LAJMI I FUNDIT:

BEGMART

62 Artikuj

Porosit nga shtëpia me zbritje harxhin për Ramazan – Transporti FALAS në automjete frigoriferike

Porosit nga shtëpia me zbritje harxhin për Ramazan – Transporti FALAS në automjete frigoriferike

Begmart
Tetori për gruan në Begmart – 10% zbritje në çdo porosi

Tetori për gruan në Begmart – 10% zbritje në çdo porosi

Begmart
Burek me mish pule

Burek me mish pule

Kosmonte Foods
Kur do që fillon shkolla, FALAS t’vjen fletorja në porosinë e Begmart.com

Kur do që fillon shkolla, FALAS t’vjen fletorja në porosinë e Begmart.com

Begmart
Porosit online harxhin e Bajramit në Begmart – Transporti FALAS në shtëpi apo dërgo kudo si bamirësi

Porosit online harxhin e Bajramit në Begmart – Transporti FALAS në shtëpi apo dërgo kudo si bamirësi

Marketing
Kurseni xhepin nga çmimet e larta të naftës – Begmart sjell harxhin tuaj FALAS n’krejt Kosovën

Kurseni xhepin nga çmimet e larta të naftës – Begmart sjell harxhin tuaj FALAS n’krejt Kosovën

Marketing
Qëndroni afër familjes për Bajram – porositni harxhin prej DIASPORËS, me një klik porosia te familja n’SHPI!

Qëndroni afër familjes për Bajram – porositni harxhin prej DIASPORËS, me një klik porosia te familja n’SHPI!

Marketing
Çfarë mund të bleni me 100 euro që familja t’iu falënderojë më pas?

Çfarë mund të bleni me 100 euro që familja t’iu falënderojë më pas?

Marketing
Dërgo harxhin për familjen në Kosovë gjatë Ramazanit edhe pse je në diasporë

Dërgo harxhin për familjen në Kosovë gjatë Ramazanit edhe pse je në diasporë

Marketing
Sandwich me salmon të tymosur dhe avokado, kënaqësia e syfyrit tuaj!

Sandwich me salmon të tymosur dhe avokado, kënaqësia e syfyrit tuaj!

Kuzhina
Pse iftari rekomandohet të jetë me mish të freskët të pulës?

Pse iftari rekomandohet të jetë me mish të freskët të pulës?

Marketing
Market online, me transport në GJITHË Kosovën dhe 15% Zbritje? Po, ekziston një i tillë!

Market online, me transport në GJITHË Kosovën dhe 15% Zbritje? Po, ekziston një i tillë!

Marketing
Recetë Syfyri – Omlet me Spinaq dhe djath Feta

Recetë Syfyri – Omlet me Spinaq dhe djath Feta

Kosmonte Foods
Pse mishi i freskët i pulës preferohet gjatë Ramazanit?

Pse mishi i freskët i pulës preferohet gjatë Ramazanit?

Marketing
Interesim i madh nga diaspora për Begmart.com – porosit online, harçi shkon sigurt te familja në Kosovë

Interesim i madh nga diaspora për Begmart.com – porosit online, harçi shkon sigurt te familja në Kosovë

Marketing
Me Begmart, gjithë je n’Plus – për çdo porosi fito dhuratë të nevojshme për shtëpi

Me Begmart, gjithë je n’Plus – për çdo porosi fito dhuratë të nevojshme për shtëpi

Marketing
“Keqkuptimet dhe stigma” ndaj veganëve – pse duhet t’i eliminojmë barrierat për ndryshim dietal?

“Keqkuptimet dhe stigma” ndaj veganëve – pse duhet t’i eliminojmë barrierat për ndryshim dietal?

Ushqim i shëndetshëm
Bonu kreativ për Shën Valentin – çka do që porositë, biskota falas me paketim “I Love YOU” vijnë!

Bonu kreativ për Shën Valentin – çka do që porositë, biskota falas me paketim “I Love YOU” vijnë!

Marketing
Pashteta e shëndetshme për fëmijët ekziston – gjithçka që duhet të dini për POLI Pate Kids!

Pashteta e shëndetshme për fëmijët ekziston – gjithçka që duhet të dini për POLI Pate Kids!

Marketing
Nxehu me çaj pa pare – Për çdo porosi në Begmart.com, fitoni FALAS gotë dhe komplet me çaj LOYD

Nxehu me çaj pa pare – Për çdo porosi në Begmart.com, fitoni FALAS gotë dhe komplet me çaj LOYD

Marketing
Befasoni familjen nga diaspora për vitin e ri – bleni produkte ushqimore dhe dërgoni te familja juaj

Befasoni familjen nga diaspora për vitin e ri – bleni produkte ushqimore dhe dërgoni te familja juaj

Marketing
Pulë me kajmak për darkën e fundvitit

Pulë me kajmak për darkën e fundvitit

Kuzhina
Dhurata t’vjen, qysh je tu nejt – porosite tani dhe Begmart e dërgon si befasi!

Dhurata t’vjen, qysh je tu nejt – porosite tani dhe Begmart e dërgon si befasi!

Marketing
Jeni jotolerant ndaj glutenit? Krejt çka duhet të dini dhe ku të gjeni produktet pa gluten

Jeni jotolerant ndaj glutenit? Krejt çka duhet të dini dhe ku të gjeni produktet pa gluten

Marketing