LAJMI I FUNDIT:

Bedri Hamza

505 Artikuj

PDK: Kurti mos të frikësohet nga zgjedhjet, Qeveria e ardhshme formohet nga Bedri Hamza

PDK: Kurti mos të frikësohet nga zgjedhjet, Qeveria e ardhshme formohet nga Bedri Hamza

Kosovë
Hamza: Nga vitet 2014-2022, paga mesatare në Shqipëri u rrit mbi 100% – në Kosovë vetëm 29%

Hamza: Nga vitet 2014-2022, paga mesatare në Shqipëri u rrit mbi 100% – në Kosovë vetëm 29%

Financa
Hamza: Drafti aktual i Asociacionit është oferta më e varfër që e ka pasur Kosova në tavolinë

Hamza: Drafti aktual i Asociacionit është oferta më e varfër që e ka pasur Kosova në tavolinë

Kosovë
​Krasniqi: PDK nga sot nis misionin mobilizues për të ardhmen e Kosovës

​Krasniqi: PDK nga sot nis misionin mobilizues për të ardhmen e Kosovës

Kosovë
Deputetja e PDK-së kritikon Qeverinë, Kodra-Deliu: Kurti e ka pasur prioritet vetëm dialogun

Deputetja e PDK-së kritikon Qeverinë, Kodra-Deliu: Kurti e ka pasur prioritet vetëm dialogun

Kosovë
Kandidatura e Bedri Hamzës për kryeministër, analisti Arifi: PDK e zgjodhi me qëllim të fokusimit në temat ekonomike

Kandidatura e Bedri Hamzës për kryeministër, analisti Arifi: PDK e zgjodhi me qëllim të fokusimit në temat ekonomike

Mirjeta Hajzeraj
Miratimi i opinionit të Bakoyannis për anëtarësimin e Kosovës në KiE, propozimi i PDK-së për zgjedhjet dhe intervistimi i ambasadorit Berishaj – lajmet e javës

Miratimi i opinionit të Bakoyannis për anëtarësimin e Kosovës në KiE, propozimi i PDK-së për zgjedhjet dhe intervistimi i ambasadorit Berishaj – lajmet e javës

Besnike Salihu
Propozimi i PDK-së për datën e zgjedhjeve, ristrukturimi në këtë parti dhe deklarata e Hamzës për Kurtin, Abdixhikun e Haradinajn

Propozimi i PDK-së për datën e zgjedhjeve, ristrukturimi në këtë parti dhe deklarata e Hamzës për Kurtin, Abdixhikun e Haradinajn

Kosovë
Hamza: Jam më i mirë se Kurti në qeverisje, kam përvojë më shumë se Abdixhiku – Haradinaj s’do të jetë kryeministër

Hamza: Jam më i mirë se Kurti në qeverisje, kam përvojë më shumë se Abdixhiku – Haradinaj s’do të jetë kryeministër

Kosovë
Hamza, Kurtit: PDK-ja është e gatshme, hajde shkojmë në zgjedhje

Hamza, Kurtit: PDK-ja është e gatshme, hajde shkojmë në zgjedhje

Politikë
Bedri Hamza i emëruari i PDK-së për kryeministër – kush mund të jenë kandidatët tjerë të partive politike?

Bedri Hamza i emëruari i PDK-së për kryeministër – kush mund të jenë kandidatët tjerë të partive politike?

Jehona Hulaj
Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryeministër, Krasniqi: Nga sot loja ndryshon, ata që mund të frikësohen janë Albin Kurti dhe partia e tij

Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryeministër, Krasniqi: Nga sot loja ndryshon, ata që mund të frikësohen janë Albin Kurti dhe partia e tij

Kosovë
Zyrtare, Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryeministër

Zyrtare, Bedri Hamza kandidat i PDK-së për kryeministër

Kosovë
Krasniqi pritet ta propozojë Bedri Hamzën si kandidat të ardhshëm për kryeministër

Krasniqi pritet ta propozojë Bedri Hamzën si kandidat të ardhshëm për kryeministër

Kosovë
Valdete Idrizi jep dorëheqje nga pozita e drejtoreshës në Mitrovicë

Valdete Idrizi jep dorëheqje nga pozita e drejtoreshës në Mitrovicë

Kosovë
Hamza i shqetësuar me mos financimin e mbrojtjes së Thaçit: E kemi obligim t’ju dalim hakësh burrave të lirisë

Hamza i shqetësuar me mos financimin e mbrojtjes së Thaçit: E kemi obligim t’ju dalim hakësh burrave të lirisë

Kosovë
Shpërthimi në Kçiq, Hamza: Të lënduarit i përkasin të njëjtës familje, ka edhe nga diaspora

Shpërthimi në Kçiq, Hamza: Të lënduarit i përkasin të njëjtës familje, ka edhe nga diaspora

Kosovë
Përurohet obelisku me shkronjat UÇK në Mitrovicë

Përurohet obelisku me shkronjat UÇK në Mitrovicë

Komunat
Hamza: Shtatorja e komandantit Adem Jashari së shpejti do të vendoset në Mitrovicë

Hamza: Shtatorja e komandantit Adem Jashari së shpejti do të vendoset në Mitrovicë

Kosovë
Krasniqi në Mitrovicë: Komunat që udhëhiqen nga PDK-ja, kampione të qeverisjes së mirë

Krasniqi në Mitrovicë: Komunat që udhëhiqen nga PDK-ja, kampione të qeverisjes së mirë

Komunat
Haradinaj në Mitrovicë: Kurti me eksperimentet ndaj aleatëve ia humbi tri vjet Kosovës

Haradinaj në Mitrovicë: Kurti me eksperimentet ndaj aleatëve ia humbi tri vjet Kosovës

Kosovë
Nis ndërtimi i një rruge në Mitrovicë, Krasniqi: Edhe në mungesë të mbështetjes së qeverisë ne s’do të ndalemi

Nis ndërtimi i një rruge në Mitrovicë, Krasniqi: Edhe në mungesë të mbështetjes së qeverisë ne s’do të ndalemi

Komunat
Bedri Hamza thotë se s’ka qenë i përfshirë në rastin e “53 milionëshit”: Çështjen e kam deleguar te një zv.ministër

Bedri Hamza thotë se s’ka qenë i përfshirë në rastin e “53 milionëshit”: Çështjen e kam deleguar te një zv.ministër

Kosovë
Hamza pas takimit me Lajçakun: Kam pikëpyetjet e mia lidhur me draftin për Asociacionin

Hamza pas takimit me Lajçakun: Kam pikëpyetjet e mia lidhur me draftin për Asociacionin

Kosovë