LAJMI I FUNDIT:

Bankomat

31 Artikuj

U nervozua se nuk arriti të tërheq para, burri në Malaga të Spanjës e godet me veturë bankomatin

U nervozua se nuk arriti të tërheq para, burri në Malaga të Spanjës e godet me veturë bankomatin

Interesante
Shkulën derën e bankomatit duke përdorur litarin e lidhur në furgon, arritën të vjedhin 500 mijë funte – policia britanike arreston hajnat

Shkulën derën e bankomatit duke përdorur litarin e lidhur në furgon, arritën të vjedhin 500 mijë funte – policia britanike arreston hajnat

Evropa
Dyshohet që vidhte para në bankat e Kosovës, arrestohet shtetasi i huaj – i konfiskohen 27 kartela bankare

Dyshohet që vidhte para në bankat e Kosovës, arrestohet shtetasi i huaj – i konfiskohen 27 kartela bankare

Kronika e Zezë
I këndoi vjedhjes së bankomatit, reperi nga Teksasi arrestohet nga policia

I këndoi vjedhjes së bankomatit, reperi nga Teksasi arrestohet nga policia

Dështime
Shkoi për të tërhequr para në bankomat, sulmohet brutalisht me sëpatë – policia e New Yorkut arreston sulmuesin

Shkoi për të tërhequr para në bankomat, sulmohet brutalisht me sëpatë – policia e New Yorkut arreston sulmuesin

Amerika
Tentoi të vjedhë para në një bankomat përmes disa pajisjeve, arrestohet i dyshuari nga Prishtina

Tentoi të vjedhë para në një bankomat përmes disa pajisjeve, arrestohet i dyshuari nga Prishtina

Kronika e Zezë
Plaçkitja spektakolare e mjetit transportues në qendër të Berlinit, çantat e mbushura me para i marrin për pak sekonda

Plaçkitja spektakolare e mjetit transportues në qendër të Berlinit, çantat e mbushura me para i marrin për pak sekonda

Evropa
Thyhet një bankomat në Veternik

Thyhet një bankomat në Veternik

Kronika e Zezë
Eksploziv dhe grabitje parash në një bankomat në Komoran

Eksploziv dhe grabitje parash në një bankomat në Komoran

Kronika e Zezë
Menduan se dikush kishte plaçkitur bankomatin kur e gjetën të shkulur nga muri, kamerat e sigurisë treguan diçka tjetër – një majmun

Menduan se dikush kishte plaçkitur bankomatin kur e gjetën të shkulur nga muri, kamerat e sigurisë treguan diçka tjetër – një majmun

Dështime
Coronavirusi po e “mbyt keshin”, nga frika se mund të infektohen me COVID-19 – britanikët përgjysmojnë praktikën e pagesave me para në dorë

Coronavirusi po e “mbyt keshin”, nga frika se mund të infektohen me COVID-19 – britanikët përgjysmojnë praktikën e pagesave me para në dorë

Botë
Tentojnë të vjedhin një bankomat në Prishtinë

Tentojnë të vjedhin një bankomat në Prishtinë

Kronika e Zezë
U filmuan duke hedhur në erë 15 bankomatë, nga të cilët vodhën afro gjysmë milionë funte – policia angleze kap grupin kriminal

U filmuan duke hedhur në erë 15 bankomatë, nga të cilët vodhën afro gjysmë milionë funte – policia angleze kap grupin kriminal

Nga Bota
Deshi t’i vjedhë paratë brenda bankomatit, vendos eksploziv për ta hapur – hajni rus hedh veten në erë

Deshi t’i vjedhë paratë brenda bankomatit, vendos eksploziv për ta hapur – hajni rus hedh veten në erë

Nga Bota
Tenton t’ia vjedh paratë e pensionit, pendohet keq vajza e re

Tenton t’ia vjedh paratë e pensionit, pendohet keq vajza e re

Dështime
Miu i ngecur në hapësirën ku bankomati nxjerrë paratë (Video)

Miu i ngecur në hapësirën ku bankomati nxjerrë paratë (Video)

Dështime
Hajni ia kthen paratë e vjedhura gruas pranë bankomatit, kur e kupton se nuk kishte tjera në llogari – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)  

Hajni ia kthen paratë e vjedhura gruas pranë bankomatit, kur e kupton se nuk kishte tjera në llogari – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)  

Interesante
Mendoi se janë “shtriga” dhe i bënë magji, australiani sulmon brutalisht 90-vjeçaren dhe mbesën e saj (Video, +18)

Mendoi se janë “shtriga” dhe i bënë magji, australiani sulmon brutalisht 90-vjeçaren dhe mbesën e saj (Video, +18)

Nga Bota
Pamjet që kanë shokuar opinionin në Britani, sulmohet gruaja derisa tërhiqte paratë në bankomat – kalimtarët e rastit nuk reagojnë fare (Video, +16)

Pamjet që kanë shokuar opinionin në Britani, sulmohet gruaja derisa tërhiqte paratë në bankomat – kalimtarët e rastit nuk reagojnë fare (Video, +16)

Nga Bota
Si në filma, hajnat e maskuar filmohen në qytetin anglez duke vjedhur bankomatin me buldozer (Video)

Si në filma, hajnat e maskuar filmohen në qytetin anglez duke vjedhur bankomatin me buldozer (Video)

Nga Bota
FBI paralajmëron për sulme kibernetike në bankomate në gjithë botën

FBI paralajmëron për sulme kibernetike në bankomate në gjithë botën

Nga Bota
FBI jep alarmin: Hacker-at gati aksionin për të zbrazur bankomatët, mund të ndodhë këtë fundjavë

FBI jep alarmin: Hacker-at gati aksionin për të zbrazur bankomatët, mund të ndodhë këtë fundjavë

Nga Bota
Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Interesante
Minjtë hynë në bankomat, dëmtuan qindra kartëmonedha (Video)

Minjtë hynë në bankomat, dëmtuan qindra kartëmonedha (Video)

Interesante