LAJMI I FUNDIT:

Apple iPhone 12

15 Artikuj

Belgjika thotë se do të rishikojë rreziqet e mundshme të rrezatimit nga iPhone 12

Belgjika thotë se do të rishikojë rreziqet e mundshme të rrezatimit nga iPhone 12

Lajme Teknologji
Çfarë ‘fshihet’ pas ndalimit nga Franca të iPhone 12 të Apple?

Çfarë ‘fshihet’ pas ndalimit nga Franca të iPhone 12 të Apple?

Lajme Teknologji
Numra magjepsës: Sa njerëz në botë përdorin iPhone?

Numra magjepsës: Sa njerëz në botë përdorin iPhone?

Mobile
“Hi, Speed” – Apple me ngjarje speciale rreth iPhone 12 Pro Max 5G

“Hi, Speed” – Apple me ngjarje speciale rreth iPhone 12 Pro Max 5G

Mobile
Apple pritet të lansojë iPhonet e rinj më 15 shtator

Apple pritet të lansojë iPhonet e rinj më 15 shtator

Lajme Teknologji
Trailer i iPhone 12: “Bisha” që fansat e Apple po e presin!

Trailer i iPhone 12: “Bisha” që fansat e Apple po e presin!

Mobile
Apple me të ardhura rekord, por iPhone 12 vonohet

Apple me të ardhura rekord, por iPhone 12 vonohet

Mobile
iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së

iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së

Mobile
iPhone 12: Çmimi, data e lëshimit, specifikimet dhe lajmet për iPhone-in e ardhshëm të Apple

iPhone 12: Çmimi, data e lëshimit, specifikimet dhe lajmet për iPhone-in e ardhshëm të Apple

Mobile
Pamjet e dizajnit të iPhone 12, në opsionin e ri me ngjyra të reja

Pamjet e dizajnit të iPhone 12, në opsionin e ri me ngjyra të reja

Mobile
Apple iPhone 12 duket se do të jetë më i vogël se iPhone SE

Apple iPhone 12 duket se do të jetë më i vogël se iPhone SE

Mobile
iPhone 12: Si do të dukej smartphone i ri nga Apple

iPhone 12: Si do të dukej smartphone i ri nga Apple

Mobile
Fotot e reja tregojnë ndryshimin e madh që do të ketë iPhone 12

Fotot e reja tregojnë ndryshimin e madh që do të ketë iPhone 12

Mobile
“Zbulohet” dizajni i Apple iPhone 12, nuk është ashtu siç e prisnim

“Zbulohet” dizajni i Apple iPhone 12, nuk është ashtu siç e prisnim

Mobile
Megjithëse ka probleme me furnizim, Apple është e vendosur ta lansojë gjatë vjeshtës iPhone 12

Megjithëse ka probleme me furnizim, Apple është e vendosur ta lansojë gjatë vjeshtës iPhone 12

Mobile