LAJMI I FUNDIT:

Brian Austin Green

26 Artikuj

Brian Austin Green flet hapur për homoseksualitetin e djalit të tij: Shumë prindër kanë frikë ta pranojnë fëmijën e tyre

Brian Austin Green flet hapur për homoseksualitetin e djalit të tij: Shumë prindër kanë frikë ta pranojnë fëmijën e tyre

Yjet
Megan Fox fshin tatuazhin afër pjesës intime dedikuar ish-bashkëshortit Brian Austin Green

Megan Fox fshin tatuazhin afër pjesës intime dedikuar ish-bashkëshortit Brian Austin Green

Yjet
Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë

Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë

Po Flitet
Ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green bëhet sërish baba – mirëpret fëmijën e parë me Sharna Burgess

Ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green bëhet sërish baba – mirëpret fëmijën e parë me Sharna Burgess

Yjet
Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi

Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi

Yjet
Megan Fox dhe Brian Austin Green drejt finalizimit të divorcit

Megan Fox dhe Brian Austin Green drejt finalizimit të divorcit

Po Flitet
Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

Po Flitet
Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Yjet
Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Po Flitet
Pas ndarjes nga njëri-tjetri, Megan Fox dhe Brian Austin Green me partnerë të rinj

Pas ndarjes nga njëri-tjetri, Megan Fox dhe Brian Austin Green me partnerë të rinj

Yjet
Megan Fox zyrtarizon lidhjen me Machine Gun Kelly

Megan Fox zyrtarizon lidhjen me Machine Gun Kelly

Po Flitet
Brian Austin Green tregon se Megan Fox i kishte thënë se ndihet më mirë kur janë të ndarë

Brian Austin Green tregon se Megan Fox i kishte thënë se ndihet më mirë kur janë të ndarë

Po Flitet
Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green

Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green

Po Flitet
Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Yjet
Megan Fox nuk respekton rregullat, bën pazar pa masa mbrojtëse në Los Angeles

Megan Fox nuk respekton rregullat, bën pazar pa masa mbrojtëse në Los Angeles

Yjet
Një paraqitje e rrallë publike e Megan Fox me bashkëshortin e saj, Brian Austin Green

Një paraqitje e rrallë publike e Megan Fox me bashkëshortin e saj, Brian Austin Green

Yjet
Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

TV / Film
Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Po Flitet
Megan e mbështet djalin në zgjedhjet e tij: Ai vesh fustane dhe do t’i veshë sa të dëshirojë

Megan e mbështet djalin në zgjedhjet e tij: Ai vesh fustane dhe do t’i veshë sa të dëshirojë

Po Flitet
Megan Fox anulon shkurorëzimin me Brian Austin Green

Megan Fox anulon shkurorëzimin me Brian Austin Green

Po Flitet
Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

TV / Film
Megan dëshiron edhe një fëmijë me ish-burrin

Megan dëshiron edhe një fëmijë me ish-burrin

Yjet
Si duken çiftet e famshme në jetën reale? (Foto)

Si duken çiftet e famshme në jetën reale? (Foto)

Yjet
Megan Fox bëhet nënë për herë të tretë, ja çfarë emri të çuditshëm i ka vënë djalit të saj? (Foto)

Megan Fox bëhet nënë për herë të tretë, ja çfarë emri të çuditshëm i ka vënë djalit të saj? (Foto)

Yjet