LAJMI I FUNDIT:

Automjeti

13 Artikuj

Sa shpesh duhet të ndërrohet vaji i automjetit, a keni dëgjuar për mitin e 4,800 kilometrave?

Sa shpesh duhet të ndërrohet vaji i automjetit, a keni dëgjuar për mitin e 4,800 kilometrave?

Auto Lajme
Dashamirësi i makinave modifikoi kamionçinën me një motor të një aeroplani luftarak – si shkoi testi?

Dashamirësi i makinave modifikoi kamionçinën me një motor të një aeroplani luftarak – si shkoi testi?

Auto Lajme
Nuk është në testin për shofer: Kjo është një pyetje që edhe më të mirët e dështojnë – kush e ka përparësinë?

Nuk është në testin për shofer: Kjo është një pyetje që edhe më të mirët e dështojnë – kush e ka përparësinë?

Trend
Burri që pësoi aksident me automjetin e tij tregon se radioja ende punonte

Burri që pësoi aksident me automjetin e tij tregon se radioja ende punonte

Auto Lajme
AeroMobil: Një avion që mund të drejtohet në rrugë, por a do të bëhet realitet?

AeroMobil: Një avion që mund të drejtohet në rrugë, por a do të bëhet realitet?

Auto Lajme
Policia u trondit kur pa se ku ishte ulur shoferi

Policia u trondit kur pa se ku ishte ulur shoferi

Auto Lajme
Një ‘atumojet’ i verdhë i paidentifikuar po përshkon Kroacinë, ja për çfarë bëhet fjalë

Një ‘atumojet’ i verdhë i paidentifikuar po përshkon Kroacinë, ja për çfarë bëhet fjalë

Auto Lajme
Studiuesit gjermanë zhvillojnë një “pastë hidrogjeni” që mund të përdoret si karburant për automjetet

Studiuesit gjermanë zhvillojnë një “pastë hidrogjeni” që mund të përdoret si karburant për automjetet

Shkencë
Furgoni funeralesh me një trup brenda, vidhet në SHBA derisa ishte i parkuar

Furgoni funeralesh me një trup brenda, vidhet në SHBA derisa ishte i parkuar

Amerika
Fotografi gjerman sjell fotografi të makinave të braktisura në Evropë dhe SHBA

Fotografi gjerman sjell fotografi të makinave të braktisura në Evropë dhe SHBA

Interesante
Merr flakë automjeti në qendër të Prishtinës

Merr flakë automjeti në qendër të Prishtinës

Kosovë
Ja çfarë ndodh kur kaloni përmes një grope në rrugë – dëmi që i shkaktohet veturës! (Video)

Ja çfarë ndodh kur kaloni përmes një grope në rrugë – dëmi që i shkaktohet veturës! (Video)

Auto Lajme
Pogradec, shpërthen në flakë automjeti, dyshohet nga eksplozivi

Pogradec, shpërthen në flakë automjeti, dyshohet nga eksplozivi

Kronika e Zezë