LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania

1475 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Shqipëri

 

Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania

Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania

Yjet
Nita Latifi flet për mesazhet kërcënuese të Zhaklinës: Kishte shumë agresivitet dhe ofendime

Nita Latifi flet për mesazhet kërcënuese të Zhaklinës: Kishte shumë agresivitet dhe ofendime

Yjet
Publikohen deklarata kundërthënëse të Kiarës në dy netët e spektaklit të Big Brother VIP Albania

Publikohen deklarata kundërthënëse të Kiarës në dy netët e spektaklit të Big Brother VIP Albania

Yjet
“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

“Zhaklina boll”, Arbana Osmani nuk përmbahet ndaj opinionistes në Post Big Brother VIP Albania

TV / Film
Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Yjet
Rikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Rikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Yjet
Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Yjet
Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Yjet
“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

Yjet
Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Luizi flet sërish për situatën në lavaman: Ishte reagimi i Kiarës ajo që nxiti mërzitjen në publik

Yjet
Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

Luizi thotë se nuk e kishte menduar kurrë se do ta gjente dashurinë në BBVA: Erdhi natyrshëm

Yjet
Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Yjet
Luiz Ejlli paguhet me shifra marramendëse për një postim në Instagram

Luiz Ejlli paguhet me shifra marramendëse për një postim në Instagram

Yjet
Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Yjet
Puthje dhe përqafime, Zhaklin Lekatari fotografohet në shoqëri të një mashkulli misterioz

Puthje dhe përqafime, Zhaklin Lekatari fotografohet në shoqëri të një mashkulli misterioz

Yjet
Ironizon Luizi: Karrigia më tha që njihemi prej kohësh, sepse kemi dhe foto bashkë

Ironizon Luizi: Karrigia më tha që njihemi prej kohësh, sepse kemi dhe foto bashkë

Yjet
Meridian Ramçaj i kundërpërgjigjet Luizit: Jam prekur nga intervista e tij kur tha se nuk më njeh, nga 2011 deri 2016 rrinim thuajse përditë bashkë

Meridian Ramçaj i kundërpërgjigjet Luizit: Jam prekur nga intervista e tij kur tha se nuk më njeh, nga 2011 deri 2016 rrinim thuajse përditë bashkë

Yjet
Luizi reagon në Instagram: Unë nuk i harroj ata që më qëndruan afër kur nuk e kisha askënd

Luizi reagon në Instagram: Unë nuk i harroj ata që më qëndruan afër kur nuk e kisha askënd

Yjet
Kristi pyetet nëse e ka takuar balerinën me të cilën pati afrimitet në festën e beqarisë së Luizit

Kristi pyetet nëse e ka takuar balerinën me të cilën pati afrimitet në festën e beqarisë së Luizit

Po Flitet
Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Kristi komenton ndarjen nga Keisi: Ishte një moment shumë delikat

Po Flitet
Luizi flet për raportet me Efin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Luizi flet për raportet me Efin tash kur ka përfunduar ‘BBVA 2’

Yjet
Nita Latifi i reagon sërish Zhaklin Lekatarit, zbulon se i ka dërguar voice-mesazhe të shumta agresive

Nita Latifi i reagon sërish Zhaklin Lekatarit, zbulon se i ka dërguar voice-mesazhe të shumta agresive

Yjet
Mbyllet llogaria e re e Luiz Ejllit në Instagram

Mbyllet llogaria e re e Luiz Ejllit në Instagram

Yjet
I mahnitur nga përkrahja e publikut, Luizi: Jam pa fjalë, kanë bërë tatuazh fytyrën time

I mahnitur nga përkrahja e publikut, Luizi: Jam pa fjalë, kanë bërë tatuazh fytyrën time

Yjet