LAJMI I FUNDIT:
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes

308 Artikuj

Sportingu refuzon ofertën e lartë të Tottenhamit për Bruno Fernandesin

Sportingu refuzon ofertën e lartë të Tottenhamit për Bruno Fernandesin

Premier League
Dhjetë transferimet që mund të ndodhin para se të përfundojë afati kalimtar i transferimeve

Dhjetë transferimet që mund të ndodhin para se të përfundojë afati kalimtar i transferimeve

Ndërkombëtare
Fernandes mbetet te Sportingu, nuk fluturon për teste mjekësore te United

Fernandes mbetet te Sportingu, nuk fluturon për teste mjekësore te United

Premier League
Këto ishin fjalët që ia tha Klopp shënjestrës së Unitedit, Bruno Fernandes

Këto ishin fjalët që ia tha Klopp shënjestrës së Unitedit, Bruno Fernandes

Ndërkombëtare
Bruno Fernandes do të udhëtojë drejt Anglisë për teste mjekësore te Unitedi

Bruno Fernandes do të udhëtojë drejt Anglisë për teste mjekësore te Unitedi

Premier League
Unitedi mund ta transferojë Bruno Fernandesin në javën që vjen

Unitedi mund ta transferojë Bruno Fernandesin në javën që vjen

Premier League
Bordi i Unitedit refuzon kërkesën e Solskjaer për transferimin e Bruno Fernandes

Bordi i Unitedit refuzon kërkesën e Solskjaer për transferimin e Bruno Fernandes

Premier League
Solskjaer i kërkon drejtuesve edhe tri transferime, Maguire i pari në listë

Solskjaer i kërkon drejtuesve edhe tri transferime, Maguire i pari në listë

Premier League
Unitedi thuhet se ka arritur marrëveshje me Bruno Fernandes

Unitedi thuhet se ka arritur marrëveshje me Bruno Fernandes

Premier League
United e Tottenham e kërkojnë, Keizer: Vështirë se do të mund ta ndalim Fernandesin

United e Tottenham e kërkojnë, Keizer: Vështirë se do të mund ta ndalim Fernandesin

Premier League
Man Und përballet me konkurrencën Atleticos për Fernandes

Man Und përballet me konkurrencën Atleticos për Fernandes

La Liga
Shënjestra e Unitedit, Bruno Fernandes, i gatshëm të largohet nga Sportingu

Shënjestra e Unitedit, Bruno Fernandes, i gatshëm të largohet nga Sportingu

Premier League
Man City i liron rrugën Unitedit për transferimin e Fernandesit

Man City i liron rrugën Unitedit për transferimin e Fernandesit

Premier League
Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri me De Ligtin dhe Bruno Fernandesin

Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri me De Ligtin dhe Bruno Fernandesin

Premier League
Mourinho i befasuar nga shënjestra e Untedit, Bruno Fernandes

Mourinho i befasuar nga shënjestra e Untedit, Bruno Fernandes

Premier League
Unitedi rivalizon Cityn për Bruno Fernandesin

Unitedi rivalizon Cityn për Bruno Fernandesin

Premier League
Manchester United gati sulmin e çmendur për treshen portugeze – 290 milionë euro për Joao Felix, Ruben Dias dhe Bruno Fernandes

Manchester United gati sulmin e çmendur për treshen portugeze – 290 milionë euro për Joao Felix, Ruben Dias dhe Bruno Fernandes

Premier League
Milani vihet pas Bruno Fernandesit

Milani vihet pas Bruno Fernandesit

Serie A
Një formacion me futbollistë që përfunduan në burg – Përdhunim, abuzim, tentim vrasje dhe pedofili, janë disa nga akuzat

Një formacion me futbollistë që përfunduan në burg – Përdhunim, abuzim, tentim vrasje dhe pedofili, janë disa nga akuzat

Ndërkombëtare
Sporting 0-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Sporting 0-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Liga e Kampionëve