LAJMI I FUNDIT:

Bujar Idrizi

18 Artikuj

Bujar Idrizi largohet nga Llapi, vazhdon jetën në Gjermani

Bujar Idrizi largohet nga Llapi, vazhdon jetën në Gjermani

Superliga
Zyrtare: Bujar Idrizi vazhdon me Llapin

Zyrtare: Bujar Idrizi vazhdon me Llapin

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së 25-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i xhiros së 25-të në BKT Superligë

Superliga
Formacioni i javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Nga lloçi i famshëm tek një stadium modern dhe magjik – Batatina, Idrizi dhe Emini flasin për rikthimin në “Zahir Pajaziti”

Nga lloçi i famshëm tek një stadium modern dhe magjik – Batatina, Idrizi dhe Emini flasin për rikthimin në “Zahir Pajaziti”

Shkumbin Pireva
Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Superliga
Llapi fiton me goleadë ndaj Ulpianës

Llapi fiton me goleadë ndaj Ulpianës

Superliga
Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Llapi beson në rikthim ndaj Shkupit:  Batatina, Idrizi dhe Ramadani duan fitore dhe kualifikim në “Fadil Vokrri”

Llapi beson në rikthim ndaj Shkupit: Batatina, Idrizi dhe Ramadani duan fitore dhe kualifikim në “Fadil Vokrri”

Ligat tjera
Zyrtare: Llapi rinovon me shtatë lojtarë

Zyrtare: Llapi rinovon me shtatë lojtarë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së pestë në Superligë

Formacioni më i mirë i javës së pestë në Superligë

Superliga
Zyrtare: Llapi ‘blindon’ tre lojtarët kryesorë – Zhdrella, Idrizi dhe Veliu nënshkruajnë kontratat e reja

Zyrtare: Llapi ‘blindon’ tre lojtarët kryesorë – Zhdrella, Idrizi dhe Veliu nënshkruajnë kontratat e reja

Superliga
Zyrtare: Bujar Idrizi vazhdon me Llapin

Zyrtare: Bujar Idrizi vazhdon me Llapin

Superliga
Formacioni i javës së XII në Ipko Superligë, shkëlqejnë mesfushorët e Prishtinës dhe mbrojtja e Feronikelit

Formacioni i javës së XII në Ipko Superligë, shkëlqejnë mesfushorët e Prishtinës dhe mbrojtja e Feronikelit

Superliga
Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Fitore e thellë e Llapit përballë Ferizajt

Superliga
Zyrtare: Bujar Idrizi kthehet te Llapi

Zyrtare: Bujar Idrizi kthehet te Llapi

Superliga
Idrizi lë Llapin, nënshkruan me Kukësin

Idrizi lë Llapin, nënshkruan me Kukësin

Superliga