LAJMI I FUNDIT:

Arben Taravari

432 Artikuj

Taravari: Erdhi momenti që gjuha shqipe të mos quhet gjuha e 20%

Taravari: Erdhi momenti që gjuha shqipe të mos quhet gjuha e 20%

Politikë
Taravari: Me anëtarësimin në NATO, Maqedonia e Veriut është bërë shtet i sigurt

Taravari: Me anëtarësimin në NATO, Maqedonia e Veriut është bërë shtet i sigurt

Politikë
Politikanët shqiptarë në RMV urojnë qytetarët e besimit Islam për muajin e Ramazanit

Politikanët shqiptarë në RMV urojnë qytetarët e besimit Islam për muajin e Ramazanit

Politikë
Erion Veliaj shpallet Qytetar Nderi i Gostivarit!

Erion Veliaj shpallet Qytetar Nderi i Gostivarit!

Komunat
Taravari përkujton Epopenë e UÇK-së: Ideali i Komandatit legjendar është jetësuar

Taravari përkujton Epopenë e UÇK-së: Ideali i Komandatit legjendar është jetësuar

Maqedonia e Veriut
Taravari për largimin e Rolanda Prevallës nga ASH te ‘Grupi i Zjarrit’: Secili vendos se ku do të vazhdojë

Taravari për largimin e Rolanda Prevallës nga ASH te ‘Grupi i Zjarrit’: Secili vendos se ku do të vazhdojë

Maqedonia e Veriut
Komuna e Gostivarit e shpall “Qytetar nderi” kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj

Komuna e Gostivarit e shpall “Qytetar nderi” kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj

Komunat
Taravari: Jam optimist për ndryshimet kushtetuese

Taravari: Jam optimist për ndryshimet kushtetuese

Maqedonia e Veriut
Kovaçevski në takim me Taravarin: Mbështetje e Qeverisë për komunat për një jetë më të mirë për të gjithë qytetarët

Kovaçevski në takim me Taravarin: Mbështetje e Qeverisë për komunat për një jetë më të mirë për të gjithë qytetarët

Politikë
OBRM-PDUKM: Prokuroria të hetojë rastin e shtëpisë së Taravarit

OBRM-PDUKM: Prokuroria të hetojë rastin e shtëpisë së Taravarit

Maqedonia e Veriut
Taravari: Krahu i kontrolluar nga Rusia në OBRM-PDUKM dëshiron të më paraqesë si radikal dhe të korruptuar

Taravari: Krahu i kontrolluar nga Rusia në OBRM-PDUKM dëshiron të më paraqesë si radikal dhe të korruptuar

Politikë
Pavarësia e Kosovës, Taravari apelon të rishqyrtohet pozita e RMV-së në projektin “Ballkani i Hapur”

Pavarësia e Kosovës, Taravari apelon të rishqyrtohet pozita e RMV-së në projektin “Ballkani i Hapur”

Maqedonia e Veriut
Taravari për akuzat e OBRM-PDUKM-së: Shtëpinë në Shkup e kam blerë në vitin 2021

Taravari për akuzat e OBRM-PDUKM-së: Shtëpinë në Shkup e kam blerë në vitin 2021

Politikë
ASH-ja bëhet pjesë e Qeverisë, seanca për rikonstruim mund të mbahet të hënën

ASH-ja bëhet pjesë e Qeverisë, seanca për rikonstruim mund të mbahet të hënën

Politikë
Taravari: ASH do të udhëheq me Shëndetësinë dhe Drejtësinë

Taravari: ASH do të udhëheq me Shëndetësinë dhe Drejtësinë

Politikë
Taravari: Hyjmë në Qeveri për t’i lëvizuar disa punë përpara

Taravari: Hyjmë në Qeveri për t’i lëvizuar disa punë përpara

Politikë
Negociatat për hyrjen e ASH-së në qeveri drejt fundit, këto janë pozitat që do t’i drejtojë partia e Arben Taravarit

Negociatat për hyrjen e ASH-së në qeveri drejt fundit, këto janë pozitat që do t’i drejtojë partia e Arben Taravarit

Maqedonia e Veriut
Taravari: Është bërë shumica e punëve për hyrjen e ASH-së në qeveri, negociatat duhet të përfundojnë deri nesër

Taravari: Është bërë shumica e punëve për hyrjen e ASH-së në qeveri, negociatat duhet të përfundojnë deri nesër

Politikë
Edhe Gostivari dhe Çairi dërgojnë ekip të trajnuar për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Turqi

Edhe Gostivari dhe Çairi dërgojnë ekip të trajnuar për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Turqi

Komunat
Vazhdojnë bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare në Maqedoni

Vazhdojnë bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare në Maqedoni

Politikë
Marrëveshja për hyrjen e ASH-së në Qeveri, në fazën finale: “Sot ose nesër pritet të përfundohet”

Marrëveshja për hyrjen e ASH-së në Qeveri, në fazën finale: “Sot ose nesër pritet të përfundohet”

Maqedonia e Veriut
Taravari ju shkruan ambasadorëve: T’i japim fund korrupsionit

Taravari ju shkruan ambasadorëve: T’i japim fund korrupsionit

Maqedonia e Veriut
Taravari: Qëllimi ynë është të bëhemi 80 deputetë, bashkëpunimin me OBRM-PDUKM-në e paguam shtrenjtë

Taravari: Qëllimi ynë është të bëhemi 80 deputetë, bashkëpunimin me OBRM-PDUKM-në e paguam shtrenjtë

Politikë
Kovaçevski për takimin me Taravarin: Kemi diskutuar për tema të ndryshme

Kovaçevski për takimin me Taravarin: Kemi diskutuar për tema të ndryshme

Politikë