LAJMI I FUNDIT:

Blackburn Rovers

36 Artikuj

Atdhe Nuhiu golashënues dhe asistues në fitoren e Sheffieldit, realizon dy minuta pas inkuadrimit

Atdhe Nuhiu golashënues dhe asistues në fitoren e Sheffieldit, realizon dy minuta pas inkuadrimit

Ndërkombëtare
Pesë klubet që kanë bërë histori dhe i mungojnë Ligës Premier

Pesë klubet që kanë bërë histori dhe i mungojnë Ligës Premier

Premier League
Nga Insigne te Messi: Futbollistët që u refuzuan nga klubet kur ishin të vegjël (Foto)

Nga Insigne te Messi: Futbollistët që u refuzuan nga klubet kur ishin të vegjël (Foto)

Arbios Kryeziu
Dy klube angleze kishin refuzuar ta transferonin Zidanen!

Dy klube angleze kishin refuzuar ta transferonin Zidanen!

Premier League
Vetëm pesë futbollistë kanë shënuar 20 e më shumë gola në tri sezone radhazi në histori të Ligës Premier (Foto)

Vetëm pesë futbollistë kanë shënuar 20 e më shumë gola në tri sezone radhazi në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Unitedi kualifikohet në çerekfinale të FA Cup (Video)

Unitedi kualifikohet në çerekfinale të FA Cup (Video)

Ndërkombëtare
Unitedi kalon në epërsi ndaj Blackburnit, Ibra shënon pas asistimit fantastik nga Pogba (Video)

Unitedi kalon në epërsi ndaj Blackburnit, Ibra shënon pas asistimit fantastik nga Pogba (Video)

Ndërkombëtare
Blackburn kalon në epërsi ndaj Unitedit (Video)

Blackburn kalon në epërsi ndaj Unitedit (Video)

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare, Blackburn – United

Formacionet zyrtare, Blackburn – United

Ndërkombëtare
Zyrtare: Hidhet shorti për Kupën FA, këto janë çiftet e 1/8-tës

Zyrtare: Hidhet shorti për Kupën FA, këto janë çiftet e 1/8-tës

Premier League
Transferimet e ‘çmendura’ që ishin gati të ndodhin, do befasoheni të gjithë (Video)

Transferimet e ‘çmendura’ që ishin gati të ndodhin, do befasoheni të gjithë (Video)

Ndërkombëtare
Tre autogola dhe një karton i kuq, a është ky debutimi më katastrofë në histori të futbollit? (Video)

Tre autogola dhe një karton i kuq, a është ky debutimi më katastrofë në histori të futbollit? (Video)

Ndërkombëtare