LAJMI I FUNDIT:
Blero

Blero

738 Artikuj

Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Yjet
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Yjet
“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen

“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen

Yjet
“Podcasti me Afronën është keqkuptuar, ndjenjat e mia i përkasin ‘bebes’” – Befason Blero me reagimin

“Podcasti me Afronën është keqkuptuar, ndjenjat e mia i përkasin ‘bebes’” – Befason Blero me reagimin

Yjet
“Nuk dua të flas për atë pjesë hiç”, reagimi i Bleros kur pyetet për ndarjen nga e dashura e tij e re

“Nuk dua të flas për atë pjesë hiç”, reagimi i Bleros kur pyetet për ndarjen nga e dashura e tij e re

Yjet
Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti – edhe burrat qajnë

Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti – edhe burrat qajnë

Yjet
“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

Yjet
Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Po Flitet
Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Po Flitet
“El Clasico na bashkoi” – Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

“El Clasico na bashkoi” – Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

Yjet
Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

Yjet
Blero vazhdon të duket elegant dhe atraktiv në imazhet e fundit, përkundër viteve të moshës

Blero vazhdon të duket elegant dhe atraktiv në imazhet e fundit, përkundër viteve të moshës

Yjet
Blero sjell këngën e re “Për ty”

Blero sjell këngën e re “Për ty”

Muzikë
“Kur nuk të do populli…”, Dijonisi rikrijon momentin epik të Bleros në spektaklin Ferma VIP

“Kur nuk të do populli…”, Dijonisi rikrijon momentin epik të Bleros në spektaklin Ferma VIP

Yjet
Blero: Ka të reja në jetën time private, nuk dua t’i përmend

Blero: Ka të reja në jetën time private, nuk dua t’i përmend

Yjet
Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother

Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother

Yjet
Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë

Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë

Yjet
Blero: Në Big Brother nuk kam ndenjur kot, koha me i shpalos veprat

Blero: Në Big Brother nuk kam ndenjur kot, koha me i shpalos veprat

Muzikë
David Dreshaj dhe Blero sjellin këngën e re “Ta dija”

David Dreshaj dhe Blero sjellin këngën e re “Ta dija”

Muzikë
Blero publikon fotografi me të dashurën, ia mbulon fytyrën me ‘emoji’ zemre

Blero publikon fotografi me të dashurën, ia mbulon fytyrën me ‘emoji’ zemre

Yjet
“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

Yjet
Blero i blen orë me diamant partneres së re për Shën Valentin

Blero i blen orë me diamant partneres së re për Shën Valentin

Yjet
Nuk është më misterioze – Blero sjell një tjetër fotografi përkrah të dashurës së re

Nuk është më misterioze – Blero sjell një tjetër fotografi përkrah të dashurës së re

Yjet
Zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros

Zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros

Yjet


mob5