejtuar ndeshjen e Ligës së Kampionëve për të rinj

Liga e Kampionëve
FFK ndan stemën e FIFA-s për 10 gjyqtarët nga Kosova

FFK ndan stemën e FIFA-s për 10 gjyqtarët nga Kosova

Superliga
Gjyqtarët e Kosovës ndajnë drejtësinë në ndeshjen mes Turqisë dhe Ukrainës

Gjyqtarët e Kosovës ndajnë drejtësinë në ndeshjen mes Turqisë dhe Ukrainës

Përfaqësueset
Gjyqtarët nga Kosova referojnë në Ligën e Evropës

Gjyqtarët nga Kosova referojnë në Ligën e Evropës

Superliga
Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshjen kualifikuese për U-21

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshjen kualifikuese për U-21

Kosovë
Treshja e gjyqtarëve nga Kosova gjykojnë ndeshjen miqësore mes Maltës dhe Estonisë

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova gjykojnë ndeshjen miqësore mes Maltës dhe Estonisë

Përfaqësueset
Nuza dhe Selimaj përsëri në ndeshje ndërkombëtare

Nuza dhe Selimaj përsëri në ndeshje ndërkombëtare

Superliga
Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshje në Ligën e Kampionëve U19

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshje në Ligën e Kampionëve U19

Superliga
Treshja e gjyqtarëve nga Kosova gjykojnë ndeshjen në Ligën e Evropës

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova gjykojnë ndeshjen në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Treshja nga Kosova drejtojnë ndeshjen San Marino- Moldavia për 21 vjeçar

Treshja nga Kosova drejtojnë ndeshjen San Marino- Moldavia për 21 vjeçar

Kosovë
Shala pret gjyqtarët kosovarë dhe kryetarin Vokrri

Shala pret gjyqtarët kosovarë dhe kryetarin Vokrri

Superliga
Flet Genc Nuza, gjyqtari që drejtoi ndeshjen Turqi – Moldavi: Ishte fantastike, po e shijoj këtë moment

Flet Genc Nuza, gjyqtari që drejtoi ndeshjen Turqi – Moldavi: Ishte fantastike, po e shijoj këtë moment

Futboll