LAJMI I FUNDIT:
Antonio Rudiger

Antonio Rudiger

267 Artikuj

Info

Antonio Rudiger është futbollist gjerman i lindur më 3 mars 1993.

Chelsea shfaq interesim për Nainggolanin dhe Rudigerin

Chelsea shfaq interesim për Nainggolanin dhe Rudigerin

Serie A
Plas grushti mes Igli Tares dhe mbrojtësit të Romës

Plas grushti mes Igli Tares dhe mbrojtësit të Romës

Serie A
Guardiola pas mbrojtësit të Romës

Guardiola pas mbrojtësit të Romës

Premier League
Chelsea dhe Roma po planifikojnë një shkëmbim të madh

Chelsea dhe Roma po planifikojnë një shkëmbim të madh

Serie A
“Conte është trajner i madh, por nuk do t’i bashkohem atij”

“Conte është trajner i madh, por nuk do t’i bashkohem atij”

Serie A
“Serie A më ka befasuar”

“Serie A më ka befasuar”

Serie A
FICG dënon Lulicin për komentet raciste ndaj Rudiger, por dënimi është qesharak

FICG dënon Lulicin për komentet raciste ndaj Rudiger, por dënimi është qesharak

Serie A
Chelsea blen tre lojtarë me parat e shitjes së Oscarit

Chelsea blen tre lojtarë me parat e shitjes së Oscarit

Premier League
Bayerni i futët garës për Rudigerin

Bayerni i futët garës për Rudigerin

Serie A
E ofendoi me fjalë raciste Rudigerin, Lulic rrezikon një dënim të rëndë

E ofendoi me fjalë raciste Rudigerin, Lulic rrezikon një dënim të rëndë

Serie A
Lulic tregohet racist: Rudiger ka shitur çorape e rripa në Shtutgart

Lulic tregohet racist: Rudiger ka shitur çorape e rripa në Shtutgart

Serie A
Rudiger ia mbyllë dyert skuadrave angleze

Rudiger ia mbyllë dyert skuadrave angleze

Serie A
United dhe Chelsea nuk i ndahen Rudigerit

United dhe Chelsea nuk i ndahen Rudigerit

Premier League
Gjiganti anglez mendon një mega-ofertë për Rudigerin

Gjiganti anglez mendon një mega-ofertë për Rudigerin

Premier League
Rudiger pritet të largohet nga Roma

Rudiger pritet të largohet nga Roma

Serie A
Rudiger i nënshtrohet operimit

Rudiger i nënshtrohet operimit

Serie A
Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi

Roma në kërkim të një qendërmbrojtësi

Serie A
Gjermanisë i lëndohet rëndë mbrojtësi, rast për Mustafin (Foto)

Gjermanisë i lëndohet rëndë mbrojtësi, rast për Mustafin (Foto)

Përfaqësueset
Chelsea interesohet seriozisht për Rudigerin

Chelsea interesohet seriozisht për Rudigerin

Premier League
Ky është zëvendësuesi i Hummels te BVB

Ky është zëvendësuesi i Hummels te BVB

Bundesliga
Zyrtare: Rudiger nënshkruan me Romën

Zyrtare: Rudiger nënshkruan me Romën

Serie A
Gjiganti anglez gati ofertën e lartë për Rudigerin

Gjiganti anglez gati ofertën e lartë për Rudigerin

Serie A
Roma dhe Totti dhurojnë spektakël (Video)

Roma dhe Totti dhurojnë spektakël (Video)

Serie A
“Roma e dëshiron pozitën e dytë”

“Roma e dëshiron pozitën e dytë”

Serie A