LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania

2518 Artikuj

E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

Yjet
Bëhet e qartë sërish – zbulohet kush do e moderojë Big Brother VIP 4

Bëhet e qartë sërish – zbulohet kush do e moderojë Big Brother VIP 4

Yjet
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Yjet
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Yjet
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Yjet
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Yjet
“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Yjet
Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Yjet
Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Egla Ceno flet për lojën në Big Brother: Nuk e kam bërë viktimën

Yjet
Roza Lati nis pushimet me një dukje fantastike, publikon fotografi të mrekullueshme në bikini

Roza Lati nis pushimet me një dukje fantastike, publikon fotografi të mrekullueshme në bikini

Yjet
Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje

Pak pas fitores në Big Brother, Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje

Yjet
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Yjet
Ishte arsyeja që u përjashtua nga Big Brother VIP, por Sara Gjordeni shfaqet tani bashkë me Françeska Muratin

Ishte arsyeja që u përjashtua nga Big Brother VIP, por Sara Gjordeni shfaqet tani bashkë me Françeska Muratin

Yjet
Juli për ‘humbjen’ në Big Brother: Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve

Juli për ‘humbjen’ në Big Brother: Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve

Yjet
Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Yjet
Kiara Tito tregon se si duket pas shtatzënisë, pas publikimit të një fotografie në Instagram

Kiara Tito tregon se si duket pas shtatzënisë, pas publikimit të një fotografie në Instagram

Yjet
Në një video emocionuese, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e foshnjës që po presin

Në një video emocionuese, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e foshnjës që po presin

Yjet
Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother – publikohet një moment mes tyre

Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother – publikohet një moment mes tyre

Yjet
Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Pak ditë pas daljes nga Big Brother, fansat i mbushin me dhurata Romeon e Heidin

Yjet
Hodhi akuza të mëdha ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin: Duhet të ma vërtetosh, përndryshe meriton një padi për shpifje

Hodhi akuza të mëdha ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin: Duhet të ma vërtetosh, përndryshe meriton një padi për shpifje

Yjet
Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Kriset miqësia e Romeos dhe Meritonit pas daljes nga Big Brother? Nuk ndiqen më në rrjete sociale

Yjet
Graciano Tagani: Asnjë nga banorët nuk më flet, unë jam delja e zezë e këtij sezoni

Graciano Tagani: Asnjë nga banorët nuk më flet, unë jam delja e zezë e këtij sezoni

Yjet
U diskutua për lidhjen me boksierin, Bardhi: Sara ka ngrënë thika pas shpine për shkakun tim

U diskutua për lidhjen me boksierin, Bardhi: Sara ka ngrënë thika pas shpine për shkakun tim

TV / Film
Ndarja e bujshme e Gracianos dhe Argjirës – Në intervistën e fundit çifti konfirmojnë ribashkimin

Ndarja e bujshme e Gracianos dhe Argjirës – Në intervistën e fundit çifti konfirmojnë ribashkimin

Yjet


mob5