LAJMI I FUNDIT:

Arrestim

3105 Artikuj

Arrestohet një person në Leposaviq

Arrestohet një person në Leposaviq

Kronika e Zezë
Operacion kundër prostitucionit në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre edhe një grua

Operacion kundër prostitucionit në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre edhe një grua

Shqipëri
Përndjekje dhe dhunë në familje, arrestohet polici në Himarë

Përndjekje dhe dhunë në familje, arrestohet polici në Himarë

Shqipëri
Ngacmoi seksualisht një shtetase të mitur, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë

Ngacmoi seksualisht një shtetase të mitur, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Dogji tri vetura, arrestohet prishtinasi

Dogji tri vetura, arrestohet prishtinasi

Kronika e Zezë
Konfiskohen drogë dhe para në Prishtinë – arrestohet një person

Konfiskohen drogë dhe para në Prishtinë – arrestohet një person

Kronika e Zezë
Përplasi 10-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

Përplasi 10-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

Shqipëri
Kokainë, ekstazi – bie në pranga 32-vjeçari nga Estonia, dyshohet se i shiste në lokalet e natës në Dhërmi

Kokainë, ekstazi – bie në pranga 32-vjeçari nga Estonia, dyshohet se i shiste në lokalet e natës në Dhërmi

Shqipëri
Policia sekuestron narkotikë në vlerë mbi 200 mijë euro – arrestohen 6 persona

Policia sekuestron narkotikë në vlerë mbi 200 mijë euro – arrestohen 6 persona

Kronika e Zezë
Dyshohet se dhunoi gruan dhe kërcënoi se do e vriste, arrestohet 50-vjeçari në Dibër

Dyshohet se dhunoi gruan dhe kërcënoi se do e vriste, arrestohet 50-vjeçari në Dibër

Shqipëri
Sekuestrohen 19 kilogram kanabis, arrestohen katër persona në Tiranë

Sekuestrohen 19 kilogram kanabis, arrestohen katër persona në Tiranë

Shqipëri
Dokumente, kompjuterë dhe armë – policia tregon se çfarë sekuestroi gjatë arrestimit të dy të dyshuarve për spiunazh

Dokumente, kompjuterë dhe armë – policia tregon se çfarë sekuestroi gjatë arrestimit të dy të dyshuarve për spiunazh

Kosovë
“Faleminderit heronjtë tanë të heshtur”- eksperti i sigurisë thotë se AKI dëshmoi se është në krye të detyrës me arrestimin e spiunëve

“Faleminderit heronjtë tanë të heshtur”- eksperti i sigurisë thotë se AKI dëshmoi se është në krye të detyrës me arrestimin e spiunëve

Kosovë
Spiunazh dhe bashkëpunim me BIA-n serbe, deklarata e Prokurorisë dhe detaje tjera – gjithçka nga arrestimi i dy të dyshuarve në Ferizaj

Spiunazh dhe bashkëpunim me BIA-n serbe, deklarata e Prokurorisë dhe detaje tjera – gjithçka nga arrestimi i dy të dyshuarve në Ferizaj

Kosovë
Arrestohen dy persona në Ferizaj, dyshohen se spiunonin për shërbimin sekret të Serbisë  

Arrestohen dy persona në Ferizaj, dyshohen se spiunonin për shërbimin sekret të Serbisë  

Kronika e Zezë
Vrasje në tentativë në Skenderaj, sulmohet një person me thikë

Vrasje në tentativë në Skenderaj, sulmohet një person me thikë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person për sulm seksual në Lipjan

Arrestohet një person për sulm seksual në Lipjan

Kronika e Zezë
Kishte vjedhur stoli ari, mjete pune e gjëra tjera, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë 

Kishte vjedhur stoli ari, mjete pune e gjëra tjera, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë 

Kronika e Zezë
Arrestohet në Prishtinë një serb, kanosi zyrtarët policor

Arrestohet në Prishtinë një serb, kanosi zyrtarët policor

Kronika e Zezë
Kapet i shumëkërkuari i dënuar për dy vrasje në Fier, i sekuestrohen armë e municion luftarak

Kapet i shumëkërkuari i dënuar për dy vrasje në Fier, i sekuestrohen armë e municion luftarak

Shqipëri
Sadik Durakut i vazhdohet masa e paraburgimit në Serbi

Sadik Durakut i vazhdohet masa e paraburgimit në Serbi

Drejtësi
Dëmtoi varrezat, arrestohet gjilanasi

Dëmtoi varrezat, arrestohet gjilanasi

Kronika e Zezë
Sherri për parkimin në Shkodër, një i arrestuar, pesë të shpallur në kërkim

Sherri për parkimin në Shkodër, një i arrestuar, pesë të shpallur në kërkim

Shqipëri
Arrestohet Robert Kulla, djali i një prej krerëve të bandave të Shqipërisë së vitit 1997 – akuzohet për dhunë në familje

Arrestohet Robert Kulla, djali i një prej krerëve të bandave të Shqipërisë së vitit 1997 – akuzohet për dhunë në familje

Shqipëri