LAJMI I FUNDIT:
Antonio Rudiger

Antonio Rudiger

267 Artikuj

Info

Antonio Rudiger është futbollist gjerman i lindur më 3 mars 1993.

Real Madridi gjatë kësaj jave pritet t’i prezantojë dy transferimet e para

Real Madridi gjatë kësaj jave pritet t’i prezantojë dy transferimet e para

La Liga
“Chelsea do të jetë gjithmonë në zemrën time”, Rudiger konfirmon largimin

“Chelsea do të jetë gjithmonë në zemrën time”, Rudiger konfirmon largimin

Premier League
Bayerni tentoi me një ofertë në orët e fundit për Rudiger, por gjermani tanimë kishte nënshkruar me Real Madridin

Bayerni tentoi me një ofertë në orët e fundit për Rudiger, por gjermani tanimë kishte nënshkruar me Real Madridin

Bundesliga
Antonio Rudiger lojtar i Real Madridit, dalin detajet e marrëveshjes

Antonio Rudiger lojtar i Real Madridit, dalin detajet e marrëveshjes

La Liga
Detajet e kontratës së Rudiger me Real Madridin, miliona euro nga Los Blancos do të fitojnë edhe agjentët e gjermanit

Detajet e kontratës së Rudiger me Real Madridin, miliona euro nga Los Blancos do të fitojnë edhe agjentët e gjermanit

Premier League
Përgjigjja plot stil e Ancelottit kur u pyet për ardhjen e Rudiger te Real Madridi

Përgjigjja plot stil e Ancelottit kur u pyet për ardhjen e Rudiger te Real Madridi

Liga e Kampionëve
Tuchel e pranon se Rudiger do të jetë një humbje e madhe për Chelsean

Tuchel e pranon se Rudiger do të jetë një humbje e madhe për Chelsean

Premier League
Jorginho: Do të na mungojë Rudiger

Jorginho: Do të na mungojë Rudiger

Premier League
Dalin detajet e kontratës së Rudigerit te Real Madridi – pasurohet edhe më shumë gjermani

Dalin detajet e kontratës së Rudigerit te Real Madridi – pasurohet edhe më shumë gjermani

Premier League
Tuchel konfirmon largimin e Rudigerit nga Chelsea

Tuchel konfirmon largimin e Rudigerit nga Chelsea

Premier League
Rudiger refuzon edhe ofertën e fundit nga Chelsea, vendos përfundimisht të largohet

Rudiger refuzon edhe ofertën e fundit nga Chelsea, vendos përfundimisht të largohet

Premier League
Juventusi planifikon tri transferime nga Chelsea, monitorohen edhe gjashtë yje të skuadrave tjera evropiane

Juventusi planifikon tri transferime nga Chelsea, monitorohen edhe gjashtë yje të skuadrave tjera evropiane

Serie A
Ancelotti dëshiron që Real Madridi të nënshkruajë me Antonio Rudiger

Ancelotti dëshiron që Real Madridi të nënshkruajë me Antonio Rudiger

Premier League
Agjenti i Rudiger telefonon Real Madridin dhe ia tregon kushtet që kërkon gjermani

Agjenti i Rudiger telefonon Real Madridin dhe ia tregon kushtet që kërkon gjermani

La Liga
Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i javës në Ligës së Kampionëve

Formacioni më i mirë i javës në Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Gjithçka baras, Rudiger shënon golin e dytë për Chelsean në “Santiago Bernabeu”

Gjithçka baras, Rudiger shënon golin e dytë për Chelsean në “Santiago Bernabeu”

Liga e Kampionëve
Juventusi ka tri opsione për të zëvendësuar Giorgio Chiellinin

Juventusi ka tri opsione për të zëvendësuar Giorgio Chiellinin

Serie A
Juventusi monitoron 25 lojtarë, disa nga ta tashmë dihen

Juventusi monitoron 25 lojtarë, disa nga ta tashmë dihen

Serie A
Rudiger i hapur për një transferim te Man Utd

Rudiger i hapur për një transferim te Man Utd

Premier League
Tetë lojtarët më të mirë të lirë që janë të disponueshëm këtë verë – nga Dybala, te Dembele

Tetë lojtarët më të mirë të lirë që janë të disponueshëm këtë verë – nga Dybala, te Dembele

Ndërkombëtare
Zbulohen emrat e lojtarëve më të shpejt këtë sezon në Ligën Premier, Rudiger befason të gjithë duke u renditur i pari

Zbulohen emrat e lojtarëve më të shpejt këtë sezon në Ligën Premier, Rudiger befason të gjithë duke u renditur i pari

Premier League
Juventusi dhe Rudiger arrijnë marrëveshje për kontratë katërvjeçare

Juventusi dhe Rudiger arrijnë marrëveshje për kontratë katërvjeçare

Serie A
Rudiger i hapur për një rikthim në Serie A

Rudiger i hapur për një rikthim në Serie A

Serie A